Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Ekskluzywne damskie zegarek Michel Herbelin Antarès Limited Edition

30-05-2022

Antarès to emblematyczny zegarek francuskiej manufaktury zegarmistrzowskiej Michel Herbelin. Teraz nabywa on zupełnie nowego, wyrafinowanego wyglądu. Trzy limitowane modele z osadzonymi na lunecie 70 diamentami z pewnością skradną serca wielu kobiet!


Wielki powrót zegarka Michel Herbelin Antarès 


Nowy zegarek Michel Herbelin Antarès został przeprojektowany na podstawie oryginalnego modelu z 2007 roku. Jego wyrafinowana architektura łączy w sobie elegancję z nowoczesnością. Charakterystyczna prostokątna obudowa została przebudowana, odchudzona, przyjmując bardzo wyrafinowany wygląd. Wokół niej roztacza się fazowana luneta, którą ozdobiono skrupulatnie 70 diamentami (0,23 karata). Błyszcząca światłem ramka podkreśla czyste linie zegarka, tworząc jednocześnie elegancką ramę dla tarczy.

Nowy zegarek Michel Herbelin Antarès


Cyferblat  Michel Herbelin Antarès

Cyferblat, mówiąc w skrócie - zachwyca. Wykonany został z prawdziwej masy perłowej, która mieni się mariagem kolorów w zmieniającym się świetle. Utrzymana w niebiesko-granatowej barwie powierzchnia pozostaje na tyle uniwersalna, że sam zegarek w zależności z jakim paskiem będzie połączony, może pełnić funkcję typowo klasycznego modelu na okazjonalne wyjścia lub codziennego prestiżowego dodatku stylizacyjnego. Projektanci Antares starając się jak najbardziej wyeksponować piękno tarczy, zdecydowali się nałożyć jedynie stalowe wskazówki  w kształcie sztyletu. Ich wyrazistość sprawia, że z łatwością można odczytać godzinę i minutę bez potrzeby dodatkowym indeksów. Cyferblat wieńczy znajdujący się na górze napis marki - Michel Herbelin, poświadczający ekskluzywność produktu.


Wymienne paski Michel Herbelin Antarès 

Model jest dostarczany w pudełku wraz z trzema wymiennymi mocowaniami, dzięki którym możesz spersonalizuj swój zegarek, aby odzwierciedlić swój nastrój i idealnie dopasować czasomierz do stylizacji. 

Nowatorska metalowa bransoletka składa się z czterech cennych rzędów lekko zaokrąglonych ogniw. Połyskujący refleksami z polerowanej stali zegarek, układa się bardzo miękko na nadgarstku. Do wyboru mamy także bardzo modny ostatnimi czasu podwójnie owinięty aksamitny pasek z nadrukiem. Jeżeli zależy nam na klasycznym wyglądzie modelu, to warto zawiesić go na niebieskim, szytym siodłowo skórzanym pasku. Wykonany na styl krokodylej skóry zapewnia ponadczasowy szyk w każdych okolicznościach.

Pasek Michel Herbelin Antarès

A może jeszcze inny pasek?

 Michel Herbelin Antarès paski i bransoleta

Stworzone wyłącznie dla tego wyjątkowego zegarka Antarès Limited Edition paski i bransoleta, równie dobrze mogą ustąpić miejsca innym zapięciom Michel Herbelin. Konstrukcja egzemplarza pozwala bowiem nam na bardzo swobodną i szybką wymianę pasków, w zależności od naszego gustu i potrzeb. Tym samym oprócz specjalnego trio stworzonego specjalnie dla Antarès, użytkownicy mają możliwość wybrania innych pasków dostępnych w kolekcji marki. Występujące w szerokiej gamie kolorów i materiałów, pozwolą nam odkrywać nowe oblicza limitowanego modelu!


Luksusowe detale zegarków Michel Herbelin


Michel Herbelin zwraca uwagę na luksusowe detale. Zaprojektowany, skonstruowany, zmontowany i sprawdzony w regionie Franche-Comté zegarek odziedziczył tradycyjne francuskie zegarmistrzostwo. Wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej koperta, tworzy silną konstrukcją o dużym stopniu wytrzymałości na upadki i działanie warunków zewnętrznych. Przejrzystość odczytu oraz ochronę przed zarysowaniami tarczy,  zapewnia jedno z najmocniejszych szkieł używanych w zegarmistrzostwie czyli szafir. Sercem Antares pozostaje oryginalny szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda, który nie raz potwierdził już swoją precyzję wyznaczania czasu.

Luksusowe detale w zegarku  Michel Herbelin Antarès Limited Edition

Michel Herbelin Antarès w limitowanej edycji 300 sztuk

 Michel Herbelin Antarès zegarek do wszystkiego

Michel Herbelin Antarès COF.17444/70YB60SL to prawdziwie luksusowe dzieło sztuki użytkowej. Wykończony diamentami zegarek o prostokątnej tarczy jest ekskluzywną damską biżuterią, cieszącą oko swoim wyglądem i dopełniającą szyku każdego ubrania.  Dostępny w limitowanej edycji 300 sztuk model za sprawą swojego wykonania oraz możliwości dopasowania wielu pasków/bransolet daje paniom niemal nieograniczoną możliwość zmienia jego wyglądu i dostosowywania do każdej okazji - bez względu czy będzie to wesele, urodziny, przyjęcie, czy po prostu businessowe spotkanie lub randka.