Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin V Avenue

2wyniki

Zegarki Michel Herbelin V Avenue

Michel Herbelin to francuska marka o niezwykłych ambicjach, mająca na celu przywrócić świetność francuskiej sztuki zegarmistrzostwa. Jednym z najbardziej wyróżniającym ją czynników jest niewątpliwie sposób, w jaki sposób podchodzi do etapu ich tworzenia. W zegarkach Michel Herbelin, oprócz zegarmistrzowskiej precyzji, niezwykle istotnym elementem jest przemyślany design czerpany z odpowiednich źródeł inspiracji. Pomimo mocnego nacisku na swoje pochodzenie, francuska manufaktura nie stroni od zagranicznych wzorców, czego najlepszym przykładem jest damska kolekcja zegarków Michel Herbelin V Avenue. 

FILTRY0

Zegarki Michel Herbelin V Avenue – francuski styl na ulicach Nowego Jorku 

Sekret inspiracji stojący za projektem tych niezwykłych czasomierzy, ujawnia się w samej nazwie kolekcji. Zegarki damskie Michel Herbeln V Avenue nawiązują do legendarnej już Piątej Alei, będącej główną ulicą centrum nowojorskiego Manhattanu. Piąta Aleja jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ulic świata, a także symbolem zamożnej części Nowego Jorku. Jako najdroższa ulica handlowa świata, Fifth Avenue słynie z obecności najbardziej prestiżowych marek oraz faktu bycia siedzibą najlepszych domów mody. 

Zegarki Michel Herbelin V Avenue na nowojorskich ulicach w francuskim stylu


Zegarki Michel Herbelin V Avenue na eleganckich paskach

Przez długie lata Piąta Aleja była enklawą zamieszkaną wyłącznie przez najbogatszych nowojorczyków, co stanowiło świetne zaplecze dla handlu ekskluzywnymi towarami. Zapotrzebowanie elit na najlepsze, najnowsze i najmodniejsze towary, z czasem doprowadziło do przekształcenia siedziby mieszkalnej w centrum światowego handlu. Dziś prowadzący do Central Parku środkowy odcinek Piątej Alei jest dystryktem dla ekskluzywnych butików przyciągających nie tylko bogatych, ale także turystów. Zegarki damskie Michel Herbelin V Avenue mają wpisywać się w ten specyficzny klimat najpopularniejszej ulicy świata, zapewniając poczucie luksusu i doskonałego stylu. Zegarki damskie Michel Herbelin V Avenue – skrojone dla stylowej kobiety 

Kolekcja Michel Herbelin V Avenue swoją doskonałość zawdzięcza nie tylko ciekawej inspiracji, ale również temu, że od początku została stworzona dla i z myślą o kobietach. Podstawą jest tutaj oczywiście koperta o rozmiarze odpowiednim dla damskiego nadgarstka oraz modnym i ponadczasowym wykończeniu. Zegarki Michel Herbelin V Avenue, w zależności od modelu, mogą pochwalić się szerokością od 20 do 25 mm, perfekcyjnie komponującą się z powabnością kobiecej dłoni. Manufaktura zadbała także o odpowiednie wykończenie koperty, które zapewni tym czasomierzom wszechstronność i ponadczasowy charakter. W przeciwieństwie do standardowych kopert, uszy w zegarkach damskich Michel Herbelin stanowią swego rodzaju ramę otaczającą tarczę, co pomimo ich niewielkiej średnicy znakomicie przyciąga wzrok. 

Zegarki Michel Herbelin V Avenue dla stylowych kobiet lubiących dobrze wyglądać


Zegarki Michel Herbelin V Avenue w klasycznym stylu

Poza tym modele z tej kolekcji cechuje wręcz niesłychana prostota, nadająca noszącej je kobiecie gracji. Ich tarcze skupiają się wyłącznie na swojej podstawowej roli wskazywania czasu, bez odciągających uwagę dodatków i funkcji. W zależności od modelu francuska manufaktura zaproponowała aż 3 sposoby noszenia zegarków Michel Herbelin V Avenue. Do wyboru mamy tutaj bransoletę typu mediolańskiego, tradycyjny skórzany pasek, a także podwójnie owijany wokół nadgarstka pasek ze skóry nadający im jeszcze bardziej ozdobnego charakteru.

 


Najwyższa jakość zegarków damskich Michel Herbelin V Avenue 

Jednym ze znaków rozpoznawczych marki Michel Herbelin, jest kompleksowe podejście do projektowania czasomierzy. Opracowany przez samego założyciela 10-cio etapowy proces nie pozwala na żadne kompromisy, co oznacza, że perfekcyjna stylistyka musi iść w parze z zegarmistrzowską precyzją. Zegarki Michel Herbelin V Avenue wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających im długowieczność i bezpieczeństwo. 

Zegarki Michel Herbelin V Avenue na eleganckich bransoletach mediolańskich


Zegarki Michel Herbelin V Avenue na skórzanych paskach pasujących do każdej stylizacji

Koperta wykonana ze stali nierdzewnej Acier Inox 316 L, zapewnia odporność na rdzewienie, doskonały wygląd oraz neutralność nawet dla wrażliwej skóry. Jak w każdym czasomierzu, najważniejszym elementem jest jednak mechanizm, odpowiadający za dokładność wskazań. Zegarki Michel Herbelin V Avenue wyposażane są w kwarcowy mechanizm Ronda 571, legitymujący się szwajcarskim pochodzeniem. Dzięki niemu czasomierze z tej kolekcji prawie wymagają niewiele uwagi ze strony użytkownika, ograniczającej się w praktyce do ustawienia godziny i wymiany baterii mniej więcej co 2 lata.