Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki elektroniczne dla dziewczynki

Zegarki elektroniczne dla dziewczynek

Zegarki elektroniczne to wyroby, które mogą z powodzeniem pełnić funkcję pierwszego dziecięcego zegarka. Dostępne są w wielu rozmiarach, wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo wybrać takie, które spodobają się dziewczynkom.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 107 produktów

Zegarek elektroniczny dla dziewczynki - czym jest i co go wyróżnia

Zegarek elektroniczny to specjalny rodzaj zasilanego baterią zegarka kwarcowego, który informację o aktualnej godzinie prezentuje na cyfrowym wyświetlaczu. Czas prezentowany jest za pomocą cyfr arabskich, najczęściej z dokładnością do 1 sekundy.
Różowy zegarek elektroniczny Garett dla dziewczynki

Zegarek cyfrowy dla dziewczynki może być pierwszym zegarkiem, który pomoże dziecku nauczyć się odczytywać godzinę i rozumieć to o jakiej porze dnia wykonujemy różne czynności. To ważne umiejętności, które są przydatne przez całe życie.

Taki wyrób nie powinien być zbyt duży, by nie przeszkadzał dziecku podczas nauki i zabaw. Warto dobrać jego kolor zgodnie z gustem dziecka, by chętnie nosiło zegarek każdego dnia i przywykło do jego praktyczności.

Jeśli dziecko posiada smartfon, to można rozważyć zakup smartwatcha, który pozwoli dziecku sprawdzić wiadomość od rodziców, nawet gdy telefon jest schowany w plecaku. Niektóre bardziej zaawansowane modele pozwalają dziecku zadzwonić do rodziców, a rodzicom sprawdzić, gdzie znajduje się ich pociecha. Pierwszy smartwatch to też sposób na poznanie nowych technologii, które są istotne w dzisiejszym świecie.
Zegarek elektroniczny dla dziewczynki
Dziewczęcy zegarek elektroniczny Garett

Zegarek cyfrowy dla dziewczynki - dodatkowe funkcje

Klasyczne zegarki cyfrowe oferują nie tylko wskazanie czasu i daty. Wiele z nich wyposażonych jest łatwy do nastawienia alarm oraz praktyczny stoper. Pierwsza funkcja może przydać się przy porannym wstawaniu lub odrabianiu lekcji o umówionej porze, druga na pewno przyda się podczas zabawy z rówieśnikami.

Jakie zalety ma zegarek elektroniczny dla dziewczynki

Zegarki cyfrowe mają wiele zalet, czyniących je dobrym wyborem jako przedmiot dla dziecka. Najważniejsze to:
  • odporność na wstrząsy - zegarek cyfrowy dla dziewczynki jest trwalszy niż analogowy;
  • czytelny ekran z podświetleniem; wyświetlanie czasu w formacie 24h - dziecko przyzwyczaja się do tego systemu;
  • kompaktowa i lekka konstrukcja - zegarki cyfrow są mniejsze dzięki czemu lepiej pasują na rączkę;
  • dostępne w żywych kolorach - ciekawy wygląd sprawia, że jest on modowym dodatkiem i przykuwa uwagę - poczucie bycia w centrum uwagi znajomych jest miłym i ważnym uczuciem;
  • kooperacje - zegarki zdobią motywy z bajek, kolorowe wzory i gwiazdki;
  • modele z GPS pozwalają rodzicom widzieć gdzie aktualnie jest dziecko;
  • łącznością 2G/3G/4G oferuje rozmowy głosowe i SMSy, by dziecko było w kontakcie z opiekunami;
  • niektóre modele smartwatchy mają aparat fotograficzny i gry;
Zegarek elektroniczny Garett dla dziewczynki w kolorze różowym
Zestaw zegarek Casio Vintage z kalkulatorem i długopisem dla dziewczynki

Zegarek Elektroniczny dla dziewczynki - Casio

Japońska marka Casio ma ogromne doświadczenie w produkcji zegarków elektronicznych, także tych dla dzieci. W ofercie znaleźć można modele okrągłe i prostokątne, które dostępne są w popularnych wśród dzieci kolorystykach. Można wybrać model różowy, niebieski, szaro-różowy lub czerwony.

Odrobinę starsze dziewczynki i nastolatki mogą wybierać modele z serii Baby-G oraz Casio Vintage, które są nie tylko trwałe i praktyczne, ale także występują w najmodniejszych kolorach każdego sezonu. Modele Casio Vintage dostępne są też z metalowymi bransoletami.

Elektroniczny zegarek dla dziewczynki - Lorus

Lorus to japońska marka, która należy do koncernu Seiko. W jej ofercie dostępne są doskonale wykonane i przystępne cenowo modele. Niewielkie rozmiary zegarków Lorus dla dzieci sprawiają, że zegarki będą pasowały na drobne nadgarstki dziewczynek rozpoczynających naukę w szkole podstawowej.

Wśród dostępnych kolorów znaleźć można biel, czerń, róż, zieleń i żywy odcień niebieskiego. Wszystkie modele mają tarczę i pasek w tym samym kolorze, a w odmianach bardziej sportowych także ramka wokół tarczy i przyciski funkcyjne są kolorowe. Ogromną zaletą zegarków cyfrowym Lorus jest ich wodoszczelność do 100 metrów. Z tymi wyrobami dziecko może pływać bez obaw, że jego zegarek ulegnie awarii.

Zegarek elektroniczny Lorus w kolorze różowym dla dziewczynki
Smartwatch Techmade różowy na pasku silikonowym dla dziewczynki

Techmade - zegarek elektroniczny dziewczęcy z Włoch

Włoska marka Techmade oferuje dziewczęcy smartwatch z serii Freetime, który dostępny jest w ponad pięćdziesięciu wariantach kolorystycznych. Zegarek posiada wszystkie funkcje nowoczesnego smartwatcha - powiadomienia z telefonu i aplikacji, monitorowanie snu, pulsometr do pomiaru tętna i krokomierz. Wydajny procesor zapewnia zegarkowi płynną pracę, duża bateria wystarcza na kilka dni działania, a dedykowana aplikacja TECH-S daje możliwość personalizacji.

Jednocześnie ma bardzo kompaktowy rozmiar i jest lekki, dzięki czemu jest wygodny. Ogromny wybór wersji kolorystycznych pozwala lepiej dobrać zegarek do dziewczęcego gustu i stylu.

Garmin - zachęca dziewczynki do aktywności

Monitory aktywności Garmin Vivofit Jr. to nie tylko cyfrowe zegarki we wzorach, które spodobają się Małym Królewnom. To przemyślane urządzenia, które mają zachęcać dziecko do spędzania czasu aktywnie.

Zegarki elektroniczne Vivofit Jr. mierzą aktywność dziecka i nagradzają je dostępem do interaktywnej gry w telefonie rodzica. Im więcej czasu dziecko spędza aktywnie, tym więcej cyfrowych zabaw i nagród odblokuje. Pierwszym progiem jest 60 aktywnie spędzonych minut.

Zegarek Garmin elektroniczny dla dziewczynki z aplikacją i grami
Zegarki dla dzieci Garmin zasilane są łatwą do wymiany baterią, która działa przez około 1 rok. Dzięki temu, że nie trzeba ładować zegarka, zostaje więcej czasu na zabawę! Garmin Vivofit Jr. dostępne są w wielu kolorach oraz z wizerunkami ukochanych przez dziewczynki księżniczek Disneya.
Kolorowe smartwatche Rubicon dla dziewczynki

Smartwatch dziecięcy Rubicon

Marka Rubicon przygotowała smartwatch, dzięki któremu nosząca go dziewczynka zawsze będzie w kontakcie z rodzicami. Smartwatch oferuje połączenia komórkowe, zarówno wychodzące jak i przychodzące, oraz głośnik i mikrofon, pozwalając dziecku w każdej chwili porozmawiać z jednym z rodziców.

Dodatkowo smartwatch Rubicon dla dzieci posiada moduł GPS, dzięki któremu rodzice mogą łatwo i szybko sprawdzić gdzie jest ich córka. Wbudowany aparat fotograficzny pozwoli dzieciom zrobić zdjęcie w czasie zabawy, a później przesłać je do opiekunów. Smartwatch dziecięcy Rubicon dostępny jest w dwóch kolorach - różowym i błękitnym.

Oferta zegarków cyfrowych dla dziewczynki w ZEGAREK.NET

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo ogromny wybór zegarków elektronicznych dla dziewczynki. Dla Państwa wygody oferujemy darmowy zwrot nieużywanych zegarków, nawet do 100 dni od chwili zakupu. Dzięki temu zyskujecie Państwo możliwość zamówienia dwóch zegarków i umożliwienia dziecku wyboru koloru lub wzoru. Wszystkie sprzedawane w ZEGAREK.NET zegarki są nowe i objęte gwarancją producenta.