Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michel Herbelin Epsilon

Zegarki Michel Herbelin Epsilon

Francuskie zegarmistrzostwo to niewątpliwie domena koneserów, poszukujących w zegarkach oryginalności i dobrego smaku. Jego prominentnym przedstawicielem jest niewątpliwie manufaktura Michel Herbelin, nosząca nazwę na cześć swojego założyciela, który dekady temu zapragnął wynieść francuskie zegarmistrzostwo na najwyższy poziom. Dziś marka ta dumnie kontynuuje tradycje założyciela, nadal pozostając w rękach jego potomków. Kolekcja zegarków Michel Herbelin Epsilon ma pokazać światu francuskie podejście do luksusu i ponadczasowej stylistyki. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Zegarki Michel Herbelin Epsilon – luksusowe zegarki dla niej i dla niego

Francja od bardzo dawna uchodzi za światowe centrum mody, wyznaczając najnowsze modowe trendy, jak i kanony ponadczasowej elegancji. Wytwór francuskiego zegarmistrzostwa, jakim są zegarki Michel Herbelin Epsilon, również ma wyznaczać w tej kwestii standardy, uzupełniając każdą wyszukaną kreację. Właśnie dlatego w kolekcji tej znalazły się zarówno zegarki dla niej, jak i dla niego, przygotowane według jasno określonych standardów. 


Cechy charakterystyczne zegarków Michel Herbelin Epsilon

Najlepszym sposobem na stworzenie czegoś eleganckiego i ponadczasowego, jest niewątpliwie stonowane podejście. Z jednej strony tego typu czasomierzom nie może towarzyszyć przepych, z drugiej zaś nie jest wskazana nadmierna prostota. Aby to osiągnąć zegarki Michel Herbelin Epsilon posiadają idealnie okrągłe koperty o niewielkich rozmiarach, z niewielką i nierzucającą się w oczy koronką. Aby dodać tej prostocie nieco blasku, czasomierze wykańczane są tarczami z połyskującym szlifem słonecznym lub z masą perłową w przypadku modeli damskich. Jak nietrudno się domyślić, próżno szukać tutaj skomplikowanych dodatków, w praktyce ograniczających się ewentualnie do prostego datownika. Warte uwagi jest niewątpliwie połączenie koperty z paskiem lub bransoletą, które przyjmuje formę centralnie przymocowanego słupka, zamiast standardowych, podwójnych uszu.

Elegancki męski zegarek Michel Herbelin EPSILON


Do czego zakładać zegarki Michel Herbelin Epsilon

Zegarek Michel Herbelin 19416/B15 EPSILON

Ważnym elementem kolekcji zegarków Michel Herbelin Epsilon, jest odpowiednio dopasowany rozmiar. Zegarki męskie oscylują tutaj w granicach 38 mm, a damskie w okolicach 28 mm. Dodatkowo ich koperty są wyjątkowo płaskie, co również nie jest kwestią przypadku. Zegarki Michel Herbelin Epsilon zostały bowiem stworzone jako uniwersalne i ponadczasowe dodatki na specjalne okazje, które mają prezentować wyszukany gust swojego właściciela. Modele z tej kolekcji doskonale sprawdzają się w roli zegarków do garnituru, bezproblemowo kryjąc się pod mankiet koszuli. Co niezwykle istotne dla kobiet, zegarki Michel Herbelin Epsilon nie zdominują specjalnie przygotowanej wieczorowej kreacji, służąc jedynie jako jej wyszukane i funkcjonalne uzupełnienie. Zegarki Michel Herbelin Epsilon – nie tylko stylistyka

W zegarmistrzostwie stylistyka jest oczywiście bardzo istotna, ale tylko jeśli idzie w parze z jakością wykonania i oczywiście precyzją. Marka Michel Herbelin jest w pełni świadoma takie stanu rzeczy, dlatego niemniejszą uwagę przywiązuje do wykorzystywanych podzespołów. 


Szwajcarskie mechanizmy w zegarkach Michel Herbelin Epsilon

Historia marki rozpoczęła się tuż obok granicy ze Szwajcarią, stąd nie dziwią bardzo mocne powiązania ze szwajcarskim zegarmistrzostwem. We wnętrzu zegarków Michel Herbelin Epsilon pracują więc wyłącznie oryginalne szwajcarskie mechanizmy, zapewniające doskonała precyzję oraz niezawodność. Ze względu na różnice w rozmiarach pomiędzy damskimi i męskimi modelami, stosowane są dwa modele mechanizmów kwarcowych: Ronda 751 oraz Ronda 704. Pomimo różnic w rozmiarze, oba posiadają niemal identyczne cechy, w tym oczywiście precyzję wskazań. Waha się ona w przedziale od –10 do +20 sekund na miesiąc, co czyni z nich bardzo precyzyjne czasomierze.

Damski zegarek Michel Herbelin 17116/B15 EPSILON


Wysoki standard materiałów w zegarkach Michel Herbelin Epsilon

Kobiecy zegarek Michel Herbelin EPSILON

Aby stworzyć czasomierz idealny, nie wystarczy jednak doskonały mechanizm. Niemniej istotny jest bowiem surowiec z jakiego czasomierz został wykonany. W przypadku zegarków Michel Herbelin Epsilon nie było miejsca na kompromisy, dlatego producent skorzystał z wysokiej klasy materiałów. Metalowe elementy wykonywane są wyłącznie ze stali Acier Inox 316 L. Jej charakterystyczną cechą jest wspaniały połysk, ale również wysoka odporność na rdzewienie. Warto również wspomnieć, że z tego typu stali wykonuje się często narzędzie chirurgiczne, ze względu na jej antyalergiczne właściwości. Dodatkowo zegarki Michel Herbelin Epsilon korzystają wyłącznie z szafirowych szkiełek, przykrywających powierzchnię cyferblatu. Ten rodzaj szkiełka jest niezwykle trudny do zarysowania, chroniąc perfekcyjny wygląd oraz czytelność naszego czasomierza.