Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Grudzień 2019

03-01-2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w grudniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni!  Zdanie każdego Klienta jest dla nas cenną informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl


Zegarek Casio G-SHOCK GA-100L-1AER LAYERED

"Obsługa klienta na najwyższym poziomie, przejrzystość sklepu internetowego bardzo pomaga w wyborze najlepszego ,najbardziej dopasowanego do naszych oczekiwań zegarka. Szukałam zegarka dla narzeczonego jako prezent świąteczny i nie sądziłam że będzie to tak proste . Przy wyborze bardzo pomocna okazała się dla mnie opcja porównywania produktów w sklepie zegarek.net ,wybrałam opcję z grawerem i po raz kolejny czekało mnie miłe zaskoczenie gdyż realizacja mojego zamówienia była błyskawiczna ! A radość mojej drugiej połówki gdy otworzyła swój prezent była po prostu bezcenna. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z oferty sklepu i polecać będę wszystkim zakupy u Was .! Bardzo dziękuję "


Zegarek Swatch GJ139 D-FORM

"Świetna robota! Od 15 lat pracuje w logistyce, doskonale zdaję sobie sprawę jak ważna jest obsługa klienta. Od dawna konkurowanie ceną nie jest właściwą strategią na budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej. Na portalu zegarek.net znajdziecie nie tylko świetne zegarki w atrakcyjnych cenach, ale także, a może przede wszystkim, wspaniałych fachowców. Doradzą oni nie tylko w wyborze odpowiedniego zegarka ale również postarają rozwiązać się każdy problem już po jego zakupie! Obsługa posprzedażowa to nadal słabe ogniwo wielu firm. Natomiast ta ekipa mogłaby wyznaczać standardy. Jakby tego było mało możecie zwrócić towar w ciągu 100 dni! I to całkowicie za darmo! Polecam!"Opinie ze strony ZEGAREK.NET

Zegarek Festina F20364-2 Chronograf

"Gdy na spotkanie się spieszyłem o zegarku zamarzyłem.
 Chciałem by był wyjątkowy, ale przede wszystkim też stylowy.
 Czułem że długie będą poszukiwania bo taka rzecz nie jest tania.
 Przeszukałem Internety i zauważyłem ze drogie są to rzeczy.
 Będąc już całkiem załamany zobaczyłem że sklep ZEGAREK.NET jest polecany.
 Długo nie myśląc na stronie sklepu zawitałem i w mig znalazłem to czego szukałem.
 Gdy w dodatku jasny opis produktu przeczytałem już wiedziałem ze mam to czego szukałem.
 Na koniec gdy przyzwoitą cenę dogadałem, szybko transakcji dokonałem.
 Pozostało tylko czekanie na przesyłkę, a obiecywali szybką wysyłkę.
 W tej kwestii tez się nie zawiodłem za dwa dni produktem cieszyć się mogłem.
 Zegarek który otrzymałem pierwsza klasa i jeszcze na kwiaty dla ukochanej została mi kasa.
 Zakupy ze sklepem zegarek.net to czysta satysfakcja, przyjemnością dla mnie była ta transakcja. "


Zegarek Casio AEQ-110BW-9AVEF Sportowe

"W tym zegarku najbardziej mi się podoba, że jest dopasowany do mnie i mojego stylu poza tym jest prezentem od mojej narzeczonej. Lubię zakładać go na co dzień, gdyż pasuje to każdej stylizacji. Jego funkcje ułatwiają mi pracę, ponieważ mam możliwość sprawdzenia dokładnej godziny jak i daty nie wyciągając telefonu. Kolejna jego funkcja ułatwia w pewnym stopniu kontakt z moimi bliskimi, gdyż pewna część rodziny mieszka w innej strefie czasowej, a dzięki niemi w łatwy sposób mogę sprawdzić która jest u nich godzina. Chciałem dodać, że grawer który został wykonany od środka zegarka jest ładny, przejrzysty i estetyczny. Dostawa była szybka i zegarek przyszedł ładnie spakowany. "


Gratulujemy zwycięzcom!