TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki smartwatche męskie


Nie ma wątpliwości, że wraz z popularnością smartfonów, które potrafią zarządzać praktycznie każdym aspektem naszego życia, trendem w technologii jest coraz większa „łączność” pomiędzy różnymi urządzeniami. Takie też są smartwatche męskie, które staną się nieocenionym pomocnikiem codziennych aktywności.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Męski smartwatch - krok ku przyszłości

Męski smartwatch - krok ku przyszłości

Około 10 lat temu firmy zaczęły wypuszczać zegarki z funkcjami podobnymi do smartfonów. Od tamtej pory wciąż trwa wyścig wprowadzenia nowoczesnej technologii, która spełni oczekiwania różnorodnych użytkowników. Smart zegarki mają konkretne przeznaczenie. Funkcje w tych urządzeniach różnią się od konkretnego modelu i powiązane są z systemem Apple lub Google. I tak Michael Kors proponuje swoim użytkownikom modne egzemplarze na co dzień, natomiast Suunto wypuścił zegarki smartwatche męskie zoptymalizowane pod kątem nurkowania z akwalungiem, które wytrzymują długi czas na znacznych głębokościach.  Aby móc z nich w pełni korzystać, wystarczy zainstalować dedykowane aplikacje. W wielu z nich spotkamy następujące funkcje:


Powiadomienia: chociaż może to brzmieć jak drobiazg, wyciąganie telefonu z kieszeni za każdym razem, gdy pojawia się powiadomienie, może być zarówno męczące, jak i czasochłonne. Tym samym jedną z podstawowych zalet posiadania inteligentnego zegarka jest możliwość otrzymywania powiadomień ze smartfona synchronizowanych bezpośrednio z Twoim smartwatchem.  Zegarki męskie smartwatch pozwalają teraz nawet pisać bezpośrednio na nich za pomocą wirtualnej klawiatury, zapewniając w ten sposób pełną kontrolę. Dzięki temu odpowiadać na podstawowe wiadomości tekstowe lub zostawiać notatki głosowe w aplikacjach takich jak WhatsApp.

Zarządzanie multimediami: większość smartwatchy sparowanych ze smartfonami może zarządzać odtwarzaniem multimediów. Na przykład, gdy słuchasz muzyki, użyjesz zegarka do zmiany głośności i ścieżek dźwiękowych.

Rozmawiaj przez zegarek: w wybranych modelach istnieje możliwość odbierania i wykonywania połączeń głosowych z poziomu zegarka. W sposób szczególny opcja ta sprawdzi się, gdy jesteśmy w drodze lub akurat nie mamy w zasięgu ręki telefonu.

Usługa NFC: nie musisz już szukać portfela lub karty kredytowej, aby zapłacić za zakupy. W szybki i bezpieczny sposób dokonasz transakcji, zbliżając smart zegarek do czytnika.

Monitorowanie kondycji: jeśli jesteś miłośnikiem ruchu postaw na sportowy smartwatch z wbudowanym czujnikiem tętna i krokomierzem.  Funkcje te możesz bardzo łatwo zsynchronizować ze smartfonem, co pozwala na tworzenie wykresów i raportów. Sportowe smartwatche męskie wyposażone są w bardzo wiele trybów treningów, które w profesjonalny sposób pomogą rozwijać  sportowe umiejętności i osiągać coraz lepsze wyniki.

GPS: prawie każdy zegarek smartwatch męski zawiera GPS do śledzenia lokalizacji. Za jego pomocą skorzystamy z nawigacji, a także zapiszemy trasę naszego ostatniego joggingu. Będzie on również przydatny, gdy odwiedzamy nowe miasto i nie chcemy przegapić żadnego ważnego miejsca do zobaczenia po drodze.

Monitoring snu: funkcja ta pozwala śledzić Twój sen i jego poszczególne fazy. Po zebraniu wystarczającej ilości danych,  zobaczysz wzorce swojego nocnego odpoczynku. Dzięki temu będziesz mógł podjąć odpowiednie kroki, aby poprawić jego jakość.

Personalizacja wyświetlacza: zmienisz wygląd i kolor tarczy zegarka, aby dopasować ją do swojego obecnego stroju lub nastroju.Męski zegarek smartwatche na co dzień

Inteligentne zegarki okażą się atrakcyjnym i przydatnym gadżetem na co dzień. Ich minimalistyczna stylistyka świetnie spełni funkcję szykownego dodatku do koszuli. Takie też są eleganckie smartwatche Skagen o prostych liniach kopert i monochromatycznym wzornictwie. Mając je na nadgarstku podczas biznesowych lub towarzyskich spotkań dyskretnie podpatrzymy przychodzące połączenia, aby w żaden sposób nie  rozpraszać naszych rozmówców. Typową męską, casualową stylistykę mają egzemplarze od Fossil, czy Diesel. Duże koperty zawieszone na skórzanych paskach sprawdzą się we wszystkich miejskich warunkach. Panom szukającym oryginalnych zegarków warto polecić modele od największych domów mody, czyli Guess lub Emporio Armani. Z poziomu nadgarstka będziemy na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami z serwisów społecznościowych. W smartwatchach męskich Rubicon spotkamy nawet kamerę i aparat, dzięki którym zatrzymamy daną chwilę i będziemy mogli zrobić sobie doskonałe selfie.

Męski zegarek smartwatche na co dzieńSmartwatch męski sportowy

Smartwatch męski sportowy

Zegarki smartwatch męskie są zaprojektowane specjalnie do celów sportowych, umożliwiając śledzenie czasów okrążeń, odległości i trasy. Mogą one współpracować z akcesoriami, takimi jak pas z czujnikiem tętna. I tak w smartwatchach Gartett znajdziemy krokomierz, za pomocą którego zmierzymy naszą codzienną aktywność. Znajdziemy tu profesjonalne tryby treningowe, które usprawnią nasze ćwiczenia i zmotywują do podjęcia nowych zadań.  Wśród nich znajduje się m.in. jogging, siłownia, jazda na rowerze lub nawet na rolkach. Takimi też są nowoczesne smartwtche męskie sportowe od Suunto, które zdobyły popularność swoją wysoką jakością wykonania i przygotowaniem na trudne warunki zewnętrzne.  Nowy zegarek męski smartwatch znajdą w portfolio tej marki także entuzjaści żeglarstwa – urządzenia pomogą im śledzić zmienne, takie jak prędkość, czy kierunek.Dlaczego warto wybrać smartwatcha dla mężczyzny?

Smartwatch to dobry wybór dla każdego mężczyzny bez względu na wiek i styl życia. Szeroka funkcjonalność tych urządzeń pozwala wykorzystywać je w różnych sytuacjach. Poprzez sparowanie inteligentnego zegarka ze smartfonem z systemem iOS/Android otrzymamy dostęp do wielu dodatków. Swój nowy model znajdą tutaj panowie szukający użytecznego smartwatcha do sportowych treningów, jak również Ci stawiających na bardziej biznesowy charakter tych urządzeń.  Smart zegarek zadba o nasze dobre samopoczucie, a także codzienną dawkę ruchu. Elegancki smartwatch męski docenią wszyscy stawiający na nowoczesność i wygodę użytkowania. W zależności od modelu akumulator przy pełnym naładowaniu będzie funkcjonować przez 1-2 dni.

Dlaczego warto wybrać smartwatcha dla mężczyzny?Nowoczesny smartwatch dla mężczyzny

Nowoczesny smartwatch dla mężczyzny

Aby urządzenia pomagały nam w organizacji codziennego dnia lub sportowych treningach – oprócz odpowiedniej specyfikacji, muszą być wykonane z dobrej jakości tworzyw. Dlatego też koperty smart zegarków zrobione są ze stali szlachetnej, tytanu lub tworzywa sztucznego. Wśród tej ostatniej grupy znajdziemy wiele smartwatchy sportowych. Bardzo wytrzymałymi, a zarazem lekkimi modelami pozostają również te tytanowe. Samo tworzywo pozostaje również hipoalergiczne, przez co polecane jest wszystkim uczulonym na nikiel osobom. Przykryte elastycznym szkłem mineralnym lub wykonanym z tworzyw sztucznych wyświetlacze, zapewniają dobrą ochronę przed stłuczeniem. W zależności od naszych gustów i potrzeb znajdziemy tu elegancki smartwatch na bransolecie mesh lub pasku skórzanym. Za sprawne działanie urządzeń odpowiada mechanizm kwarcowy, gwarantujący precyzyjne odmierzanie czasu i stałą gotowość do działania.