Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Ball Engineer III

26wyniki

Zegarki Ball Engineer III

Zegarki Ball to luksusowe dodatki, które spełniają oczekiwania wymagających. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali i karbonu. Dzięki temu wszystkie czasomierze Ball Engineer III prezentują się doskonale. Bransolety, które powstały z ogniw, są wytrzymałe, przez co dodatki służą przez wiele lat. Modele Engineer III zachwycają okrągłymi kształtami. Każda krawędź została zaokrąglona, nie ma mowy o zadrapaniach i podrażnieniach. Zaprojektowane przez Ball zegarki pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki mają różne kształty - niektóre są zaostrzone na końcach, a inne są prostokątne. Każdy może więc wybrać idealnie dopasowany do swoich preferencji zegarek Ball. Szwajcarski producent postawił na klasyczne wykończenia, dlatego czasomierze Ball Engineer są ponadczasowe. 

FILTRY0

Ball Engineer III – przygotowane na ekstremalne warunki 

Czasomierze Ball Engineer III mają mechanizm automatyczny. Jest to jeden z lepszych systemów dostępnych na rynku. Nie potrzebuje nakręcania ani baterii, co jest jego wielkim atutem. Każdy ruch ręką sprawia, że zegarek Ball się napędza. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wymianie akumulatora - na tarczy będzie zawsze aktualna godzina. Osoby, które zwracają uwagę na ekologię, wybierając zegarki Ball, przykładają rękę do ochrony środowiska. Mniej baterii jest równoznaczne z mniejszą ilością śmieci. Czasomierze Engineer III mogą działać przez wiele lat, bez jakichkolwiek usterek. To efektowne modele przygotowane na ekstremalne warunki. 

Zegarek Ball Engineer III NM2026C-S15CJ-BE Pioneer Automatic Chronometer zegarek na srebrnej bransolecie z niebieską tarczą

Ball – zegarki cenione za innowacyjne technologie 

Zegarek Ball Engineer III NM9126C-S14J-BK Ohio Automatic zegarek na srebrnej bransolecie i z czarną tarczą

Zegarki Ball są cenione za innowacyjne technologie oraz nietuzinkowy design. Mają bransolety, które zachwycają każdego. Ich kolor jest żywy i przepięknie się błyszczy. Co więcej, odcień nie ściera się ani nie traci błysku. Ball Engineer III są wytrzymałe. Ogniwa tworzą niesamowicie silną konstrukcję, która przetrwa każde wyzwanie. Dlatego nie musisz obawiać się o zniszczenie swojej biżuterii. Zapięcie motylkowe jest dodatkowym zabezpieczeniem przed zgubieniem zegarka Ball Engineer. Wszystkie modele mają kolor srebrny, przez co są uniwersalne. Można je założyć do eleganckiej stylizacji, jak i do codziennego outfitu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Ball dostępną w naszej ofercie!