Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Herbelin City

4wyniki

Szukając codziennego zegarka, warto przyjrzeć się czasomierzom miejskim. Inspirowane światowymi metropoliami modele, łączą w sobie świetny wygląd, wygodę oraz praktyczność użytkowania. Doskonałym tego przykładem są zegarki z kolekcji Michel Herbelin City, które będą towarzyszyć Ci zarówno w pracy, jak i na imprezie w najmodniejszym klubie w mieście.

FILTRY0

Zegarki Michel Herbelin City w miejskim stylu

Praca, siłownia, dom, klub - wszystkie te miejsca rządzą się własnymi prawami i wymagają od nas odrobinę innego zachowania. Jak odnaleźć się w tej codziennej gonitwie, by zachować spokój i czuć się komfortowo? Francuska marka wierząc, że jednym z ważniejszych punktów jest dobra organizacja czasu, proponuje funkcjonalne zegarki w kolekcji Michel Herbelin City.

Francuski szyk w zegarkach Michel Herblin


Zegarek Michel Herblin na brązowym skórzanym pasku z kremową tarczą

Utrzymane w prostej nowoczesnej stylistyce czasomierze, dedykowane zostały osobom ceniącym sobie wygodę, dobry wygląd i praktyczność. W portfolio kolekcji Michel Herbelin City znajdziemy egzemplarze przyjmujące okrągły lub zbliżony do kwadratu kształt kopert. Stanowią one ramę dla prostych, jednolicie kolorystycznych tarcz z wyraźnie naniesionymi indeksami godzinowymi oraz wskazówkami. W wybranych modelach na cyferblacie umieszczony został dodatkowo datownik, wskazujący dzień miesiąca.Modna kolorystyka zegarków Michel Herbelin City

Michel Herbelin City przyciągają wzrok swoimi kolorami tarcz. Wartym szczególnej uwagi są cyferblaty w kolorze granatowym lub butelkowej zieleni. Nadają one minimalistycznym projektom zegarków bardzo modnego wyglądu. Na powierzchni wielu z nich zastosowano nawet szlif słoneczny o rozchodzących się na cyferblacie delikatnych, refleksach światła. Ponadczasową klasykę prezentują z kolei egzemplarze o białych lub srebrnych cyferblatach. Okażą się one idealnym dodatkiem dla osób, które na co dzień chodzą w formalnych strojach i w każdych okolicznościach muszą nienagannie się prezentować.

Elegancki zegarek Michel Herbelin City na beżowym paskuJaki zegarek Michel Herbelin City wybrać? - na tradycyjnym pasku, czy biżuteryjnej bransolecie?

Wyjątkowy zegarek Herbelin City na srebrnej bransolecie mesh z piekną zieloną tarczą

Zegarki Michel Herbelin City zawieszone są na skórzanym pasku z ozdobnymi przeszyciami po boku lub bransolecie mesh. W tym pierwszym przypadku  czasomierz nabiera bardziej klasycznego wyglądu, eksponując swoje klasyczne linie i formalny wygląd. Gęsta plecionka bransolety będzie z kolei dobrym wyborem dla pań i panów, którzy lubią otaczać się szykownymi, biżuteryjnymi dodatkami. Tego typu egzemplarze pomogą nam wyróżnić się z tłumu, stanowiąc jednocześnie niezwykle oryginalne, dopełnienie codziennego stroju.Cały dzień z zegarkami Michel Herbelin City

Michel Herbelin City zaprojektowano z myślą o wymaganiach, jakie stawia życie w mieście. Dlatego też ich koperty wykonane są  wytrzymałej stali szlachetnej 316L, a tarcze przykryto elastycznym szkłem mineralnym. Zapewnia ono dobrą ochronę przed stłuczeniem i jednocześnie gwarantuje przejrzystość odczytu. Mocne paski/bransolety będą bezpiecznie trzymać zegarek na nadgarstku, a dzięki swojej lekkości nie będą powodować zmęczenia ręki nawet po całym dniu noszenia czasomierza. Sercem Michel Herbelin City pozostaje precyzyjny, szwajcarski mechanizm kwarcowy.

Zegarek Michel Herbelin City jako najlepszy wybór