Zegarki Ball Fireman

Zegarki Ball to luksusowa marka dodatków dla kobiet i mężczyzn. Wyróżniają się minimalizmem i klasycznym designem, a przede wszystkim legendarną dokładnością oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Czasomierze Ball Fireman mają piękne stalowe koperty zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Dzięki temu wyglądają bardzo efektownie. Są stylowym uzupełnieniem każdej stylizacji. Szczególnie pasują do eleganckich koszul i sukni. Każdy zegarek Ball ma analogowy wskaźnik czasu, co czyni go ponadczasowym. Takie dodatki są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Wybierając zegarki Ball Fireman, warto zwrócić uwagę na precyzyjne wykończenie. Każdy czasomierz ma szafirowe szkło, które doskonale chroni proste tarcze przed zniszczeniem. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Ball Fireman – oryginalna propozycja dla wymagających 

Szwajcarski producent wie, że sercem każdego czasomierza jest jego mechanizm. To on odpowiada za prawidłowo pokazywana godzinę na tarczy. System automatyczny napędza się samoistnie, poprzesz ruch ręki. Dzięki temu jest niezwykle praktyczny, a Ty możesz zapomnieć o konieczności wymiany baterii czy nakręcaniu. Zegarki Ball mają rezerwę chodu wynoszącą 38 godzin. Oznacza to, że przez tyle czasu mechanizm może być nieporuszany, a czasomierz będzie nadal wskazywał aktualną godzinę. Zegarki Ball Fireman mają tarcze w kolorze czarnym, srebrnym, niebieskim lub białym. Każda z nich ma proste indeksy, które ułatwiają odczytanie godziny. Zostały one również oznaczone pałeczkami z trytem, świecącymi bez naświetlania.  


Zegarek Ball – rewolucyjnie dokładny i niepospolicie stylowy 

Każdy czasomierz Ball Fireman wyróżnia się wśród innych swoją bransoletą. Zostały one wykonane z wysokiej jakości stali, co sprawia, że wyglądają luksusowo i elegancko. Połączenie ogniw o niestandardowym kształcie sprawia, że zegarki Ball są nietuzinkowe. Dbałość o każdy szczegół to cecha charakterystyczna tej marki. Wykorzystanie zapięcia zatrzaskowego powoduje, że dodatki są idealnie dopasowane do dłoni. Takie zapięcie gwarantuje bezpieczeństwo oraz możliwość szybkiego ściągnięcia i założenia czasomierza. Zegarki Ball Fireman to niezwykłe propozycje dla wymagających.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Ball dostępną w naszej ofercie!