Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Lily

Zegarki Garmin Lily

Współczesny świat stawia przed kobietami wiele wyzwań, na które trzeba dobrze się przygotować. Z pewnością wiele razy stawałaś przed koniecznością wyboru pomiędzy tym co piękne, a tym co użyteczne, co z pewnością nie ułatwiło Ci radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Na szczęście nowoczesna kobieta może sięgnąć po równie nowoczesne dodatki, które zwalniają ją z podejmowania tak trudnych wyborów. Garmin Lily to wyjątkowa kolekcja damskich smartwatchy stworzonych z myślą o kobiecych troskach, łącząca w sobie delikatność i funkcjonalność, w niespotykany dotychczas sposób.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Klasyczny styl, nowoczesne funkcje – smartwatche damskie Garmin Lily

Kiedy na rynku zaczęły pojawiać się pierwsze smartwatche, dość szybko wytknięto im pewien istotny problem. Pomimo faktycznie ciekawych możliwości, brakowało im stylu tradycyjnych zegarków, a to zniechęcało do nich przede wszystkim kobiety. Kolekcja Garmin Lily to prawdziwa rewolucja w tej dziedzinie, która na zawsze odmieni rynek kobiecych smartwatchy. Przede wszystkim należyty nacisk postawiono na ich wyrafinowany wygląd, aby mogły we właściwy sposób podkreślać Twoje naturalne piękno. Ich rozmiar został odpowiednio dostosowany do powabnego kobiecego nadgarstka, a na uwagę bezsprzecznie zasługuje wzorzyste szkiełko maskujące dotykowy ekran


smartwatche damskie Garmin LilyGarmin zegarek smartwatch damski fioletowy

Rzecz jasna, projektanci nie zapomnieli jednocześnie o zaawansowanych funkcjach, które w rzeczywisty sposób ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie. Smartwatch Garmin Lily pozwoli Ci na bieżące śledzenie najważniejszych wydarzeń oraz skuteczne monitorowanie aktualnego stanu zdrowia.

Zegarek damski Garmin Lily 010-02384-10 białyDostosuj smartwatch do swojego stylu życia

Przebierając w kolekcji smartwatchy Garmin Lily możesz wybrać perfekcyjny model dopasowany do Twojego stylu życia. Dobry i wyszukany styl jest w końcu domeną każdej kobiety, niezależnie od realizowanych pasji i zainteresowań. Wśród licznych modeli zastosowano prosty podział na klasyczne i sportowe, które różnią się materiałem zastosowanym do wykonania paska. Smartwatche damskie na pasku skórzanym będą perfekcyjnym dodatkiem na bardziej oficjalne okazje, szczególnie, że w tym przypadku stosowana jest naturalna skóra sprowadzana z Włoch

Smartwatch damski Garmin na pasku


Zegarek damski Garmin Lily 010-02384-12

Jeżeli pragniesz jednak wykorzystywać swój smartwatch w roli sportowego dodatku, postaw na modele Garmin Lily wyposażone w pasek z tworzywa sztucznego. Ten typ materiału jest obojętny na działanie wody lub potu, dzięki czemu pasek nie będzie ulegał stopniowej degradacji.


Niewielki rozmiar, ogromne możliwości

Poruszając kwestię dodatków dla kobiet, można by godzinami zagłębiać się w stylistyczne niuanse. Nie należy jednak zapominać, że jako zegarki XXI wieku, smartwatche muszą się wyróżniać przede wszystkim swoją funkcjonalnością. 


Zegarek damski Garmin Lily 010-02384-10


Pomimo zaledwie 34 mm średnicy, smartwatche Garmin Lily mogą pochwalić się szeregiem niezwykłych możliwości, wspierających Cię również w typowo kobiecych potrzebach.
Monitor energii BODY BATTERY™

Funkcja BODY BATTERY™ na wykorzystanie zaawansowanych czujników do monitorowania poziomu energii. Dzięki niej będziesz mogła samodzielnie zweryfikować, w jakiej porze dnia jesteś najbardziej produktywna i dostosować swój harmonogram dnia.

Monitor energii BODY BATTERY


Nadgarstkowy czujnik tętna

Nadgarstkowy czujnik tętna

Czujnik tętna w smartwatchu Garmin Lily to doskonałe narzędzie podczas uprawiania sportu, a także sposób na monitorowanie stanu serca. W razie potrzeby może on monitorować Twoje tętno na bieżąco w ciągu dnia i alarmować o jego zbyt wysokim wzroście lub spadku.


Pomiar stresu

Stres to jeden z największych wrogów współczesnej kobiety, dlatego potrzebujesz czegoś, co pozwoli Ci utrzymać go w ryzach. Funkcja pomiaru stresu nie tylko pozwoli podsumować, jak przebiegał dzisiejszy dzień, ale przypomni również o konieczności zrelaksowania się za pomocą ćwiczeń oddechowych.

Pomiar stresu


Śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży

Śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży

Smartwatche Garmin Lily stworzone są by towarzyszyć kobiecie w każdej sytuacji, dlatego nie mogło zabraknąć wsparcia w najbardziej kobiecej z potrzeb. Przy użyciu tego nowoczesnego zegarka możesz na bieżąco rejestrować wszelkie objawy i monitorować swój cykl menstruacyjny lub przebieg ciąży. W zależności od danego okresu, możesz uzyskiwać wskazówki treningowe oraz dietetyczne dopasowane do sytuacji, co ułatwi Ci sprawne przejście przez trudniejsze dni.


Monitorowanie nawodnienia

Zbyt rzadkie dostarczanie płynów to prawdziwa zmora naszej cywilizacji, szczególnie niebezpieczna w okresie letnim. Smartwatch Garmin Lily pozwala na wprowadzanie informacji o przyjmowanych płynach, a także ustawienie alarmu hydracyjnego. W ten sposób w prosty sposób zadbasz o właściwe nawodnienie w ciągu dnia, tak ważne dla kobiecej gospodarki hormonalnej.

Monitorowanie nawodnienia


Pulsoksymetr

Pulsoksymetr

Jednym z kluczowych parametrów dla organizmu, jest poziom nasycenia tlenem krwi. Funkcja pulsoksymetru pozwala na ciągłe monitorowanie tego parametru o dowolnej porze dnia i jest niezbędnym dodatkiem dla osób z problemami krążeniowo-oddechowymi.


Zaawansowany monitor snu

Z zegarkiem Garmin Lily możesz zadbać o siebie nawet podczas snu. Ten nowoczesny smartwatch pozwoli na monitorowanie jego jakości, z podziałem na fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM.

Zaawansowany monitor snuGarmin Lily Smartwatch

Bądź zawsze na bieżąco

Nieocenioną zaletą wszelakich urządzeń typu smart, jest ich zdolność do wzajemnej komunikacji. Dzięki wbudowanemu modułowi bluetooth, możesz połączyć Garmin Lily bezprzewodowo ze smartfonem, zyskując przy tym całkowicie nowe możliwości.


Aplikacja Garmin Connect

Decydując się na smartwatch damski Garmin Lily, możesz ułatwić sobie jego obsługę, dzięki aplikacji Garmin Connect. Wszystkie dane zbierane przez smartwatch są w niej widoczne w bardzo przejrzystej formie, pozwalając na ich jeszcze łatwiejszą analizę. W Garmin Connect połączysz się także ze społecznością innych użytkowników smartwatchy Garmin, zyskując dostęp do wielu ciekawych wyzwań i rywalizacji.

Aplikacja Garmin Connect


Powiadomienia z telefonu ekranie smartwatcha

Powiadomienia z telefonu na ekranie smartwatcha

Duża ilość powiadomień może być realnym problemem, głównie w sytuacji, gdy wiele z nich jest dla Ciebie naprawdę istotnych. SMS-y, e-maile, czy messenger nieustannie przyciągają uwagę, nie pozwalając skupić się na wykonywanym zadaniu. Dzięki sparowaniu smartwatcha Garmin Lily z telefonem, raz na zawsze zapomnisz o tego typu problemach i pozostaniesz na bieżąco, bez sięgania co chwila po telefon. Powiadomienia wyświetlane na smartwatchu, są bardzo dyskretne i łatwe do podejrzenia, co umożliwi Ci oddzielenie tych ważnych od tych najważniejszych.


Widok kalendarza

Sparowanie smartwatcha ze smartfonem pozwoli także na wygodne przeglądanie zapisów kalendarza, co może przydarzyć się w bardzo wielu sytuacjach. Dzięki tej możliwości już nigdy nie zapomnisz o urodzinach najbliższych i sprawnie odznaczysz wykonane już zadania.

Widok kalendarza


Funkcja bezpieczeństwa

Funkcja bezpieczeństwa

Jeżeli długie wieczorne spacery to przyjemność, z której rezygnujesz ze względów bezpieczeństwa, z pewnością pomoże Ci funkcja Assistance Alert. Za jej pomocą możesz wyznaczyć grupę zaufanych kontaktów, do których w razie potrzeby wysłane zostanie zgłoszenie alarmowe wraz z Twoją lokalizacją.


Nawet 5 dni na jednej baterii – stworzone do codziennego noszenia

Decydując się na zakup smartwatcha Garmin Lily, nie staniesz się niewolnicą kolejnej ładowarki. Dzięki zastosowaniu najnowszych podzespołów i optymalizacji oprogramowania, modele z tej kolekcji charakteryzują się zaskakująco długim czasem pracy na baterii. W trybie zegarka wytrzymują one nawet 5 dni bez konieczności ładowania, co z pewnością przyda się podczas niejednego weekend-owego wyjazdu.

Nawet 5 dni na jednej baterii – stworzone do codziennego noszenia


Wodoszczelność

Zapomnij o strachu przed zalaniem

Z pewnością niejedno elektroniczne urządzenie dało Ci jasno do zrozumienia, że kontakty z wodą mogą się źle skończyć. Problem ten tyczy się szczególnie właśnie takich urządzeń, jak smartwatch, który ze względu na charakter użytkowania, narażony jest na wiele tego typu sytuacji. Na szczęście smartwatche Garmin Lily są zabezpieczone przed zalaniem i to w naprawdę wysokim stopniu. Modele te poradzą sobie nie tylko z zachlapaniem podczas mycia rąk, ale pozwolą Ci także swobodnie brać prysznic czy popływać ze smartwatchem na nadgarstku.


Kompaktowy rozmiar

Długotrwałe noszenie różnych rzeczy potrafi być czasem naprawdę męczące, ale nie w przypadku zegarków Garmin Lily. Ich konstrukcja jest niezwykle kompaktowa i ergonomiczna, a co najważniejsze, dopasowana do kobiecego nadgarstka. Zaledwie 34 mm średnicy w połączeniu z niską wagą, nie pozwolą na zmęczenie ręki czy powstawanie niechcianych odcisków. Dzięki rozmiarowi trudniej także o przypadkowe obicie czasomierza podczas poruszania się, a jednocześnie łatwiej o dopasowanie go do zróżnicowanych kreacji.

Kompaktowy rozmiar