Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Ball Trainmaster

56wyniki

Zegarki Ball Trainmaster

Zegarki Ball zostały stworzone dla wymagających kobiet i mężczyzn. Niezwykłą precyzję wykonania widać w każdym elemencie. Zegarek Ball pokazuje czas w sposób tradycyjny, co jest podkreśleniem klasycznych cech. Wyraźne tarcze w większości szwajcarskich modeli są jasne. Wykorzystanie spiczastych kresek lub małych prostokątów jako indeksów sprawia, że całość wygląda elegancko. Zegarki Ball Trainmaster mają koperty wykonane z wysokiej jakości stali. Czasomierze Ball Trainmaster to luksusowe propozycje cieszące się bardzo dużym uznaniem, między innymi ze względu na legendarną już precyzję działania. 

FILTRY0

Ball Trainmaster – ekskluzywne szwajcarskie zegarki dla wymagających 

Szwajcarski producent zadbał, aby noszenie jego produktów było komfortowe. Wykorzystana skóra naturalna dopasowuje się do kształtu dłoni, nie powodując dyskomfortu. Zapięcie na sprzączkę gwarantuje bezpieczeństwo. Ten element, podobnie jak kopertę, wykonano ze stali, przez co całość doskonale ze sobą współgra. Niektóre zegarki Ball Trainmaster mają paski o nieregularnej strukturze. Dzięki temu ich wygląd przypomina skórę węża, która kojarzy się z luksusowymi dodatkami dla kobiet i mężczyzn. 

Zegarek Ball NM1058D-L4J-WH  Trainmaster Roman Automatic luksusowy zegarek męski na czarnym pasku swiss made z datownikiem

 Zegarek Ball – funkcjonalny i niezwykle stylowy 

Zegarek Ball NM3280D-S1CJ-BE Trainmaster Manufacture 80 Hours Automatic Chronometer luksusowy zegarek męski na srebrnej bransolecie swiss made z datownikiem

Połączenie różnej wielkości ogniw powoduje, że bransolety w czasomierzach Ball Trainmaster wyglądają niesamowicie. Tworzywo jest wysokiej jakości, przez co całość wyjątkowo błyszczy, a kolor się nie ściera. W ofercie szwajcarskiego producenta można znaleźć bransolety w kolorze srebra, połączone z kopertą zegarka. Takie odcienie doskonale współgrają z koszulami, casualowymi garniturami oraz sukniami. Zegarki Ball sprawdzą się również jako dodatek do codziennych stylizacji. Zapięcie zatrzaskowe doskonale chroni czasomierz przed zgubieniem, a dodatkowo stylowo komponuje się z bransoletą, co wygląda bardzo biżuteryjnie. Ball Trainmaster to przykład doskonałego zegarmistrzostwa, który z pewnością zachwyci wymagających odbiorców.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Ball dostępną w naszej ofercie!