Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin Antares

2wyniki

Zegarki Michel Herbelin Antares

Bardzo często szukając nowego zegarka, łapiemy się na sytuacji, w której podobają nam się elementy z różnych modeli. Innym razem chętnie połączylibyśmy pasek należący do jednego czasomierza z kopertą pochodzącą od innego. Teraz dzięki nowej kolekcji Michel Herbelin Antares mamy taką możliwość! Sami zaprojektujemy swój nowy zegarek, swobodnie łącząc ze sobą poszczególne komponenty!

FILTRY0

Zaprojektuj swój zegarek z Michel Herbelin Antares!

Kolekcja Michel Herbelin Antares daje możliwość zaprojektowania swojego idealnego zegarka w pełni odpowiadającego naszym potrzebom i gustom. Komponowanie z wielu różnych segmentów czasomierza sprawia wiele radości. Teraz mamy bowiem szansę stworzenia zupełnie unikalnego modelu, który stanie się nie tylko modnym dodatkiem stylizacyjnym, ale również naszym codziennym towarzyszem.

Elegancki zegarek Michel Herbelin z kolekcji AntresWybierz wygląd koperty Twojego zegarka Michel Herbelin Antares

Kolekcja Andres i jej ponadczasowa stylistyka

W kolekcji Michel Herbelin Antares mamy do czynienia z trzema liniami - Golden, Steel i Black. Podstawowym modelem w każdym z nich jest egzemplarz o prostokątnej, eleganckiej kopercie z indeksami w formie cyfr arabskich lub rzymskich. Ponadto w dwóch ostatnich seriach możemy również wybrać obudowę o okrągłym kształcie w kilku wariantach tarcz. W ten sposób zaprojektujemy jedyny w swoim rodzaju zegarek, który w pełni będzie odpowiadać naszym gustom i potrzebom.Elegancki, casualowy, sportowy - jaki pasek wybierzesz do swojego zegarka Michel Herbelin Antares?

Michel Herbelin Antares oferuje teraz ponad 30 różnych pasków, z których możesz wybierać, aby Twój zegarek był całkowicie indywidualny. Dzięki specjalnemu systemowi zatrzaskowego i blokującego, w mgnieniu oka wymienisz jeden pasek na drugi. Niezależnie od tego, czy wyjdziesz na drinka, wyrafinowaną kolację biznesową czy na zakupy - zawsze będziesz wyglądać świetnie.

Stylowy zegarek Michel Herbelin idelany na każda okazje do każdego strojuZegarek Michel Herbelin Antares- atrakcyjny wygląd i sprawne działanie

Atrakcyjny i wygląd oraz sprawde działanie zegarków Michel Herbelin z kolekcji antares

Poszczególne komponenty zegarków Michel Herbelin Antares wykonane są z najlepszych materiałów, co daje pewność, że zaprojektowany przez nas model będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale również sprawnie działać. Koperty zbudowano z solidnej stali szlachetnej, wytrzymałej na różnego rodzaju upadki i wstrząsy. Podobnie i pokrywające tarczę szkło mineralne, daje gwarancję odporności na stłuczenie. Pod obudową zegarków Michel Herbelin Antares mieści się szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda. Za sprawą swojej precyzji działania i wygody użytkowania, bardzo dobrze sprawdzi się w codziennych warunkach użytkowania.