Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT27-04-2022

Stylowy wygląd i wysoka funkcjonalność smartwatcha Garmin Lily. Poznaj inteligentny model!

Tak małego, eleganckiego i jednocześnie bogatego w funkcje zegarka w portfolio Garmina jeszcze nie było. Garmin Lily wygląda jak klasyczny czasomierz. Wystarczy jednak, że poruszysz nadgarstkiem, a wyświetli długą listę funkcji. Miej go zawsze przy sobie - doda Ci stylu i zmierzy stan zdrowia.  Stylowy wygląd, doskonała czytelność 

Jeśli rezygnowałaś dotąd z noszenia smartwatcha, bo jego duży rozmiar nieestetycznie prezentował się na nadgarstku - amerykański producent ma model dla Ciebie. Garmin Lily to pierwszy w jego ofercie zegarek o szerokości zaledwie 34 mm. Świetnie prezentuje się nawet na małym nadgarstku, przykuwając spojrzenia efektowną, kolorową tarczą oraz wzorzystym szkiełkiem. Dzięki niemu projektantom udało się osiągnąć jeszcze więcej elegancji bez utraty czytelności. Po przekręceniu nadgarstka lub dotknięciu ekranu pod szkiełkiem włącza się jasny, bardzo wyraźny wyświetlacz, który możesz obsługiwać dotykowo.  


Małe urządzenie, wielkie możliwości 

Przejrzyj menu zegarka i zobacz, jak może zadbać o Twoje zdrowie. W niedużym i stylowym Garmin Lily znalazło się miejsce dla precyzyjnych czujników, które monitorują liczne funkcje organizmu.


Zarządzaj energią 

Monitor energii BODY BATTERY™ mierzy zasoby energii w organizmie. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy jesteś gotowa do ćwiczeń lub powinnaś odpocząć.


Trzymaj zegarek na pulsie 

Nadgarstkowy czujnik tętna stale trzyma rękę na pulsie, aby powiadomić Cię, kiedy tętno jest zbyt niskie lub wysokie. Możesz je mierzyć w różnych momentach dnia i porównać uzyskane wyniki.


Odkryj swój sposób na relaks 

Na co dzień trudno uniknąć stresu, ale Garmin Lily wie, jak możesz sobie z nim poradzić. Gdy tylko funkcja pomiaru stresu wykryje, że odczuwasz napięcie, zaproponuje wykonanie prostych ćwiczeń oddechowych. Dzięki niej odzyskasz wewnętrzną równowagę. 


Zadbaj o swoją kobiecość 

Za pomocą zegarka Garmin możesz śledzić cykl miesiączkowy i ciążę. Korzystaj ze wskazówek treningowych oraz dietetycznych i czuj się lepiej każdego dnia.


Pamiętaj o nawodnieniu 

Garmin pamięta, jak ważne jest regularne nawadnianie, dlatego pomoże Ci o nie skutecznie zadbać. Wprowadzaj dane o wypitych płynach i odbieraj przypomnienia. 


Weź głęboki oddech 

Czy zastanawiasz się, jak oddychasz w ciągu dnia, snu, ćwiczeń oddechowych i fizycznych? Garmin Lily sprawdzi to dla Ciebie! Zyskasz dzięki temu wskazówki, jak poprawić swój oddech.  


Wydajność do 5 dni bez ładowania 

Tak wiele w jednym, małym zegarku? Tylko w Garmin Lily! Załóż go na nadgarstek i pozwól mu o siebie dbać, nie przejmując się częstym ładowaniem. Smartwatch będzie działał nawet do 5 dni w trybie zegarka.


Kontroluj natlenienie 

Pulsoksymetr zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy sprawdza stopień natlenienia krwi. Chcesz wiedzieć, jak dobrze Twój organizm przyjmuje tlen? Włącz funkcję i zbadaj saturację.  


Zegarek Garmin z serii Lily znajdziesz w czterech eleganckich odsłonach w ZEGAREK.NET. Zapraszamy też do zapoznania się z całą ofertą tego producenta w naszym sklepie.