Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin Luna

3wyniki

Rynek zegarków damskich jest wyjątkowo wymagający i wielu producentów nie decyduje się nawet na wprowadzenie ich do swojej oferty. Jak na porządną francuską markę przystało, Michel Herbelin wyznacza tu jednak własne standardy, tworząc specjalne kolekcje przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet. Zegarki Michel Herbelin Luna to propozycja skierowana do wszystkich kobiet, poszukujących eleganckiego damskiego czasomierza, który sprawdzi się przy każdej okazji. W tej kolekcji ponadczasowy wygląd spotyka się z francuskim wyczuciem stylistyki, co daje gwarancję pełnej satysfakcji i zadowolenia. 

FILTRY0

Zegarki damskie Michel Herbelin Luna – moda prosto z Francji  

Zegarki Michel Herbelin są jednymi z ostatnich przedstawicieli francuskiego zegarmistrzostwa, które ma do zaoferowania cały wachlarz fantastycznych rozwiązań. Kolekcja dla pań Michel Herbelin Luna jest tutaj znakomitym przykładem, wykorzystując proste geometryczne kształty do nadania nieco graficznego, ale ponadczasowego wyglądu. Wszystkie modele w tej serii są bardzo symetryczne, czym bardzo skutecznie przyciągają wzrok. Efekt ten udało się uzyskać nie tylko za pomocą geometrii, ale również naprzemiennie szczotkowanych i polerowanych powierzchni, nadających czasomierzom wyjątkowego charakteru. Zegarki damskie Michel Herbelin Luna korzystają przy tym wyłącznie z klasycznej palety barw, to jest srebra oraz złota, które ułatwiają ich dopasowanie do wielu kreacji. Modele te z powodzeniem sprawdzą się jako codzienny i stylowy dodatek, a także w roli wisienki na torcie, dodanej do kreacji przygotowanej na specjalną okazję. W zegarkach Michel Herbelin Luna najbardziej urzekające jest jednak przywiązanie do detali, które pozwalają odkryć je na nowo przy dłuższym przyjrzeniu się ich tarczy. W zależności od modelu możemy tutaj spotkać tarcze z masy perłowej czy też indeksy w formie mieniących się kryształków. Jak należało oczekiwać, wyłącznie damska kolekcja Michel Herbelin Luna, została także odpowiednio przygotowana pod kątem średnicy koperty. Modele z okrągłą kopertą mają niespełna 29 mm, a te z kwadratową zaledwie 24 mm. 

Zegarek Michel Herbelin 17487/BP59 LUNA zegarek damski na bransolecie z tarczą z masy perłowej z cyrkoniami

Zegarki damskie Michel Herbelin Luna – francuski styl, szwajcarska jakość

  Zegarek Michel Herbelin 17457/B01 LUNA zegarek damski na srebrnej bransolecie i z kwadratową kopertą

Siedziba marki Michel Herbelin od samego początku znajduje się blisko granicy Francji i Szwajcarii. Dzięki temu na przestrzeni lat producent ten wykształcił wiele kanałów współpracy ze szwajcarskimi rzemieślnikami i korzysta z ich najlepszych rozwiązań. Wszystkie modele z kolekcji Michel Herbelin Luna wyposażone są dzięki temu w szwajcarskie mechanizmy, zapewniające wysoka precyzję oraz niezawodną pracę. Mowa tutaj przede wszystkim o napędzie kwarcowym Ronda 751, mogącego pochwalić się dokładnością pracy w zakresie +/- 15 sekund na miesiąc. Dzięki wbudowanej baterii zegarki Michel Herbelin Luna nie wymagają przy tym zbyt dużo uwagi ze strony użytkowniczki, doskonale sprawdzając się podczas częstego użytkowania. Poza mechanizmem, niezwykle istotne są także surowce wykorzystane do produkcji, które w tym przypadku są równie wysokiej jakości. Nierdzewna Stal 316L zapewnia piękną i odporną na uszkodzenia powierzchnię, posiadając przy tym antyalergiczne właściwości. Tarcze w zegarkach Michel Herbelin Luna są przy tym przykryte szafirowym szkiełkiem, które niemal całkowicie zabezpiecza je przed powstawaniem zarysowań. Uwadze producenta nie umknął także poziom wodoszczelności wynoszący 50 m, dzięki czemu nie należy obawiać się o zalanie i uszkodzenie czasomierza podczas codziennych czynności jak mycie rąk czy spaceru w deszczu.