Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Ball

Zegarki Ball

Zegarki Ball są ikoną niesamowitej dokładności pomiaru czasu. Niezawodność, z której słyną, ma korzenie w katastrofie kolejowej na terenie Stanów Zjednoczonych, której przyczyną był brak synchronizacji zegarków maszynistów. Rok 1891 był początkiem rewolucji w podejściu do roli, jaką odgrywają czasomierze. Odkąd zdano sobie sprawę z tego, że świadomość upływających minut, a niejednokrotnie nawet sekund ma znaczenie nie tylko dla codziennej wygody, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa, standard wykonania stale się podnosił.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Stylowy zegarek Ball dla wymagających


Obecnie zegarki Ball stanowią niezwykle oryginalną propozycję. Łącząc w sobie przemysłowy charakter zegarków kolejowych i aktualne trendy zegarmistrzowskiego designu, odpowiadają na potrzeby wymagających, pewnych siebie mężczyzn.

I choć w ofercie dostępnych jest wiele kolekcji i jeszcze więcej starannie dopracowanych wzorów, każdy z nich odznacza się oryginalnym, budzącym podziw designem. W stylowych tarczach nie mogło zabraknąć dodatkowych podziałek, nawiązań do ponadczasowej klasyki oraz detali będących ukłonem w stronę kolei, z której wywodzą się zegarki Ball. Nienaganne wzornictwo to jednak dopiero początek zalet modeli cenionej marki.
Ball Zegarki - dla kogo?


Za poważaniem, jakim cieszy się marka stoi ogromna funkcjonalność. By każdy z modeli służył zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku, zastosowano innowacyjne pałeczki z trytem. Oznaczone nimi godziny oraz wskazówki świecą bez naświetlania, a ich jasność określana jest jako nawet do 100 razy większa niż w tradycyjnych farbach luminescencyjnych wymagających naświetlania.

Co więcej, zegarki Ball są propozycją odpowiednią dla globtroterów. Funkcje GMT pozwalające na równoczesny pomiar czasu w dwóch strefach na zegarku analogowym są absolutnym hitem wśród osób żyjących w kilku miejscach jednocześnie. Oznaczenia dla drugiej strefy umieszczono na obrotowym pierścieniu.


Miłośnicy intrygujących udogodnień także nie zostaną pozostawieni sami sobie, bowiem zegarki Ball wyposażono w termometr, który umożliwia wiarygodny pomiar w każdych warunkach. Marka zadbała o to, by każdy z modeli mógł pełnić swoją funkcję w niecodziennych warunkach. Zegarki zostały wyposażone w wieloetapowy system antywstrząsowy chroniący mechanizm.

Zegarki swiss made nie bez przyczyny uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych dodatków dla kobiet i mężczyzn. Szacunek i uznanie, jakim darzone są szwajcarskie zegarki Ball w znacznym stopniu wynika z licznych innowacji potwierdzonych patentami, które firma wniosła do świata pomiaru czasu. Nieustanna praca inżynierów marki sprawiła, że mówienie o nich jako zegarkach, które sprawdzą się w każdych warunkach, nie jest stwierdzeniem na wyrost. I choć nie sposób omówić wszystkie osiągnięcia technologiczne, warto zwrócić uwagę na kilka najbardziej spektakularnych.

Zaawansowane technologie marki Ball


Ball to zegarki antymagnetyczne. Specyficzna budowa oraz opatentowany przez markę stop metalu pozwala na użytkowanie czasomierza w warunkach wystawienia na pole magnetyczne, które tym razem nie będzie miało wpływu na dokonywane pomiary.

 
 
Co więcej, niezawodność gwarantowana jest także w warunkach wysokiego ciśnienia. System dekompresji, w którym uwzględniono zawór helowy, pozwala bez obaw schodzić na duże głębokości, co czyni niektóre z modeli idealnymi zegarkami na nurkówNienaganne funkcjonowanie w granicznych warunkach jest najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonania i komponentów, z których wykonywane są czasomierze. Modele tego producenta są niezawodne również w skrajnych temperaturach od - 40°C do + 60°C. Dlatego też marka została obdarzona zaufaniem przez światowej klasy polskiego himalaistę Adama Bieleckiego. To na jego nadgarstku zegarki Ball przechodzą ekstremalne testy podczas najbardziej ekstremalnych wypraw. Dzięki precyzyjnemu odmierzaniu czasu pomagają osądzać sytuację w tzw."strefie śmierci" .Nienaganne funkcjonowanie w granicznych warunkach jest najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonania i komponentów, z których wykonywane są czasomierze. Modele tego producenta są niezawodne również w skrajnych temperaturach od - 40°C do + 60°C. Dlatego też marka została obdarzona zaufaniem przez światowej klasy polskiego himalaistę Adama Bieleckiego. To na jego nadgarstku zegarki Ball przechodzą ekstremalne testy podczas najbardziej ekstremalnych wypraw. Dzięki precyzyjnemu odmierzaniu czasu pomagają osądzać sytuację w tzw."strefie śmierci".
Ball jako ekskluzywny prezent


Zegarki Ball nieustannie dążą do doskonałości, która na co dzień towarzyszy osobom biorącym w swoje ręce nie tylko własne życie, ale i losy innych. 

Są ekskluzywną propozycją, która spoczywając na nadgarstku podkreśla nieugięty charakter każdego posiadacza. Jako że są to jedne z najbardziej cenionych zegarków szwajcarskich, rekomendowane są również jako prezenty biznesowe na specjalne okazje.

 Oficjalna sprzedaż zegarków Ball

Sklep ZEGAREK.NET jest oficjalnym partnerem marki w Polsce. Wszystkie oferowane przez nas zegarki Ball pochodzą od wyłącznego polskiego dystrybutora i są dostępne od ręki. Nasz sklep znajduje się w wykazie autoryzowanych sprzedawców gwarantujących 5-letnią gwarancję, opublikowanym na oficjalnej polskiej stronie marki Ball. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.