Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2 — w porównaniu ze swoim poprzednikiem — zaskakuje wielością funkcji. Dzięki temu otrzymujesz zegarek, który jest nie tylko wytrzymały, ale i maksymalnie użyteczny. Biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz, a może trenujesz siłowo? Niezależnie od tego, jak ćwiczysz, miej Instinct 2 Garmin zawsze przy sobie!

czytaj więcej

Ten stylowy, sportowo-casualowy smartwatch GPS dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji, śledząc przy tym Twoją aktywność, kondycję i stan zdrowia. A w edycji solarnej i dēzl™ dla kierowców ciężarówek zapłaci nawet za Twoje zakupy. Smartwatch Garmin Instinct możesz wybierać spośród kilku wersji: standardowej, solarnej, surfingowej, motoryzacyjnej oraz Wojskowej dla lubiących się wyróżniać. Sprawdź je wszystkie!

Ciesz się solidnością w wojskowym standardzie

Stworzony przez Garmin smartwatch Instinct dał się poznać przede wszystkim z wojskowej wytrzymałości. W drugiej odsłonie producent nie zrezygnował z tych standardów. W efekcie otrzymujemy Instinct 2 Garmin spełniający militarne normy i gotowy na każde warunki.

Biały zegarek Garmin Instinct 2


Wytrzymały zegarek Garmin Instinct 2

Wszystko dzięki wzmocnionej chemicznie polimerowej obudowie, która zapewnia odporność na wstrząsy, uderzenia, zarysowania, wodę i skrajne temperatury. Do tego zastosowano tu jeszcze trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass chroniące jasny i duży wyświetlacz o rozdzielczości 176 × 176. Możesz więc liczyć na to, że zapewni pełną czytelność nawet po uderzeniu i w niesprzyjających warunkach.


Zegarek w dobrym stylu — noś go na wyprawy i do pracy! 

Jednocześnie projektantom udało się uniknąć nadmiernej masywności, uzyskując lekki, sportowo-wojskowy design. Stylowo dopasujesz go do survivalowego stroju, ubrania na trening, ale i codziennej, luźniejszej stylizacji. Garmin Instinct 2 jest dostępny w różnych rozmiarach, kolorach i edycjach, abyś mógł nosić go komfortowo i w swoim stylu.

Wersje kolorystyczne zegarka Garmin Instinct 2


Zegarek Garmin Instinct 2 dla kierowców ciężarówki

Jeśli pracujesz jako kierowca ciężarówki, seria dēzl™ pomoże Ci zadbać o zdrowie i kondycję, gdy jesteś w trasie. A może surfujesz? Wybierz Instinct 2 Garmin Surf z rozbudowanymi funkcjami dla miłośników tej dyscypliny. Niezależnie do tego, na jaką wersję się zdecydujesz, dzięki dostępowi do aplikacji Connect IQ™ dowolnie spersonalizujesz swój zegarek smartwatch Garmin. Pobieraj tarcze, dodawaj pola danych, aplikacje, widżety i wyrażaj swoją sportową pasję na co dzień!


Używaj Instinct 2 Garmin… bez końca

Mocną stroną Garmin Instinct 2  jest również maksymalnie długa żywotność baterii. W efekcie smartwatch w wersji standardowej (a także Camo oraz dēzl™) działa 30 godzin w trybie GPS, do 28 dni w trybie zegarka i nawet dwa miesiące z opcją oszczędzania energii. A jeśli wybierzesz model zasilany energią słoneczną? Możesz korzystać z niego bez końca, nie martwiąc się ładowaniem.

Garmin Instinct 2 Solar

Korzystaj z nowatorskich funkcji Garmin Instinct 2

 Wielofunkcyjny zegarek Garmin Instinct 2

Nie tylko to sprawia jednak, że Instinct 2 Garmin jest jedną z najciekawszych propozycji amerykańskiego producenta. Imponuje przede wszystkim długą listą funkcji sportowo-zdrowotnych. Zdecydowanej większości z nich brakowało w poprzedniej wersji. A niektóre stanowią nowość nawet w zestawieniu z innymi kolekcjami Garmina.


Analizuj kondycję i trenuj w swoim rytmie

Z Garmin Instinct 2 otrzymujesz zaawansowane informacje na temat swojej kondycji. Kiedy Ty nie zwracasz uwagi na swój oddech, zegarek smartwatch Garmin bacznie go monitoruje. Dzięki temu wiesz, z jaką częstotliwością oddychasz podczas różnych aktywności: snu, pracy czy treningu.

Sportowy smartwatch Garmin Instinct 2


Funkcje do pomiaru zdrowia w zegarku Garmin Instinct 2

Na tym wgląd w funkcjonowanie Twojego organizmu się jednak nie kończy. Możesz sprawdzić na przykład, czy Twój wiek sprawnościowy pokrywa się z chronologicznym. A korzystając z funkcji Health Snapshot, w ciągu kilku minut dowiadujesz się, w jakim stanie jest Twój układ sercowo-naczyniowy. Znajdujący się w portfolio Garmin smartwatch Instinct z dnia na dzień mierzy Twoje zasoby, abyś trenował w zgodzie z możliwościami. Znajdziesz w nim takie opcje jak: 

  • zaawansowane monitorowanie snu do oceny jakości nocnego odpoczynku;
  • monitor energii Body Battery, który na podstawie tętna, wysiłku i snu wskazuje, czy jesteś gotowy do ćwiczeń; 
  • asystent regeneracji szacujący czas potrzebny do odpoczynku przed kolejnym treningiem;
  • ulepszone monitorowanie czasu odpoczynku;
  • obciążenie treningowe, które informuje, czy intensywność treningu odpowiada Twojej sprawności. Staraj się utrzymywać je na optymalnym poziomie, aby stopniowo zwiększać swoją kondycję.


Ćwicz to, co lubisz z Instinct 2 Garmin 

Z tak szczegółową statystyką kondycji możesz bezpiecznie i efektywnie rozwijać się w ulubionym sporcie. Nie musisz się ograniczać, bo dzięki aktywności multisport śledzisz nawet kilka dyscyplin.

Smartwatch z funkcją multisport Garmin Instinct 2


Czerwony smartwatch Garmin Instinct 2 na rower

Zegarek smartwatch Garmin Instinct 2 obsługuje kilkanaście profili sportowych oferujących bardziej rozbudowane statystyki. Z nim możesz pływać, trenować siłowo, ćwiczyć wspinaczkę halową czy próbować swoich sił w golfie. Na jego czytelnym ekranie wyświetlisz animowane wskazówki do treningu jogi i pilatesu. Odpowiednio zrealizujesz trening interwałowy HIIT. Jeśli natomiast zabraknie Ci pomysłu na ćwiczenia, wystarczy, że skorzystasz z sugestii treningu na każdy dzień. A to wciąż jeszcze nie wszystko, co ma Ci do zaoferowania stworzony przez Garmin smartwatch Instinct.


Lubisz biegać? RUN/WALK/STAND DETECTION wykryje, czy biegasz albo odpoczywasz. Natomiast HRM RUNNING PACE AND DISTANCE zmierzy tempo i dystans biegu na podstawie profilu użytkownika oraz ruchu mierzonego przez czujnik.

Funkcje smartwatcha Garmin Instinct 2  
Smartwatch Garmin Instinct 2 na rower

A może wolisz jazdę na rowerze? Teraz otrzymujesz jeszcze szerszą funkcjonalność rowerową, w tym MTB. Dzięki funkcjom do kolarstwa górskiego możesz sprawdzać szczegóły każdego przejazdu, takie jak trudność i płynność. Dzięki temu wiesz, ile z siebie dałeś i jaki wynik pobić następnym razem.


 

Trenując w terenie, otrzymujesz od Garmin Instinct 2 pełne wsparcie, aby bezpiecznie i zgodnie z planem wrócić do domu. Zegarek obsługuje globalne systemy GNSS do nawigacji i lokalizacji. Dodatkowo za pomocą REFERENCE POINT możesz ustawić punkt odniesienia — dowiesz się, jaka odległość Cię od niego dzieli i jak tam dotrzeć. A jeśli ulegniesz wypadkowi na trasie? Funkcja wykrywania zdarzeń wyśle informację o Twoim położeniu do wybranych kontaktów.

Funkcje Nawigacji i lokalizacji w smartwatchu Garmin Instinct 2


Czarny sportowy smartwatch Garmin Instinct 2 dla kobiet 

Śledź efekty

Po zakończonym treningu czas na analizę rezultatów. Stan wytrenowania i pułap tlenowy to dwie kluczowe aplikacje kontrolujące Twoją wydolność sportową. Pierwsza śledzi postępy i pomaga w opracowaniu dalszych planów treningowych. Druga oblicza zdolność Twojego organizmu do transportowania i wykorzystania tlenu w trakcie ćwiczeń. Sprawdź wyniki i przekonaj się, jak Twoja wydajność rośnie w miarę treningów z Instinct 2 Garmin na nadgarstku

W ocenie tego pomogą Ci również efekty treningu. Pomiary dotyczące ćwiczeń aerobowych informują, jak całkowita intensywność ćwiczenia wpływa na sprawność aerobową. Dzięki temu wiesz, czy trening pomaga utrzymać czy poprawić poziom sprawności. Analizując efekty treningu beztlenowego, dowiadujesz się natomiast, jak trening wpływa na możliwość wykonywania ćwiczeń o bardzo dużej intensywności. Otrzymasz też graficzną statystykę podstawowych efektów podejmowanej aktywności.

Funkcje treningowe w smartwatchu Garmin Instinct 2

Instinct 2 Garmin kupisz w ZEGAREK.NET

Czerwony zegarek Garmin Instinct 2

Jesteś fanem zegarka smartwatch Garmin Instinct? Zwróć uwagę na jego drugą wersję, bo łączy niezawodną wytrzymałość z nowatorskimi funkcjami sportowymi. A jeśli dopiero rozważasz zakup czasomierza z serii Instinct? Za niewielką jak na Garmina cenę około 2 tys. zł możesz zyskać znacznie bardziej zaawansowanego towarzysza różnych aktywności. W ZEGAREK.NET Garmin Instinct 2 znajdziesz w wersji standard, camo, surf, solar, solar tactical oraz dēzl™. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz najlepszy Garmin smartwatch Instinct dla siebie!