TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Iron Annie na pasku

Zegarki Iron Annie odwołują się bezpośrednio do dziedziny lotnictwa, zarówno w wymiarze stylistycznym, jak i historycznym. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że rozwój awiacji i chorologii są ze sobą ściśle powiązane, o czym świadczą między innymi zegarki lotnicze. Powstały one specjalnie z myślą o pilotach, dla których kontrola czasu okazała się niezbędnym narzędziem. Co ciekawe, zegarki typu pilot, były jednymi z pierwszych montowanych na pasku, dlatego lwia część modeli lotniczych korzysta właśnie z tego sposobu zaczepu.

czytaj więcej

Zegarki Iron Annie na skórzanym pasku

Odwołująca się do historii awiacji marka Iron Annie, stanowi specyficzny hołd dla jednej z najwspanialszych, podniebnych maszyn. Samolot Junkers Ju 52 nie bez kozery nazywany był “Żelazną Anną”, przechodząc do kanonów lotniczej inżynierii. Zegarki Iron Annie nawiązują do tego faktu między innymi swoim wyglądem, co przekłada się na ich ogólną kompozycję. Niemiecka marka niezwykle ochoczo korzysta ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań, z jakich korzystano w czasach rozwoju tej pięknej maszyny. Właśnie z tego względu, lwia część czasomierzy Iron Annie wyposażonych jest w skórzane paski, będące jednym z najpowszechniejszych rozwiązań aż po dziś dzień.Dlaczego warto wybrać zegarek Iron Annie na skórzanym pasku?

Wszystkie zegarki Iron Annie wytwarzane są w Niemczech, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Co jasne, kwestia ta nie omija też pasków, które charakteryzują się miękkością i gładkością. Jakość ich przeszycia zapewnia im właściwą wytrzymałość i żywotność, która pozwoli cieszyć się czasomierzem w oryginalnej formie przez długi czas.

 


Do czego założyć zegarek Iron Annie ze skórzanym paskiem? 

Wbrew pozorom, zegarki na skórzanym pasku Iron Annie, nie są zarezerwowane wyłącznie dla miłośników awiacji. Kultowa lotnicza stylistyka sprawdza się bowiem w niemal każdych warunkach, w zależności od stroju i kompozycji. Zegarek Iron Annie ze skórzanym paskiem będzie doskonałym towarzyszem codziennych wyzwań i wszelkich casualowych strojów. Dzięki klasycznej konstrukcji, pozbawione nadmiernej ilości dodatków modele, mogą być również zakładane do garnituru czy sukienki.