Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin Męskie

29wyniki

Zegarki męskie Michel Herbelin łączą dopracowany design z wysoką jakością wykonania i silnie francuskim rysem. To wszystko sprawia, że od ponad 70 lat królują wśród zegarkowych bestsellerów na całym świecie. Są doskonałą propozycją dla mężczyzn doceniających luksus i ponadczasową elegancję z charakterem. Zobacz męskie zegarki Michel Herbelin z naszej oferty! 

FILTRY0

Wartości marki Michel Herbelin

Marka Michel Herbelin powstała we francuskim Charquemont w 1947 r. Bodźcem do jej stworzenia stała się pasja do precyzyjnej sztuki zegarmistrzowskiej oraz bezkompromisowe podejście do jakości. U podstaw pierwszych i wszystkich kolejnych projektów stanęły zaś trzy wartości:

  • wolność i niezależność w projektowaniu zegarków według autorskiej wizji;
  • szacunek do ponadczasowej francuskiej elegancji i klasycznego piękna, które opiera się zmiennym modom;
  • niezawodność wynikająca z doświadczenia, zastosowania najlepszych materiałów, szwajcarskich mechanizmów i nowoczesnej technologii.
Zegarek Michel Herbelin  
Elegancki zegarek Michel Herbelin

Realizacji tych jakości sprzyjają silne więzy rodzinne, które łączą kolejne pokolenia twórców francuskiej marki. Dzięki temu projektowane przez Michel Herbelin zegarki męskie są podszyte duchem niezwykłej historii, wierne tradycji, ale też niepozbawione innowacji, na które otwierają się kolejni właściciele rodzinnej manufaktury. Przykładem jest chociażby odważne wejście marki w erę kwarcową, a także stworzenie modelu Newport Carbon z dodatkiem ponadprzeciętnie wytrzymałego włókna węglowego.


Michel Herbelin — męskie zegarki wysokiej jakości

Dzisiaj zegarki męskie Michel Herbelin są dostępne w 50 krajach, a ich sprzedaż przekroczyła 10 milionów egzemplarzy. Światowa rozpoznawalność tych czasomierzy nie podlega dyskusji i jest efektem niezwykłej dbałości marki o jakość i precyzję. Już pierwszy zegarek złożony przez samego Michela Herbelina na strychu rodzinnego domu zyskał miano IMPEC, co jest skrótem od francuskiego słowa impeccable oznaczającego bez zarzutu.

Zegarek męski Michel Herbelin
 Mechanizm w zegarkach Michel Herbelin

Na to samo określenie zasługują również współczesne męskie zegarki Michel Herbelin. Każdy model jest ręcznie składany przez drobiazgowych zegarmistrzów przy użyciu doskonałych szwajcarskich mechanizmów. Ścisła kontrola jakości odbywa się na wszystkich etapach produkcji - od stworzenia prototypu przez dopasowanie elementów, montaż, sprawdzenie wodoszczelności aż po finalne testy operacyjne. Dzięki temu Michel Herbelin ma pełną kontrolę nad jakością i pewność, że każdy model będzie niezawodnie służył na męskim nadgarstku.


Zegarki męskie Michel Herbelin — francuska elegancja

Marka nie zostawia przypadkowi również kwestii designu. Praca nad każdą kolekcją zaczyna się od inspiracji, przelania na kartki papieru intuicyjnych wizji i wyobrażeń. W kolejnym kroku przybierają one formę odręcznego rysunku, a później konkretnego projektu odzwierciedlającego przyszły wygląd czasomierza.

Elegancki zegarek męski Michel Herbelin


Zegarek Męski Michel Herbelin na skórzanym pasku

Wyróżnikiem marki są głównie zegarki eleganckie, ale jej portfolio nie jest jednolite. Obok typowych klasyków można znaleźć nowoczesne, minimalistyczne modele, sportowe chronografy czy czasomierze z nutą vintage. Tym, co łączy jednak wszystkie tworzone przez markę Michel Herbelin zegarki męskie, jest francuski szyk, luksus i niewychodzący z mody design.


Męskie zegarki Michel Herbelin — zegarki luksusowe na każdą okazję

W ofercie francuskiego producenta szczególną uwagę zwracają nurkowe zegarki męskie na pasku i różnego rodzaju bransoletach z serii Trophy. Są wyposażone w obrotowy bezel i niespotykane w diverach wskazówki typu sword, a klasa ich wodoszczelność wynosi aż 300 m. Dzięki temu czasomierze niezawodnie służą podczas podwodnych przygód. Ich sportowo-elegancki styl pozwala jednak dopasować je również do codziennych, zwłaszcza wakacyjnych, outfitów. Wyrażą zamiłowanie do aktywnego stylu życia.

Zegarek Męski Michel Herbelin do casualowego outfitu
 Szykowny zegarek Michel Herbelin

Dla miłośników klasycznej elegancji powstały natomiast zaprojektowane przez markę Michel Herbelin męskie zegarki z kolekcji Inspiration. Za sprawą szykownego designu, wyważonej kolorystyki i smukłej koperty 40 mm są chętnie wybierane jako zegarki do garnituru (zwłaszcza przez mężczyzn o drobniejszych nadgarstkach). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć je na mniej oficjalne okazje. Kolekcję tworzą klasyczne zegarki męskie na bransolecie lub pasku wyposażone w datownik w okienku, kalendarz w formie subtarczy lub fazy księżyca. W zależności od modelu elementy te mogą występować pojedynczo lub w różnych kombinacjach na jednym cyferblacie.


Zegarki męskie Michel Herbelin z tych i innych kolekcji znajdziesz w ZEGAREK.NET. Jesteśmy jednym z głównych przedstawicieli prestiżowej marki. Dlatego kupując u nas, masz pewność, że na Twój nadgarstek trafi w 100% oryginalny, pochodzący z oficjalnego źródła czasomierz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!