Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Delbana Męskie

47wyniki

Ponad stuletnie dziedzictwo marki Delbana wyraża się poprzez najwyższej jakości zegarki męskie. Inspirowane największymi miastami na świecie modele, zaskakują swoim nieoczywistym wzornictwem. Tak zaprojektowane zegarki Delbana męskie spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

FILTRY0

Szwajcarska tradycja w zegarkach męskich Delbana

Zegarki Delbana męskie uważane są za jedne z najciekawszych czasomierzy szwajcarskich. Dzięki skrupulatnej pracy projektowej uplasowały się one w światowej czołówce. Choć wygląd tych szwajcarskich modeli opiera się na tradycyjnym wzornictwie, to w poszczególnych kolekcjach znajdziemy wiele nowoczesnych modeli. Utrzymane w stonowanych barwach obudowy przełamane są niekiedy złotem, nadającym całości wyrafinowanego wyglądu. W zależności od naszych gustów i potrzeb znajdziemy tu eleganckie czasomierze wpisujące się w styl formalny. W ofercie nie zabraknie również modeli z cechami sportowymi. W zegarkach męskich Delbana spotkamy precyzyjne chronografy, jak również inne elementy – rozbudowane datowniki, czy subtarcze sekundnika. Wiele z nich posiada szerokie bezele, który sprawdzą się w szczególności wśród nurków.
Szwajcarska tradycja i elegancki design w zegarkach męskich DelbanaZegarki Delbana męskie – wybierz swój model

Stylowy model zegarka Delbana dla niego
Poszczególne kolekcje zegarków Delbana odnoszą się do najbardziej znanych miast. Najciekawsze pod względem wzornictwa zegarki męskie można znaleźć w kolekcji Silverstone. Odzwierciedlają one charakter słynnego wyścigowego toru Silverstone Circuit w USA. Inną kolekcją pozostaje Lucerne — biorąca swoją nazwę od pięknego średniowiecznego miasta na zachodnim brzegu Jeziora Czterech Kantonów. Proste, kształty kopert komponują się w tych zegarkach z subtelnymi zdobieniami. Prawdziwym estetom dedykowano zegarki Delbana Florence odnoszące się do architektury włoskiego miasta.


Funkcjonalność zegarków męskich Delbana

Zegarki Delbana męskie mogą poszczycić się doskonałymi mechanizmami kwarcowymi, które gwarantują precyzyjne odmierzanie czasu w każdych okolicznościach. Wysoką jakość materiałów poświadcza przykrywające tarczę szkło szafirowe, pozostające odporne nawet na najmniejsze zarysowania. Marka tworzy koperty z wytrzymałej stali szlachetnej pozostającej odpornej na różnego rodzaju wstrząsy. Zawieszone zostały one na mocnych bransoletach lub paskach, dając pewność dobrego trzymania się czasomierza na nadgarstku.
Męski zegarek Delbana na skórzanym pasku w brązowym kolorze