Pomiar czasu jest nam niezbędny nie tylko w swoim dobowym czy godzinowym zakresie. Wykonanie różnorodnych zadań, bardzo często wymaga od nas kontroli czasu z dokładnością poniżej jednej sekundy. W takich sytuacjach niezbędnym narzędziem staje się precyzyjny stoper, z którego użycie i zastosowanie jest tak powszechne, że jego obecność często uznawana jest za coś oczywistego. Co ciekawe stoper to jeden z pierwszych dodatków do tradycyjnie produkowanych czasomierzy, które ochoczo przekształcano w zegarki wielofunkcyjne. Niezależnie od przeznaczenia naszego czasomierza, prawie zawsze znajdziemy odpowiedni wariant umożliwiający dokładne odmierzanie krótkich przedziałów czasu. Aby ułatwić Wam wybór właściwego modelu, przygotowaliśmy specjalne zestawienie, w którym znajdą się najlepsze zegarki ze stoperem.  

Wielofunkcyjne zegarki sportowe wiodą zdecydowany prym w dziedzinie zastosowania stopera. Dzięki niesamowitym możliwościom, jakie dają cyfrowe zegarki ze stoperem, wykorzystuje się je we wszystkich dziedzinach sportowych - od wyścigów samochodowych, czy żeglarstwa. po pływanie oraz biegi krótko i długodystansowe. W każdej dyscyplinie od lat doskonale sprawdzają się wielofunkcyjne zegarki Casio G-SHOCK, które w tej kategorii mogą pochwalić się naprawdę sporą reprezentacją. Na szczególną uwagę, zasługują także zaawansowane zegarki Suunto oraz niezwykłe modele Timex Ironman, stworzone specjalnie na potrzeby triathlonistów. Decydując się na konkretny model, warto zwrócić uwagę na parametry stopera, które znajdziesz w specyfikacji zamieszczonej w opisie każdego modelu. W zależności od przeznaczenia, cyfrowe zegarki ze stoperem mogą precyzyjnie odmierzać czas w zakresie od 1, aż do 24 godzin z dokładnością sięgającą nawet 1/1000 sekundy.

Oczywiście cyfrowe zegarki ze stoperem to nie tylko sportowe zegarki do biegania. W zasadzie trudno znaleźć czasomierz cyfrowy bez takiego dodatku, a wraz z rozwojem technologii, coraz częściej znajdujemy je wśród modowych inspiracji znanych marek. Za przykład mogą posłużyć tu stylowe zegarki retro marki Casio, które zagościły nawet w Hollywood, czy analogowo-cyfrowe zegarki marki Lorus, łączące klasyczny design z cyfrową praktycznością. Cyfrowe zegarki ze stoperem to także świetna oferta na zegarki damskieszczególnie jeśli chodzi o smartwatche. Przepiękna i stylowa kolekcja Michael Kors Access Smartwatch to gwarancja stylu, piękna oraz codziennego wsparcia w dbaniu o swoją figurę. Zwolenniczki minimalizmu z pewnością docenią modele marki Guess, a jeżeli interesują Was modne zegarki ze stoperem dla par, koniecznie zapoznajcie się z barwnymi modelami szwajcarskiej kolekcji Swatch Touch.