Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki z Bluetooth

Zegarki z Bluetooth łączą się ze smartfonem, dzięki czemu przejmują jego wybrane funkcje. Ten moduł stanowi standard w smartwatchach i zegarkach hybrydowych. Chcesz mieć wyposażony w niego czasomierz? Zobacz, jaki smartwatch z Bluetooth warto wybrać! 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 760 produktów


Funkcja Bluetooth w zegarku – jak działa i do czego służy?

Bluetooth to system przesyłu danych na niewielkie odległości. Za pomocą fal radiowych przekazuje informacje do połączonego z zegarkiem smartfona. Po sparowaniu z urządzeniem mobilnym zakres jego działań znacznie się rozszerza. Trzeba jednak uważać, aby telefon stale znajdował się w odległości maksymalnie kilku metrów. Zbyt duża odległość może bowiem spowodować zerwanie połączenia.

Zegarek z funkcją Bluetooth
funkcje zegarka z bluetooth

Zegarek na Bluetooth wyświetla powiadomienia o połączeniach i SMS-ach. Przesyła na smartfon sportowe wyniki. Aktualizuje też godzinę w oparciu o czas w telefonie. Liczysz na więcej? W zaawansowanych zegarkach z Bluetooth moduł ten wykorzystuje się również do:

  • odbierania lub odrzucania połączeń za pomocą czasomierza;
  • sterowania muzyką przez zegarek;
  • sterowania migawką aparatu w telefonie.

Smartwatch z Bluetooth – innowacyjny smart zegarek dla dorosłych i dzieci

Zegarek Bluetooth występuje w wersjach zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W każdej z nich moduł służy jednak nieco innym celom. 

Smartwatch na Bluetooth dla kobiet i mężczyzn ma przede wszystkim ułatwiać im codzienność. Dzięki niemu nie trzeba sięgać po smartfon, aby przekonać się, kto dzwoni, czy zmienić ulubioną piosenkę podczas treningu. Można też wygodnie porównywać treningowe rezultaty sprzed tygodnia albo miesiąca bez konieczności ich każdorazowego sprawdzania w analogowym dzienniku. Nic więc dziwnego, że tak chętnie korzystają z tego udogodnienia sportowcy, biznesmeni i rodzice małych dzieci.

Smartwatch z funkcją bluetooth do treningów


Smartwatch dla dzieci z funckją bluetooth

Jeśli zaś chodzi o najmłodszych użytkowników - zegarek z Bluetooth dla dzieci służy przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa, usprawnieniu komunikacji oraz skuteczniejszemu monitorowaniu zdrowia i codziennej aktywności pociechy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim funkcja Bluetooth talk. Dzięki niej dziecko może dodzwonić się do rodzica i odebrać od niego połączenie, nawet gdy telefon znajduje się głęboko w plecaku. Poza tym smartwatch dla dzieci z Bluetooth przydaje się do przesyłania danych na telefon ze sportowych aplikacji. Dzięki temu rodzice zyskują łatwy podgląd przebytych przez dziecko kroków czy jakości jego snu.


Zegarki męskie z Bluetooth – modele o zróżnicowanej funkcjonalności

Smartwatch z Bluetooth dla mężczyzn oferuje bardzo zróżnicowaną technologię. Wynika to przede wszystkim z tego, że znajdziesz go w ofercie wielu producentów, którzy specjalizują się w różnego rodzaju czasomierzach. Na ten nowoczesny system postawiła zarówno sportowa marka Polar, awangardowy Diesel, jak i najstarszy amerykański brand Timex. W ofercie tego ostatniego jest elegancki zegarek Timex z Bluetooth IQ+ Move. Dopracowany pod względem designu oferuje licznik kroków i kalorii do podstawowego pomiaru codziennej aktywności.

Smartwatch Timex z funkcją bluetooth
Smartwatch Suunto z funkcją bluetooth

Daje on zaledwie namiastkę tego, co ma do zaoferowania niejeden zegarek sportowy z Bluetooth. W tej kategorii znajdziesz np. idealny na siłownię Garett czy Vector Smart. Nie zabrakło też najbardziej zaawansowanych modeli Garmin oraz Suunto stworzonych do przygód w terenie.


Obok nich uwagi domagają się też zegarki Casio G-Shock z Bluetooth. Wyposażenie najtwardszych zegarków wszech czasów w ten moduł zaowocowało czasomierzem o funkcjonalności przypominającej smartwatch. To jednak niejedyna sytuacja, w której japoński gigant zdecydował się zastosować rozwijaną od 20 lat technologię. Ma ją również sportowo-elegancki zegarek z Bluetooth Casio Edifice. Pod względem funkcjonalności bliżej mu jednak do klasycznego G-Shocka niż smartwatcha.

Casio G-shock z funkcją bluetooth
Fossil 5 Gen z bluetooth i funckją NFC

A może przydałby Ci się raczej elegancki zegarek męski z Bluetooth do codziennego wykorzystania? Z myślą o takim przeznaczeniu powstał Fossil 5 GEN wyposażony m.in. w moduł NFC do płatności zbliżeniowych i możliwość wykonywania połączeń. Poza nim półformalne stylizacje do pracy, na przyjęcie czy spotkanie z przyjaciółmi dopełni funkcjonalny i stylowy zegarek Citizen Bluetooth z funkcjami sportowymi.


Zegarki damskie z Bluetooth – stylowe propozycje dla nowoczesnych kobiet

Również w ofercie dla kobiet nie brakuje modeli o zróżnicowanej funkcjonalności. W ich przypadku na plan pierwszy wysuwa się jednak przede wszystkim doskonale dopracowane wzornictwo. Przykład tego, jak zgrabnie można ubrać nowoczesną technologię w elegancki, modowy design dają zegarki damskie z Bluetooth od Timex, Kronaby, Guess czy Michael Kors. Wyposażone w przydatne na co dzień funkcje dodają stylu i ułatwiają obowiązki.

Smartwatch Guess


Smartwatch Vector Smart na bransolecie z funkcją bluetooth

Podobnie eleganckie wzornictwo, ale nieco bardziej nastawioną na aktywność technologię oferuje zegarek Bluetooth Garett i Rubicon. Okrągła, minimalistyczna koperta na uniwersalnej bransolecie mesh jest charakterystyczna dla wielu modeli tych marek wyposażonych w sportowo-zdrowotne funkcje. W tej kategorii projektanci często stawiają też na nowoczesną, kwadratową kopertę, którą mają m.in. eleganckie zegarki z Bluetooth Marea, Strand czy Vector Smart.


Wśród propozycji łączących styl casual ze sportową funkcjonalnością wyróżniają się także czasomierze Garmin. Mowa tu przede wszystkim o kolekcjach Venu i Lily Sport. Ten ostatni został uznany za najbardziej elegancki zegarek damski z Bluetooth w portfolio producenta. Nie dość, że oczarowuje klasycznym stylem, to oferuje niemal wszystkie typowe dla Garmin opcje. Pomiar energii, nawodnienia i aplikacje sportowe to dopiero początek!

Garmin Lily Sport
Baby G z funkcją Bluetooth

Jeśli natomiast lubisz wyraziście akcentować stylizacje, zegarek Casio z Bluetooth wyrazi Twój aktywny styl życia i pewność siebie. Wśród nich zdecydowaną elegancją wyróżnia się Baby-G ze stalową kopertą w nieregularnym kształcie. Poza Bluetooth znajdziesz w nim wszystkie funkcje (alarm, timer, stoper, kalendarz) które oferuje jego męski odpowiednik G-Shock.


Smartwatch dla dzieci z Bluetooth – zapewnia zabawę i dba o bezpieczeństwo

A jaki wybrać zegarek z Bluetooth dla dzieci? W tym przypadku zdecydowanie warto zwrócić uwagę na dodatkową funkcjonalność. Bluetooth często jest bowiem powiązany nie tylko z funkcjami służącymi zabawie, ale i bezpieczeństwu. Tak jest w przypadku smartwatchy Garett - jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli na polskim rynku. Są one wyposażone w slot na kartę SIM, więc Bluetooth nie jest im niezbędny do komunikacji. Przydaje się jednak, kiedy dziecko chce przesłać wykonane zegarkiem zdjęcia na telefon lub zapisać wyniki aktywności.

Smartwatch Garett dla dzieci z funkcją Bluetooth


Smartwatch Rubicon z funkcją bluetooth dla dzieci

Smartwatch dla dzieci z Bluetooth polskiej marki, poza funkcjami sportowymi, zapewnia również zdalną opieką nad dzieckiem. Udaje mu się to m.in. poprzez wskazywanie bardzo dokładnej lokalizacji, możliwość zaalarmowania rodzica przyciskiem SOS czy opcję zdalnego podsłuchu. Do niego pod względem funkcji i designu bardzo podobne są modele Rubicon. Te jednak potrzebują połączenia Bluetooth do przeprowadzenia rozmowy.

W kategorii dla dzieci nie dają się przeoczyć również zegarki z Bluetooth dla dzieci od Garmin. Marka wykazała się w ich projekcie niemałą pomysłowością, czerpiąc inspiracje z komiksów Marvela i disneyowskich produkcji. Z tym zegarkiem na Bluetooth każda aktywność i zrealizowane obowiązki są kluczem do przygód z superbohaterami. Sam moduł przydaje się zaś do połączenia z aplikacją Garmin JR. To poprzez nią odblokowuje się dostęp do nagród, sprawdza wyniki sportowe i rywalizuje z innymi użytkownikami.

Smartwatch Garmin JR z funkcją bluetooth

Oryginalny zegarek z Bluetooth znajdziesz w ZEGAREK.NET

Zegarki z funkcją Bluetooth w zegarek net

Chcesz mieć zegarek na Bluetooth? W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarki z Bluetooth hybrydowe oraz smartwatche dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza modułem przesyłu danych wiele z nich oferuje również funkcje sportowe i opcje przydatne na co dzień. Dzięki temu masz możliwość wybrania modelu zgodnego z Twoim stylem życia i ubierania się. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i ułatwiaj sobie codzienność z technologią Bluetooth.