Zegarki Michel Herbelin V Avenue

Michel Herbelin to francuska marka o niezwykłych ambicjach, mająca na celu przywrócić świetność francuskiej sztuki zegarmistrzostwa. Jednym z najbardziej wyróżniającym ją czynników jest niewątpliwie sposób, w jaki sposób podchodzi do etapu ich tworzenia. W zegarkach Michel Herbelin, oprócz zegarmistrzowskiej precyzji, niezwykle istotnym elementem jest przemyślany design czerpany z odpowiednich źródeł inspiracji. Pomimo mocnego nacisku na swoje pochodzenie, francuska manufaktura nie stroni od zagranicznych wzorców, czego najlepszym przykładem jest damska kolekcja zegarków Michel Herbelin V Avenue. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki Michel Herbelin V Avenue – francuski styl na ulicach Nowego Jorku 

Sekret inspiracji stojący za projektem tych niezwykłych czasomierzy, ujawnia się w samej nazwie kolekcji. Zegarki damskie Michel Herbeln V Avenue nawiązują do legendarnej już Piątej Alei, będącej główną ulicą centrum nowojorskiego Manhattanu. Piąta Aleja jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ulic świata, a także symbolem zamożnej części Nowego Jorku. Jako najdroższa ulica handlowa świata, Fifth Avenue słynie z obecności najbardziej prestiżowych marek oraz faktu bycia siedzibą najlepszych domów mody. 


Przez długie lata Piąta Aleja była enklawą zamieszkaną wyłącznie przez najbogatszych nowojorczyków, co stanowiło świetne zaplecze dla handlu ekskluzywnymi towarami. Zapotrzebowanie elit na najlepsze, najnowsze i najmodniejsze towary, z czasem doprowadziło do przekształcenia siedziby mieszkalnej w centrum światowego handlu. Dziś prowadzący do Central Parku środkowy odcinek Piątej Alei jest dystryktem dla ekskluzywnych butików przyciągających nie tylko bogatych, ale także turystów. Zegarki damskie Michel Herbelin V Avenue mają wpisywać się w ten specyficzny klimat najpopularniejszej ulicy świata, zapewniając poczucie luksusu i doskonałego stylu. Zegarki damskie Michel Herbelin V Avenue – skrojone dla stylowej kobiety 

Kolekcja Michel Herbelin V Avenue swoją doskonałość zawdzięcza nie tylko ciekawej inspiracji, ale również temu, że od początku została stworzona dla i z myślą o kobietach. Podstawą jest tutaj oczywiście koperta o rozmiarze odpowiednim dla damskiego nadgarstka oraz modnym i ponadczasowym wykończeniu. Zegarki Michel Herbelin V Avenue, w zależności od modelu, mogą pochwalić się szerokością od 20 do 25 mm, perfekcyjnie komponującą się z powabnością kobiecej dłoni. Manufaktura zadbała także o odpowiednie wykończenie koperty, które zapewni tym czasomierzom wszechstronność i ponadczasowy charakter. W przeciwieństwie do standardowych kopert, uszy w zegarkach damskich Michel Herbelin stanowią swego rodzaju ramę otaczającą tarczę, co pomimo ich niewielkiej średnicy znakomicie przyciąga wzrok. 


Poza tym modele z tej kolekcji cechuje wręcz niesłychana prostota, nadająca noszącej je kobiecie gracji. Ich tarcze skupiają się wyłącznie na swojej podstawowej roli wskazywania czasu, bez odciągających uwagę dodatków i funkcji. W zależności od modelu francuska manufaktura zaproponowała aż 3 sposoby noszenia zegarków Michel Herbelin V Avenue. Do wyboru mamy tutaj bransoletę typu mediolańskiego, tradycyjny skórzany pasek, a także podwójnie owijany wokół nadgarstka pasek ze skóry nadający im jeszcze bardziej ozdobnego charakteru.

 


Najwyższa jakość zegarków damskich Michel Herbelin V Avenue 

Jednym ze znaków rozpoznawczych marki Michel Herbelin, jest kompleksowe podejście do projektowania czasomierzy. Opracowany przez samego założyciela 10-cio etapowy proces nie pozwala na żadne kompromisy, co oznacza, że perfekcyjna stylistyka musi iść w parze z zegarmistrzowską precyzją. Zegarki Michel Herbelin V Avenue wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających im długowieczność i bezpieczeństwo. 


Koperta wykonana ze stali nierdzewnej Acier Inox 316 L, zapewnia odporność na rdzewienie, doskonały wygląd oraz neutralność nawet dla wrażliwej skóry. Jak w każdym czasomierzu, najważniejszym elementem jest jednak mechanizm, odpowiadający za dokładność wskazań. Zegarki Michel Herbelin V Avenue wyposażane są w kwarcowy mechanizm Ronda 571, legitymujący się szwajcarskim pochodzeniem. Dzięki niemu czasomierze z tej kolekcji prawie wymagają niewiele uwagi ze strony użytkownika, ograniczającej się w praktyce do ustawienia godziny i wymiany baterii mniej więcej co 2 lata.