Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Iron Annie Bauhaus

0wyniki
Zegarek w stylu klasycznym na brązowym skórzanym pasku z białą tarczą marki Iron Annie Bauhaus Minimalistyczny wygląd, dbałość wykonania i najwyższej jakości materiały — tak w skrócie można byłoby opisać kolekcję zegarków Iron Annie Bauhaus. Zainspirowane jedną z najważniejszych szkół artystycznych w Niemczech seria pokazuje, czym jest nowoczesne wzornictwo i w jaki sposób można połączyć piękno z funkcjonalnością.
pokaż więcej
FILTRY0

Zegarki Iron Annie Bauhaus i ich artystyczne inspiracje

Niektórych może dziwić fakt, że w marce zegarków inspirowanych lotnictwem znalazło się także miejsce dla kolekcji Bauhaus. Odpowiedź kryje się w samej architekturze budynku, gdzie tworzone są niemieckie czasomierze. Prosta, funkcjonalna bryła niemal automatycznie przywodzi na myśl bauhausowskie idee, zgodnie z którymi każda budowla oraz przedmiot ma być równie piękny, co użyteczny. To właśnie wyraźne wzornictwo Bauhausu zainspirowało Iron Annie do stworzenia osobnej kolekcji zegarków o niezwykle minimalistycznym, a jednocześnie nowoczesnym wyglądzie.
Tarcza zegarka w kolorze białym ze wskazówkami w kolorze różowego złota oraz subtarczą na szóstej godzinie marki Iron Annie
Tarcza zegarka w kolorze białym z czarnymi wskazówkami i trzema subtarczami marki Iron Annie
Wystarczy tylko spojrzeć na tarczę zegarków, by dać się nimi zachwycić. Idealnie okrągłe tarcze i proste oznaczenia godzinowe, robią wrażenie. Pomiędzy wyraźnymi indeksami w formie cyfr arabskich widnieją nadrukowane proste punkty minutowe. Na niektórych cyferblatach nałożono dodatkowe subtarcze chronografu lub sekundnika. Całość została rozplanowana tak, by zachować idealne proporcje i przejrzystość odczytu godziny. Stylizowane, długie wskazówki nadają czasomierzom bardzo oryginalnego wyglądu.

Nowoczesna stylistyka zegarków Iron Annie Bauhaus

Zegarki z kolekcji Iron Annie Bauhaus przypadną do gustu zarówno osobom lubiącym nowoczesne wzornictwo, jak i tym ceniącym sobie nienachalną elegancję. Prostota oznaczeń wraz z dużą dbałością o każdy szczegół wykonania, idealnie obrazuje hasło niemieckiej solidności. Czasomierze odnajdą się we wszystkich codziennych warunkach. Za sprawą swoich cienkich kopert będą dobrze chować się pod mankietem eleganckich koszul. Ich ponadczasowe wzornictwo doda szyku casualowym, a także bardziej oficjalnym stylizacjom. Gładkie, skórzane paski lub biżuteryjne eleganckie bransolety mesh dopełniają całego wyglądu, eksponując biżuteryjność modeli.
Zegarek na ciemnym skórzanym pasku z białą nitką oraz białą tarczą i srebrną kopertą marki Iron Annie