Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Iron Annie męskie

34wyniki

Zegarki Iron Annie inspirują i fascynują poprzez swoje nawiązanie do legendarnego, w całości wykonanego z metalu samolotu Ju 52. Ich zadaniem jest przeniesienie złotego okresu wspaniałej historii lotnictwa wprost na nasz nadgarstek, dając namacalne poczucie niemieckiej solidności. Wyrazista stylistyka zegarków Iron Annie oddaje ich niezawodność i ponadczasowy wymiar, jaki zaczerpnęły właśnie z samolotu Ju 52. Zestawienie jednego z największych sukcesów niemieckiej inżynierii z nowoczesną technologią produkcji dało niesamowity efekt, składając się na niezwykle ciekawe zegarki męskie.

FILTRY0

Zegarki męskie Iron Annie dla miłośników lotnictwa – i nie tylko!

Poświęcona lotnictwu marka Iron Annie w całości upamiętnia doskonałe dzieło niemieckich inżynierów, które można spotkać na niebie aż po dziś dzień. Zaprojektowany w 1929 roku Ju 52 początkowo służył jako samolot pasażerski wykorzystywany przez Lufthansę. Co ciekawe niemieckie linie lotnicze nadal posiadają jeden egzemplarz w użytkowaniu o oznaczeniu D-AQUI, co świadczy o jakości wykonania tego samolotu. Inspirowane nim zegarki męskie Iron Annie mają oddawać niezawodność i ponadczasowy kunszt wykonania, który sprawdzi się nie tylko na nadgarstkach miłośników lotnictwa.
Zegarki męskie Iron Annie dla miłośników lotnictwa – i nie tylko!


Stylowy zegarek Iron Annie z subtarcza na tarczy oraz datownikiem na godzinie 12.
Junkers Ju 52 wykorzystywany był nie tylko w celach cywilnych, ale również wojskowych. Podczas II Wojny Światowej jego niezawodność uczyniła zeń maszynę wielozadaniową, służącą zarówno jako bombowiec, transport spadochroniarzy, czy niszczyciel min podwodnych. Między innymi dlatego amerykanie nadali Junkersowi przydomek “Żelaznej Anny”, który doskonale pasował zarówno do wyglądu, jak i wykonania legendarnego samolotu.