Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Lipiec 2019

14-08-2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w lipcu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni!  Zdanie każdego Klienta jest dla nas cenną informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl


Zegarek ICE Watch ICE.000982 ICE glam black rozm. S

"Wspaniała obsługa! Zegarek miał mieć grawer, co opóźnia termin wysyłki. W uwagach do zamówienia napisałam, że w dniu planowanej (zapowiedzianej podczas składania zamówienia) daty wysyłki zegarek powinien być już u mnie, ponieważ ma być to prezent. Oczywiście nie wierzyłam, że taka uwaga coś da i pogodziłam się z faktem, że prezent imieninowy wręczę kilka dni po uroczystości. A tu niespodzianka! Zegarek był u mnie na czas! Bardzo dziękuję! Grawer wyszedł cuuudnie! Gorąco polecam ZEGAREK.NET! "


Zegarek Michael Kors MK2471 JARYN

"Taki piękny zegarek sobie podarowałam i nawet krótko na niego oczekiwałam. Kurier prędko się u mnie pojawił, w sobotę zamówiłam, a w poniedziałek się już u mnie zjawił. ZEGAREK.NET wykonują naprawdę kawał dobrej roboty, oferują klientom korzystne kwoty. Z negocjacji ceny skorzystałam i rabat na ten wymarzony zegarek dostałam. Dodam jeszcze, że opcję z grawerem wybrałam i mimo to tak szybko go otrzymałam. Dlatego z całego serca wszystkim polecam i do zakupu w tym sklepie każdego zachęcam. Bo jak już czas liczyć trzeba to z pomocą ładnego czasomierza! "Opinie ze strony ZEGAREK.NET

Zegarek Certina C016.417.22.057.00 DS Rookie


"Zegarek zakupiony był na prezent. Jest solidnie wykonany i wygląda atrakcyjnie, a co najważniejsze - cieszy nowego posiadacza. Bransoletka wygląda elegancko, tak samo jak zastosowana kolorystyka. Zegarek został przetestowany względem precyzji, z jaką odmierza czas. W skali tygodnia nie opóźnił nawet sekundy, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to solidna marka. Jestem tym samym spokojny o jego przyszłość. Pytając o opinię obdarowaną osobę po 2 tygodniach noszenia usłyszałem, że jest rewelacyjny. Dodaje elegancji, ale nie zatraca przy tym nowoczesnego charakteru. Zegarek spełnia swoje funkcje i sprawia, że zakładanie go na rękę wprawia w dobre samopoczucie, dodając chwilom dostojności. Uważam, że jest to fajny zegarek i zasługuje na 5 gwiazdek. Wierzę, że będzie dobrze służyć właścicielowi. ."


Zegarek Pierre Ricaud P97219.1231QF 

"WITAM, MAM WYSTAWIĆ OPINIĘ O ZEGARKU HM... ZEGAREK OD ZAWSZE BYŁ , JEST I BĘDZIE WYZNACZNIKIEM PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY I JEGO GUSTU , PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ POZNA SIĘ PO JEGO ZEGARKU ! KUPIŁEM TEN PIĘKNY CZASOMIERZ - Pierre Ricaud P97219.1231QF I POWIEM SZCZERZE ŻE W ŻYCIU NIE MIAŁEM PIĘKNIEJSZEGO ZEGARKA. JEST TO NIE TYLKO CZASOMIERZ KTÓRY POKAZUJE NAM ŻE CZAS PŁYNIE SZYBKO ALE I IDEALNY DODATEK DO KAŻDEJ STYLIZACJI , W ZESTAWIENIU Z KAŻDYM UBIOREM. JEST BARDZO CZYTELNY , DUŻY I IDEALNIE UKŁADA SIĘ DO KAŻDEGO NADGARSTKA . KUPIŁEM GO NA PREZENT , JEDNAK JAK GO ZOBACZYŁEM I PRZYMIERZYŁEM - ZOSTAŁ JUŻ NA MOIM RĘKU I BYŁA TO NAJLEPSZA DECYZJA - JEDNA Z WIELU. PO ZA TYM SKLEP I FIRMA - ZEGAREK.NET - IDEALNIE DBA O SWOICH KLIENTÓW I PODCHODZI DO KAŻDEGO INDYWIDUALNIE Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM I PRIORYTETEM JEST ZAWSZE ZADOWOLENIE KLIENTA !! WSZYSTKIM POLECAM W 10000% TEN MODEL ZEGARKA JAK I FIRMĘ ZEGAREK.NET , W DZISIEJSZEJ DOBIE , GDZIE FIRM I KONKURENCJI JEST MNÓSTWO - TA FIRMA ZAJMUJE 1 MIEJSCE - POD KAŻDYM WZGLĘDEM - CZY TO OBSŁUGI KLIENTA - IDEALNEJ, CZY TO CEN SWOICH PRODUKTÓW - IDEALNE, CZY TO JAKOŚĆ PRODUKTÓW - IDEALNE, CZY TO SPOSOBU PAKOWANIA I WYSYŁKI - IDEALNE !! 10000% PROFESJONALIZMU. POZDRAWIAM. JESZCZE NA PEWNO WRÓCĘ TU NA ZAKUPY. "


Gratulujemy zwycięzcom!