Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timberland – inspirowane naturą, stworzone do wypraw. Dlaczego warto wybrać zegarek Timberland?

11-06-2021

Timberland jako marka istnieje od lat 50-tych XX wieku. Początkowo firma zajmowała się produkcją wodoodpornego obuwia wysokiej jakości. W 1996 roku Timberland zaczął produkować odzież, a także wypuścił na rynek pierwsze zegarki z widniejącym na tarczy logiem w postaci drzewa. Logotyp ten jest wyrazem filozofii firmy, którą cechuje szeroko pojęta ekologia. Koperty i paski zegarków Timberland są wykonane z surowców wtórnych, lecz dzięki nowoczesnej technologii ich jakość jest znakomita. 


Zegarki Timberland wyróżnia nie tylko ekologiczny proces produkcji, ale również niespotykany, oryginalny design, którego motywem przewodnim jest przyroda. Mechanizmy kwarcowe zastosowane w zegarkach Timberland zaskakują swoją wytrzymałością i niskim poborem mocy. Wyróżnia je również niezwykła dokładność, dzięki której będziemy w stanie określić aktualny czas bez względu na to, gdzie się znajdziemy. Zegarki Timberland to idealna propozycja dla ludzi, którzy często obcują z przyrodą, a ich przekonania dotyczące ochrony środowiska naturalnego są jasno określone. 


 
Zegarki męskie Timberland – amerykańskie czasomierze o doskonałej jakości i designie 

Filozofią marki Timberland jest bycie ekologicznym. Wszystkie produkty tej firmy ściśle nawiązują do przyrody. Nie inaczej jest z serią zegarków przeznaczoną dla mężczyzn. Timberland zegarki męskie charakteryzuje wielkość koperty, przekraczająca często 45 mm, a także duże logo w postaci drzewa, które idealnie komponuje się z prostymi indeksami i wskazówkami. 

Jednym z flagowych modeli marki Timberland jest zegarek męski. Posiada on subtarcze ze wskazaniami dnia tygodnia, dniem miesiąca, a także wskazaniem czasu w formacie 24-godzinnym. Rozmieszczone są na tarczy, której struktura 3D jest logotypem Timberland. Wewnętrzny obrotowy pierścień posiada skalę minutową, a dla podkreślenia kontrastu wskazanie pierwszych 15 minut zostało podkreślone pomarańczowym kolorem. Zabieg ten spowodował, że tarcza wygląda obłędnie i wielowymiarowo. Całość została zamknięta w 47-milimetrowej kopercie. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne tego modelu – w stalowej kopercie oraz czarnej. Męski czarny zegarek Timberland Henniker II jest bardziej stonowany pod względem stylistycznym. Za pracę zegarka odpowiada wysokiej jakości mechanizm kwarcowy. Zegarek męski Timberland Henniker IIto połączenie sportowego sznytu z ekologiczną wizją projektantów. 

Zegarek Timberland TBL.14816JLB-02 HENNIKER II


Zegarek Timberland TBL.TDWJA2000802 RAYCROFT

Na wspomnienie zasługuje niewątpliwie zegarek męski Timberland RAYCROFT. W pięknej, satynowanej kopercie znajduje się tarcza o niespotykanym odcieniu i strukturze, która przywodzi nam na myśl korę drzewa. Indeksy i logo zostały wytłoczone, co podkreśla surowość projektu. 
 Wskazówki zostały wypełnione masą luminescencyjną, która po naświetleniu emituje światło, pozwalając na odczyt wskazania czasu w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Koronka znajdująca się na godzinie 3 jest dość duża, dzięki czemu jej obsługa jest komfortowa. Zegarek męski Timberland RAYCROFT jest kwintesencją stylu EKO, a uniwersalny rozmiar, wynoszący 44 mm powoduje, że zegarek będzie świetnie leżał na większych i mniejszych nadgarstkach. 


Kolejnym przykładem nietuzinkowego wyglądu zegarków Timberland jest model Westford. 
Zegarek Timberland Westford jest modelem wybitnie sportowym, o czym świadczy nie tylko wygląd, lecz także wodoszczelność, określona na 200M. Wartość ta pozwala na pływanie i nurkowanie bez potrzeby zdejmowania zegarka. Sportowy sznyt zegarka męskiego Timberland Westford podkreśla zewnętrzny pierścień, na który została naniesiona skala tachymetryczna. Uwagę przykuwają również wysoko umieszczone indeksy oraz żółte akcenty, świetnie korespondujące z ciemną tarczą. Zegarek posiada funkcję chronografu, która pozwala na dokładny pomiar czasu podczas aktywności fizycznej i nie tylko. Zegarek męski Timberland Westford to idealna propozycja dla osób, którym codzienna aktywność fizyczna nie jest obca.

Zegarek Timberland TBL.15547JS-03AS WESTFORD

 

Timberland – zegarki damskie dla kobiet ceniących stylowe wzornictwo 

Zegarek Timberland TBL.15644MYS-04 TYRINGHAM

Zegarki Timberland to również dobry wybór dla kobiet ceniących niepowtarzalny wygląd połączony z wysoką jakością materiałów wykorzystywanych przy produkcji tychże czasomierzy. Świetnym przykładem połączenia tych dwóch cech jest model Timberland 15644MYS. Piękna kremowa tarcza została ozdobiona trójwymiarową złotą linią, układającą się w logo firmy Timberland. Świetnie korespondują z nią proste wskazówki, które również zostały pokryte złotym kolorem.  Całość została zamknięta w kopercie o rozmiarze 40 mm, posiadającej bardzo krótkie uszy, dzięki czemu zegarek będzie idealnie leżał na nadgarstku nawet o niewielkim obwodzie. Zegarek damski Timberland 15644MYS mocowany jest do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości bransolety typu mesh. 


Zegarek Damski Timberland 15960MYS/01 to model dla kobiet ceniących sobie klasykę. 
Prosta tarcza z nadrukowanymi i nakładanymi indeksami jest kwintesencją stylu nawiązującego do Bauhasu. Zegarek damski Timberland 15960MYS/01 posiada jasną tarczę, z naniesionym delikatnym wzorem, co podkreśla wyjątkowość tego modelu. Wskazówki i kropki nad nadrukowanymi indeksami mają kolor różowego złota, nadając całości niezwykle eleganckiego wyglądu.
 

Zegarek Timberland TBL.15962MYS-63SET NORTHDALE GIFT SET


FILTRY0