Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Smartwatche Rubicon Męskie

3wyniki

Smartwatch męski Rubicon

Smartwatch męski Rubicon to stylowy monitor aktywności prosto z Japonii. W nowoczesnej i wzorniczo zróżnicowanej konstrukcji mieści niemal wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od współczesnych smart zegarków. Zegarek męski smartwatch Rubicon mierzy najważniejsze parametry sportowo-zdrowotne. 

czytaj więcej
FILTRY0

A po połączeniu ze smartfonem przejmuje wiele jego zadań. Szukasz inteligentnego czasomierza w rozsądnej cenie do treningu i na co dzień? Zobacz proponowany przez markę Rubicon smartwatch męski z naszej oferty!

Rubicon — marka otwarta na innowacje

Japoński brand nie bez powodu wziął swoją nazwę od rzeki, której przejście w czasach Republiki Rzymskiej było równoznaczne z podjęciem odważnej i ostatecznej decyzji. Doskonale odzwierciedla to bowiem działania marki od początku dyktowane ambicją, determinacją i śmiałością zarówno w zakresie designu, jak i technologii.

Smartwatch męski Rubicon


Elegancki smartwatch męski Rubicon

Rubicon zaczął swoją działalność w 1998 r. od produkcji nowatorskich zegarków analogowych dla kobiet i mężczyzn. Zamknięcie precyzyjnych mechanizmów Ronda w dopracowanej, uniwersalnej konstrukcji szybko zapewniło mu światową popularność. Od tej pory brand z sukcesem rozwija się również w branży wearables. W jego portfolio można znaleźć smartwatch Rubicon męski o nienagannym stylu i szerokiej funkcjonalności.


Smartwatch męski Rubicon — monitoruje Twoją aktywności

Wśród dostępnych opcji nie mogło zabraknąć czujników i aplikacji sportowych. Wśród nich warto wymienić: 

  • oprogramowanie treningowe — zegarek Rubicon smartwatch męski mierzy kluczowe dla najpopularniejszych dyscyplin parametry; po prostu wybierz ulubiony sport i śledź wyniki aktywności;
  • krokomierz — licznik kroków odnotowuje każdy Twój krok, nawet kiedy nie trenujesz; masz stale do niego dostęp, aby kontrolować, czy udało Ci się zrealizować dzienny plan liczby kroków i zobaczyć postępy; 
  • komunikaty motywacyjne — każdemu może się zdarzyć lenistwo; na szczęście stworzony przez markę Rubicon smartwatch męski wie, jak temu zaradzić; dostaniesz od niego przyjazne komunikaty zachęcające do aktywności; 
  • monitor snu — chcesz wiedzieć, jak dobrze sypiasz? Załóż zegarek męski smartwatch Rubicon na noc, a zmierzy długość i głębokość odpoczynku w tym czasie;
Smartwatch męski Rubicon do ćwiczeń


Funkcje Smartwatcha męskiego Rubicon
  • licznik kalorii — jeśli na co dzień kontrolujesz swoją wagę, teraz zyskujesz wiedzę o swoich zasobach energetycznych; wiesz, ile spalasz każdego dnia, a dzięki temu łatwiej zarządzasz swoją dietą; 
  • pulsometr — niezbędny każdej aktywnej, dbającej o zdrowie osobie; miej smartwatch Rubicon męski zawsze na nadgarstku, aby sprawdzić intensywność ćwiczeń po treningu i poprawę ogólnej wydolności w trakcie odpoczynku;
  • pulsoksymetr do pomiaru saturacji — dzięki niemu możesz na bieżąco kontrolować natlenienie krwi.

Zegarek Rubicon — smartwatch męski rozszerzający funkcje smartfona

Jeśli połączysz zegarek męski Rubicon smartwatch ze smartfonem, dane zdrowotne i treningowe zostaną zachowane w aplikacji. To jednak niejedyny powód, dla którego warto sparować oba urządzenia. Dopiero wtedy zyskasz bowiem dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferują smartwatche Rubicon męskie.

Srebrny smartwatch Rubicon


Męski Smartwach Rubicon kompatybilny z telefonem

Mając akcesorium na nadgarstku, wykonujesz połączenie poprzez Bluetooth i przyciskiem na ekranie sterujesz muzyką bez sięgania po telefon. Możesz również zrobić zdjęcie za pośrednictwem smartwatcha. A jeśli zapodziejesz któreś z urządzeń? Skorzystaj z opcji: znajdź telefon/smartwatch i nie trać czasu na szukanie! Zegarek jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS. Możesz więc go połączyć z niemal każdym smartfonem.


Smartwatch Rubicon męski — dodaje stylu na co dzień

Te i wiele więcej funkcji zostało zamkniętych w zróżnicowanym designie. W portfolio japońskiej marki znajdziesz Rubicon smartwatch męski w eleganckim, minimalistycznym lub typowo sportowym stylu. Każdy model — pomimo różnic w wyglądzie — wyróżnia się dużym, czytelnym wyświetlaczem cyfrowym i przyjaznym interfejsem. Bez trudu odczytasz więc z niego prognozę pogody, godzinę albo liczbę kroków. Niektóre smartwatche Rubicon męskie oferują menu w języku polskim, co sprawia, że ich obsługa jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Smartwatch męski Rubicon na czarnym pasku  
Wielofunkcyjny smartwatch Rubicon

Dzięki możliwości personalizacji dostosujesz wybrany zegarek męski Rubicon smartwatch do swojego stylu i aktualnych potrzeb. Producent umożliwia wymianę paska lub bransolety, aby z eleganckiego zegarka łatwo uczynić wygodne, sportowe akcesorium. Do tego dochodzi jeszcze opcja zmiany tarczy na własną lub proponowaną przez producenta. Tak jedno urządzenie służy w każdym momencie dnia, stylowo dopasowując się do okoliczności.

 

W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarek męski smartwatch Rubicon od oficjalnego dystrybutora produktów tej marki. Jako autoryzowany sprzedawca gwarantujemy jakość i oryginalność każdego modelu. U nas czekają na Ciebie zegarki w różnych stylach, abyś bez trudu mógł odnaleźć odpowiedni dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą!