TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Prezent na święta dla niej

Nierozłącznym elementem świątecznych przygotowań jest wybór upominków. Ambicją każdego obdarowującego jest spełnianie marzeń i widok uśmiechniętych twarzy zgromadzonych wokół wigilijnego stołu, ze szczególnym uwzględnieniem pań, które przez cały rok rozświetlają codzienne życie niespożytą energią, wdziękiem i mądrością. Prezent pod choinkę powinien być zatem równie wyjątkowy, co jego przyszła właścicielka. Znakomitym pomysłem na uhonorowanie kobiet najbliższych sercu jest wybór zegarka.


Najlepszy prezent gwiazdkowy dla dziewczyny

Strzała Amora godzi w serca zwłaszcza młodych ludzi. Nawet jeśli ślubny kobierzec dopiero nieśmiało mieni się na horyzoncie przyszłości, a plany założenia rodziny są odległe, należy nie ustępować w staraniach się o względy partnerki. O ile zakup ubrań bywa niekiedy problematyczny ze względu na ryzyko niedopasowania fasonu lub rozmiaru, zegarek to idealny prezent na gwiazdkę dla dziewczyny, ponieważ doskonale podkreśla intensywność uczuć początkowej fazy znajomości.

Dziewczęcy wdzięk świetnie dopełni unikatowy ICE.016298. Prostota formy wynika ze zrozumienia potrzeb kobiet stawiających na aktywność. Młodzieńczy urok odpowiednio uwypukli Michael Kors MK3971. To równie ciekawa propozycja, a ponadto wyróżnia się bogactwem zdobień. Wygląd tego klasycznego zegarka damskiego jest efektem współpracy luksusowej marki modowej z uznaną firmą jubilerską, czyli słynnym Swarovskim. W kolorze różowego złota jest także delikatna Festina F20338-3, która doskonale leży na smukłych nadgarstkach.

                           


Świąteczny zestaw prezentowy dla żony

Niezależnie od stażu małżeńskiego, trzeba zawsze decydować się na zakup najlepszego prezentu na gwiazdkę dla żony. Przecież miłość z każdym rokiem powinna wybrzmiewać równie mocno co w okresie narzeczeństwa. Pora zatem postawić na styl i gustowne wykonanie.

Damskim zegarkiem idealnym na upominek jest Lorus RG286PX9. Czerń połączona ze złotym wykończeniem przydaje wyglądowi prestiżowych atrybutów. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do oficjalnych stylizacji, jak i spełni swoje funkcje podczas wykonywania codziennych obowiązków. Innym modelem zasługującym na uwagę jest Tissot T103.210.36.018.00. Niezwykle delikatna, wręcz krucha konstrukcja, to propozycja dla subtelnych kobiet o wyrafinowanych upodobaniach.

                                 


Uniwersalny prezent na święta dla mamy

Żadne skarby świata nie wystarczą, aby wyrazić uznanie dla wysiłku, jaki mamy włożyły w nasze wychowanie. Namiastką wdzięczności i dobrym pomysłem na prezent dla mamy może być jednak elegancki zegarek damski. Właściwy model powinien odznaczać się klasą. Ponadczasowe złoto, stanowiące dominujący kolor, znakomicie pasuje do stylizacji statecznych kobiet. 

Wśród tradycyjnych zegarków wyróżnia się Adriatica o numerze katalogowym A3573.1144Q. Jedną z jego największych zalet jest regulowana bransoleta, która dopasowuje się do nadgarstka. Luksusową elegancją ujmuje także Atlantic 29038.45.27MB z odpornym na stłuczenia szafirowym szkiełkiem. Od tego zegarka damskiego na bransolecie nie odstaje Timex TW2R36100, czyli zarówno klasyczna, jak i modna propozycja czasomierza.