Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki z ciśnieniomierzem

Zegarki z ciśnieniomierzem

W dzisiejszych czasach nie potrzeba już samodzielnego urządzenia, aby zmierzyć ciśnienie krwi. Teraz można do tego wykorzystać zegarek z ciśnieniomierzem. Nowoczesny czasomierz jest wyposażony w specjalny czujnik i aplikację, za pomocą których sprawdzisz swoje ciśnienie w dowolnym miejscu i czasie. Zegarki z ciśnieniomierzem chętnie wykorzystują seniorzy chcący na bieżąco kontrolować swój stan zdrowia. W nie mniejszym stopniu przydają się one jednak aktywnym fizycznie osobom w młodszym wieku. Smartwatch z ciśnieniomierzem zyskuje w ostatnim czasie na popularności, o czym świadczy rosnąca oferta tych urządzeń na rynku. Choć nie jest to urządzenie medyczne i wyniki pomiarów są jedynie przybliżone, to warto go wykorzystać do monitorowania ciśnienia krwi i aktualnej kondycji. Zegarki z pomiarem ciśnienia mają w swoim portfolio takie marki, jak Garett czy Marea.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 337 produktów

Jaki zegarek z ciśnieniomierzem warto wybrać?  

Zegarki z ciśnieniomierzem są dostępne w różnych wersjach stylistycznych. Reprezentują też odmienny poziom technologicznego zaawansowania. Dzięki temu bez trudu można dopasować model do konkretnych potrzeb. To, jaki smartwatch z pomiarem ciśnienia krwi wybrać, zależy więc przede wszystkim od oczekiwań użytkownika. Inne cechy okażą się bowiem istotne dla seniorów. Na odmienne parametry zwrócą natomiast uwagę osoby młode i aktywne.  

Zegarek z ciśnieniomierzem dla seniora powinien być przede wszystkim czytelny, wyposażony w wyraźny wyświetlacz o odpowiedniej rozdzielczości (np. 240 × 240 px). Dzięki temu dane na wyświetlaczu będą dostępne dla osób ze słabszym wzrokiem. Poza tym nie mniej pożądaną cechą jest łatwość obsługi. Daje ona szansę na to, że nowoczesne urządzenie zdobędzie zaufanie nawet sceptycznie nastawionego do nowych technologii właściciela. Warto też postawić na zegarek z pomiarem ciśnienia krwi o designie zbliżonym do klasycznego wzornictwa. Lepiej odpowiada on bowiem stylem wiekowi seniora niż typowo nowoczesne urządzenie. Strzałem w dziesiątkę okaże się elegancki model z okrągłą kopertą na skórzanym pasku. Wszystkie te cechy łączy na przykład zegarek z ciśnieniomierzem Karen marki Garett.

Zegarek Garett Smartwatch Garett GT22S RT


Zegarek Rubicon RNCE55BIBX05AX Smartwatch Rubicon RNCE55

A jaki zegarek z ciśnieniomierzem przypadnie do gustu osobom młodszym? W ich przypadku ciśnieniomierz w zegarku zwykle pełni rolę pomocy w kontroli zdrowia w czasie uprawiania sportu. W takiej sytuacji znakomicie sprawdza się więc smartwatch mierzący ciśnienie wyposażony w dodatkowe czujniki, np. pulsoksymetr, krokomierz oraz pełne oprogramowanie treningowe. Z myślą przede wszystkim o ćwiczeniach warto postawić na zegarek do mierzenia ciśnienia w sportowym stylu na wygodnym, dobrze dopasowującym się do nadgarstka pasku z tworzywa sztucznego. Do noszenia na co dzień sprawdzi się natomiast bardziej elegancki model, np. smartwatch damski z ciśnieniomierzem na modnej bransolecie mesh marki Rubicon.

 


Jak zmierzyć ciśnienie krwi zegarkiem?  

Sposób pomiaru ciśnienia tętniczego może się co prawda nieznacznie różnić od modelu czasomierza. Istnieją jednak ogólne zasady, na podstawie których działają zegarki mierzące ciśnieniePrzede wszystkim zegarek z ciśnieniomierzem krwi powinien przylegać bezpośrednio do nadgarstka. Przed pomiarem należy uruchomić aplikację, a w jego trakcie - rozluźnić się i spokojnie oddychać, ograniczając intensywne ruchy ręką. Jak zegarek mierzy ciśnienie krwi? Dioda LED podświetla skórę i odsłania naczynia krwionośne. Dzięki temu czujnik światła może zarejestrować zmiany w odbiciu światła będące efektem różnic w przepływie krwi. Na podstawie tych danych oraz wcześniej wprowadzonych informacji o przeciętnym ciśnieniu użytkownika zegarek do pomiaru ciśnienia wskazuje jego aktualną wysokość i alarmuje w razie nieprawidłowości. Dane są zapisywane w aplikacji, co umożliwia szerszą analizę wyników w perspektywie czasowej. Trzeba jednak pamiętać, że smartwatch nie jest w stanie zastąpić urządzeń medycznych, a otrzymane dzięki niemu wyniki są jedynie przybliżone. 

Zegarek z ciśnieniomierzem od marki GarettZegarek z ciśnieniomierzem - nie tylko dla seniora  

Możliwość stałej kontroli ciśnienia szczególnie doceniają osoby starsze, które ze względu na ryzyko chorób serca i układu krążenia muszą regularnie monitorować stan swojego zdrowia. Zegarek mierzący ciśnienie krwi nie zastępuje im profesjonalnych badań. Podawane przez niego wyniki mogą jednak stać się zachętą do ich wykonania, dając orientacyjny ogląd kondycji fizycznej.

Zegarek z ciśnieniomierzem dla seniora
Zegarek, który mierzy ciśnienie, okazuje się jednak nie mniej cennym akcesorium dla osób młodszych, mających problemy z ciśnieniem lub chcących po prostu regularnie dbać o siebie. Ciśnieniomierz w zegarku zachęca do profilaktyki. Pozwala też w trakcie codziennych zajęć wygodnie kontrolować wpływ różnych aktywności na stan zdrowia. Wyniki mogą posłużyć za cenną wskazówkę do ustalenia odpowiedniej intensywności stylu życia zgodnej z możliwościami organizmu. Zegarek z funkcją mierzenia ciśnienia wpisuje się swoim nowoczesnym designem i zaawansowaną funkcjonalnością we współczesny, aktywny sposób życia.Smartwatch z ciśnieniomierzem - damski i męski  

Zegarki mierzące ciśnienie krwi wciąż nie należą do powszechnych akcesoriów. Pomimo to ich wybór jest już całkiem spory. Wśród propozycji dominuje smartwatch z ciśnieniomierzem damski i męski utrzymany w sportowo-casualowym stylu. Dzięki temu pasuje nie tylko do stroju na trening, ale też modnie uzupełnia codzienne stylizacje. Praktyczne rozwiązanie zastosowała marka Marea, oferując zegarek męski z ciśnieniomierzem i dodatkowym paskiem. Bransoleta wpisuje się w sportowe i luźniejsze stroje. Natomiast skórzany pasek podkreśla elegancję formalnego outfitu do biura czy na bankiet.
Zegarek Marea B58001/3


Zegarek Rubicon RNBE45RIBX05AX Smartwatch Rubicon RNBE45
Kobietom, które chcą czuć się modnie i elegancko przypadnie natomiast do gustu zegarek damski z ciśnieniomierzem na skórzanym pasku lub bransolecie mesh. Kobiecą delikatność mają w sobie szczególnie modele marki Rubicon z wyłożoną cyrkoniami kopertą. 


Kto szuka natomiast akcesorium w typowo sportowym stylu, może wybierać z kilkudziesięciu nietuzinkowych modeli. Wiele z nich ma uniwersalną formę, np. w kształcie wąskiej opaski pasującej zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo, wybierając zegarek męski z pomiarem ciśnienia krwi, warto zdecydować się na model z solidnie skonstruowaną kopertą w kształcie koła lub kwadratu, która oddaje siłę i męskość właściciela.
Zegarek Rubicon RNCE61BIBX05AX Smartwatch Rubicon RNCE61Zegarek sportowy z ciśnieniomierzem  

Zegarek Rubicon Smartwatch Rubicon RNCE57
Sportowy smartwatch z ciśnieniomierzem damski i męski charakteryzuje się nie tylko dynamicznym designem, ale też imponującym wyborem funkcji. Przeznaczony przede wszystkim do treningów oferuje możliwość pełniejszej kontroli stanu zdrowia i wydajności. Zegarek mierzący ciśnienie może dodatkowo liczyć kroki i spalone kalorie, wskazywać poziom natlenienia krwi i szybkość bicia serca. Wszystkie te funkcje łączy w sobie np. zegarek męski z ciśnieniomierzem Garett.


Zegarek sportowy z ciśnieniomierzem to znakomity wybór na trening dla każdego, kto chce mieć szeroki ogląd na jego efektywność. Wskazuje bowiem niezbędny parametr dla ustalenia planu treningowego. Umożliwia też kontrolę wpływu wybranych ćwiczeń na ciśnienie tętnicze.  Zegarek, który mierzy ciśnienie znajdziesz w ZEGAREK.NET! 

Marzy Ci się modny smartwatch męski z ciśnieniomierzem? A może szukasz delikatnego, kobiecego czasomierza z pomiarem ciśnienia na różne okazje? W autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET. oferujemy modele o bogatej stylistyce i zróżnicowanej technologii dopasowane do potrzeb osób w każdym wieku i prowadzących różny styl życia. U nas znajdziesz tylko oryginalny zegarek z ciśnieniomierzem damski i męski cenionych marek Rubicon, Garrett i Marea.