Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Rubicon męskie

Zegarki Rubicon męskie

Zegarki męskie Rubicon to zarówno szykowne, minimalistyczne klasyki, jak i eleganckie modele sportowe oraz praktyczne smartwatche. Ich dopracowany ze szczegółami design zdradza niezrównaną japońską jakość i technologiczne ambicje. Zaprojektowany przez markę Rubicon zegarek męski jest napędzany przez dokładny mechanizm kwarcowy, a w wielu odsłonach oferuje dodatkowe, przydatne na co dzień funkcje. To niezawodny kompan każdego aktywnego mężczyzny z klasą.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Rubicon – zegarek męski o sportowo-casualowym designie  

Zegarki męskie Rubicon wywodzą się z klasycznego wzornictwa, którego wyrafinowany przykład dają modele z serii RNCD i RBN. Minimalistyczne tarcze wzbogacone o dyskretny datownik w okienku, a także klasyczne koperty w odcieniach złota i srebra na skórzanym pasku ucieleśniają tradycyjny design dla miłośników casualowej elegancji.  

Zegarek Rubicon RNDE17SISX05AX

Częściej jednak zegarek męski Rubicon skłania się ku nowoczesnym trendom. Ujawniają je efektownie prezentujące się detale, np. subtarcza, wzorowany na chronografie datownik, designerskie wskazówki czy cyrkonie znane z kobiecej, biżuteryjnej stylistyki. 


Wśród wielu propozycji nie mogło zabraknąć również chronografu, bo to jeden z dominujących trendów ostatnich lat. Pełni funkcję manualnego stopera pod postacią pierścieni na cyferblacie. Jego obecność sprawia, że zegarek Rubicon męski zyskuje sportową dynamikę. Dotyczy to zwłaszcza funkcjonalnych modeli z wyraźnie wyeksponowanym bezelem. W pozostałych przypadkach konstrukcja chronometru jest bardziej elegancka i stylowo uzupełnia casualowe ubiory.  

Zegarek Rubicon RNCE50GISX03BX


Smartwatch męski Rubicon – wielofunkcyjny zegarek na każdy dzień  

Krokiem naprzód w kierunku najnowszej technologii okazał się dla marki Rubicon smartwatch męski. Oferuje szerokie funkcje, które wykraczają poza standardowe możliwości tego typu urządzeń. Jeden z modeli został na przykład wyposażony w alarm hydracyjny i kompas. Smartwatch Rubicon męski może też mierzyć ciśnienie i umożliwiać wykonywanie połączeń. Prostokątny smart zegarek pozwala również na sterowanie aparatem w telefonie, mierzy przebyty dystans i temperaturę ciała. W dostępnych modelach nie zabrakło podstawowych funkcji. Smartwatch męski Rubicon ma rozbudowane oprogramowanie treningowe, licznik kroków i kalorii, monitor snu, alarm, stoper, timer i system do sterowania muzyką.   


Inteligentne zegarki męskie Rubicon znajdują zastosowanie w wielu codziennych aktywnościach. Z tego powodu projektanci zrezygnowali w nich z typowo sportowego designu. Minimalistyczny Rubicon - smartwatch męski, dzięki klasycznej formie i czarnej kolorystyce, dopełni nawet eleganckie stylizacje. Z kolei bardziej młodzieżowy i dynamiczny wariant efektownie wpisze się w luźniejsze stroje na co dzień.  Rubicon – zegarki męskie wspierające codzienne aktywności  

Dla marki Rubicon zegarek męski jest więcej niż tylko eleganckim dodatkiem – ma on przede wszystkim pomagać w codziennych wyzwaniach. Stąd tak wiele modeli zostało wyposażonych w chronograf. Przydaje się on przede wszystkim przy pomiarze sportowych postępów. Jego obecność doceniają też biznesmeni i inne osoby, w których zawodzie liczy się dokładna kontrola czasu pracy.  

sportowy zegarek rubicon

Z jeszcze większym wsparciem przychodzi smartwatch Rubicon męski. Zaawansowane akcesorium ułatwia głównie organizację treningów. Pomoże Ci dostosować poziom ćwiczeń do aktualnej kondycji, samodzielnie zmierzy aktywność i zdrowotne parametry, a nawet przypomni o uzupełnieniu płynów. Z możliwości, jakie daje smart zegarek męski Rubicon, skorzystasz też jednak na co dzień. Funkcja rozmowy okaże się szczególnie przydatna w drodze do pracy, na biznesowe spotkanie czy podczas zakupów – zawsze wtedy, gdy nie dasz rady szybko chwycić za telefon. Dzięki powiadomieniom przekazywanym przez zegarek Rubicon męski nie przeoczysz żadnej próby kontaktu z Tobą. I przekonasz się, że sterowanie ulubioną playlistą podczas joggingu, spaceru albo podróży tramwajem jeszcze nigdy nie było tak wygodne.  


Oryginalne zegarki męskie Rubicon znajdziesz w ZEGAREK.NET  

Marka Rubicon po mistrzowsku łączy nowoczesny design z zaawansowaną funkcjonalnością. Jeśli marzy więc Ci się czasomierz, który będzie nieprzeciętnie praktyczny i stylowy – koniecznie sprawdź proponowane przez markę Rubicon zegarki męskie. W ZEGAREK.NET znajdziesz kilkadziesiąt propozycji od wyważonych klasyków po modele sportowe.