Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin Perles

3wyniki

Zegarki Michel Herbelin Perles

Kiedy w 1947 roku Michel Herbelin podejmował się stworzenia swojej własnej zegarmistrzowskiej manufaktury, wiedział doskonale, że do opracowania idealnego modelu niezbędne jest odpowiednie źródło inspiracji. Jego marka jako jedna z nielicznych posiada w swojej ofercie kolekcje stworzone tylko i wyłącznie dla kobiet, a źródła ich inspiracji w całości odwołują się do kobiecych potrzeb. Zegarki Michel Herbelin Perles są tutaj znakomitym przykładem, który czerpie z jednego z ulubionych kobiecych dodatków, jakim są niewątpliwie są perły.

FILTRY0

Michel Herbelin Perles – damskie zegarki inspirowane perłami

Przygotowując projekt zegarków Michel Herbelin Perles, francuscy zegarmistrzowie zadbali o oddanie charakteru pereł w samej konstrukcji tych wyjątkowych czasomierzy. Modele z tej serii są bardzo kobiece, delikatne i błyszczące, urzekając ogromną liczną detali i jakością wykończenia. Wszystkie zegarki Michel Herbelin Perles współdzielą jeden podstawowy element, jakim jest ich metalowa bransoleta. Przepiękna plecionka ułożona z 5 rzędów połyskujących kuleczek prezentuje się fenomenalnie i doskonale oddaje perłowe inspiracje tej kolekcji. Dla odpowiedniego uzupełnienia kompozycji, producent zdecydował się na zastosowanie tradycyjnej palety barw, która oddaje ich elegancki i luksusowy charakter. W zależności od modelu możemy wybrać model skąpany w uniwersalnym srebrze, ekstrawaganckim złocie lub modnym odcieniu różowego złota. 

Zegarek Michel Herbelin PERLES w dwóch wersjach kolorystycznych

Zegarek Michel Herbelin 17483/B19 PERLES

W zegarkach Michel Herbelin Perles bardzo dużo uwagi poświęcono niewielkim, ale istotnym detalom, które dodają im sporej dawki stylowego blasku. W zależności od modelu możemy zdecydować się na zegarek damski z perłową tarczą, giloszowanym wzorem lub diamencikami wyłożonymi na bezelu lub zastępującymi indeksy. Zegarki Michel Herbelin Perles oferowane są oczywiście w odpowiednich rozmiarach, doskonale dopasowanych do kobiecego nadgarstka. Średnica poszczególnych modeli wacha się tutaj od 21 do 27 mm, dzięki czemu każda kobieta odnajdzie tu coś dla siebie. 


Zegarki damskie Michel Herbelin Perles – perfekcyjna stylistka, perfekcyjne wykonanie

Jako uznana w zegarmistrzowskim świecie manufaktura, Michel Herbelin troszczy się nie tylko o doskonały wygląd, ale także o równie doskonałe wykonanie. Wszystkie zegarki z kolekcji Michel Herbelin Perles przygotowane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących świetny wygląd przez wiele lat użytkowania. Do wyprodukowania kopert i bransolet wykorzystywana jest chirurgiczna stal 316L, posiadająca właściwości antyalergiczne i wysoką odporność na zarysowania i rdzewienie. Tarcze przykryte są z kolei szafirowymi szkiełkami, które zapewniają idealną przejrzystość i niemal 100% ochronę przed zarysowaniami.

Zegarki damskie Michel Herbelin Perles z kwadratową tarczą


Zegarek Michel Herbelin PERLES srebrny z kwadratową tarczą

Obowiązkowo należy też wspomnieć o mechanizmach wykorzystywanych do napędzania modeli z tej kolekcji, które wywodzą się wprost z kolebki zegarmistrzostwa. Zegarki Michel Herbelin Perles posiadają oryginalne szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, zapewniające niezawodność oraz niezwykle wysoką precyzję. Dzięki wbudowanej baterii ich użytkowanie jest banalnie proste, a utrzymanie ogranicza się do jej cyklicznego wymieniania, mniej więcej co okres 2 lat.