Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin epix™

Garmin Epix baner

Smartwatch Garmin Epix 2 to pierwszy zegarek sportowy Garmin z dotykowym ekranem Amoled i 5 klawiszami funkcyjnymi. Dzięki temu zaawansowane tryby sportowe, pomiary zdrowia, mapy i powiadomienia są na nim maksymalnie czytelne. Jesteś fanem urządzeń o głębi kolorów i szerokiej funkcjonalności, a jednocześnie nie zależy Ci na dużej wydajności baterii? Zegarek Garmin Epix powinien Ci się spodobać

czytaj więcej

Smartwatch Garmin Epix 2 Lepszy od najlepszych z ekranie AMOLED

W Epix 2 otrzymujesz te same funkcje co w Garmin Fenix 7, ale widoczne na ekranie AMOLED. Dodatkowo zegarek oferuje lepsze możliwości pozycjonowania i czujnik oświetlenia. Jest więc doskonałą propozycją dla każdego, komu zależy na wysokiej czytelności, a w czasie aktywności potrzebuje niezawodnego wsparcia w nawigacji, pomiarze kondycji i stanu zdrowia.
Smartwatch damski Garmin Epix
Wyświetlacz w smartwatchu Garmin Epix

Garmin epix czytelny nawet w słońcu

To właśnie dotykowy ekran Amoled z funkcją always-on wyróżnia zegarek Garmin Epix na tle innych zaawansowanych modeli sportowych producenta. Zapewnia intensywność kolorów, wysoki kontrast i maksymalną czytelność nawet w słońcu. Ma przekątną 1,3 cala i rozdzielczość 454 × 454 pikseli, co tylko dodaje mu wyrazistości.

Obsługuj Garmin Epix na dwa sposoby

Wystarczy ruch palcem, aby uruchomić funkcję, której potrzebujesz. Jednak podczas niektórych aktywności, na przykład zimowego biegania w rękawiczkach, może być Ci wygodniej obsłużyć smartwatch Garmin Epix 2 przyciskami. Masz ich do dyspozycji aż 5 stylowo wkomponowanych w obudowę. Żebyś nie musiał rezygnować z komfortu w żadnej sytuacji.
Obsługiwanie smarwatcha Garmin Epix
Wytrzymały smartwatch Garmin Epix

Wyższa wytrzymałość w Garmin epix przekonaj się

Cała konstrukcja została wykonana tak, aby oprzeć się trudnym czynnikom zewnętrznym. Ekran Amoled zyskał ochronę w postaci trwałego szkła Gorilla Glass lub szafirowego o twardości zbliżonej do diamentu i odporności na zarysowania. Natomiast koperta Garmin Epix — w zależności od modelu — stanowi połączenie polimeru wzmocnionego włóknem szklanym ze stalą nierdzewną lub mocnym tytanem. Efekt? Nie musisz martwić się o uszkodzenie w czasie aktywności na lądzie i w wodzie. Wodoszczelność 100 m zapewnia ochronę podczas pływania. Jednocześnie smartwatch jest na tyle elegancki, że stylowo zaprezentuje się również w stroju do pracy.

Garmin epix działa nawet do 16 dni bez ładowania

W zależności do tego, jak intensywnie będziesz z niego korzystać, smartwatch Garmin Epix 2 posłuży Ci od 16 dni do 9 godzin na jednym ładowaniu. Nie jest dostępny w wersji z zasilaniem słonecznym. Siłą rzeczy nie dorówna więc Solarom od Garmina. Pomimo to wydajność zegarka wciąż umożliwia korzystanie z niego niemal przez cały dzień.
Smartwatch Garmin Epix 2
Garmin Epix różne modele
Nieco ponad dwa tygodnie możesz go używać w trybie zegarka. Chyba że pozostawisz ekran stale włączony — żywotność urządzenia spadnie wtedy do 6 dni. Jeśli do tego uruchomisz GPS, czas działania skróci się kolejno do 42 i 30 godzin. Natomiast z włączonymi wszystkimi systemami do nawigacji i muzyką bateria będzie działać maksymalnie 10 i 9 godzin.

Nawiguj do celu z Garmin Epix 2

Śmiało możesz więc zabrać zegarek Garmin Epix na przykład na całodniową górską wędrówkę. Nie pozwoli Ci się zgubić w terenie dzięki wielopasmowej sieci GNSS. Wzbogacona o technologię SatIQ zapewnia pełną precyzję pozycjonowania w terenie. Natomiast dokładna nawigacja dokładnie prowadzi do wyznaczonego celu. Możesz korzystać również z funkcji wyznaczania trasy powrotnej oraz czujników ABC, czyli kompasu, barometru i wysokościomierza.
Nawigacja w smartwatchu Garmin Epix 2
Garmin Epix smartwatch do wędrówek górski

Garmin epix zawsze z aktualną pozycją

Dzięki temu czujesz się pewnie na szlaku. Jednak Garmin Epix 2 okaże się też dobrą inspiracją do aktywnych podróży. Znajdziesz w nim mapy pól golfowych, narciarskie i TopoActive wielu kontynentów przydatne podczas różnego rodzaju sportów.

Trening z Garmin epix

Z tym modelem nie musisz się ograniczać w wyborze dyscyplin, bo obsługuje ich aż kilkadziesiąt. Ma funkcje surfingowe, do skituringu i ćwiczeń HIIT. Daje też solidne wsparcie w bieganiu — przekazuje wskazówki treningowe, prognozy ukończenia biegu i pomaga w utrzymaniu tempa biegu. Jeśli natomiast biegasz na nartach albo jeździsz na rowerze górskim, otrzymasz od niego niezbędne informacje na temat dynamiki biegu.
Wskazówki treningowe w smartwatchu Garmin Epix
Smartwatch Garmin Epix czarny
Chcesz spróbować też innych sportów? Pływanie, triathlon, snowboard, golf, SUP, ćwiczenia siłowe, joga, wędrówka albo wspinaczka to wciąż nie wszystkie aktywności, które wspiera smartwatch Garmin Epix 2.

Wszystkie pomiary w Garmin epix

Do tego trzeba dodać jeszcze wszechstronny pomiar zdrowia i kondycji. W modelu Epix drugiej generacji znajdziesz podstawowe czujniki zdrowia: pulsometr, pulsoksymetr i monitor snu. Poza tym możesz liczyć na to, że zegarek zmierzy Twój poziom energii, gotowość do treningu, efektywność ćwiczeń i wydolność organizmu. Dzięki temu masz swoje treningowe możliwości stale pod kontrolą.
Smartwatch Garmin Epix na siłownie
Garmin Epix
Zainteresował Cię ten zegarek? W ZEGAREK.NET smartwatch Garmin Epix 2 jest dostępny w wersji tytanowej ze szkłem szafirowym i stalowej ze szkiełkiem Gorilla Glass. Zobacz je wszystkie i wybierz najlepszy model dla siebie