Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Garmin Venu 2 Plus – innowacyjna nowość stworzona dla jeszcze większego komfortu

13-04-2022

Po tym, jak Garmin zaprezentował na targach technologicznych CES 2022 Venu 2 Plus, nie ma wątpliwości: tak zaawansowanego smartwatcha w ofercie tego producenta jeszcze nie było. Udoskonalony następca wypuszczonego rok wcześniej zegarka umożliwia prowadzenie rozmów, odpowiadanie na wiadomości i obsługę asystenta Google. Przygotuj się na jeszcze wygodniejszą codzienność z Garmin Venu 2 Plus!  


Garmin Venu 2 PlusPodkreśl swój styl  

Najnowszy smartwatch oferuje nie tylko szerszą funkcjonalność, ale też atrakcyjniejszy design. 43-mm koperta ma wąską, połyskującą krawędź, co nadaje całej konstrukcji subtelną lekkość, smukłość i elegancję. Utrzymana w stonowanych odcieniach po uruchomieniu wyrazistego wyświetlacza AMOLED nabiera energii i charakteru. Możesz mieć ekran stale włączony, a wtedy jego żywa kolorystyka będzie przykuwać spojrzenia nawet w jasnym świetle słonecznym.  

Tak zaprojektowany zegarek równie efektownie wkomponuje się w casualowy strój, co ubiór na trening. Lubisz podkreślać swój styl w każdej sytuacji? Venu 2 Plus wyrazi Twoje zamiłowanie do luksusu, prestiż i dobry gustu. Stworzony na każdą okazję nie odstąpi Cię na krok, bacznie śledząc każdy Twój ruch i fizyczną kondycję. 

Garmin Venu 2 PlusStworzony dla żyjących aktywnie 

Najnowszy Garmin powstał bowiem przede wszystkim dla osób aktywnych, które w kwestii zdrowia chcą mieć rękę zawsze na pulsie. Jako jeden z nielicznych modeli na rynku oferuje tak kompleksowy i precyzyjny pomiar sportowo-zdrowotnych parametrów.  

Garmin Venu 2 Plus

Funkcje zamknięte w wytrzymałej konstrukcji ze stali nierdzewnej chronionej przez nieprzeciętnie trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 sprawiają, że Garmin Venu 2 Plus jest gotowy na każde wyzwanie. Silikonowy pasek wygodnie dopasowuje się do nadgarstka, dając pełen komfort nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu Ty cieszysz się ulubioną aktywnością, a smartwatch od Garmin dyskretnie dba o jej efektywność.  Rób to, co kochasz dłużej  

Czy wiesz, że Garmin Venu 2 Plus może działać do 9 dni w trybie zegarka? Żywotność jego baterii imponuje nawet przy intensywniejszej eksploatacji – z włączonym GPS oraz GPS z muzyką wynosi kolejno 24 h i 8 h. Chcesz wydłużyć czas pracy? Wystarczy, że przejdziesz w tryb oszczędzania baterii, a ładowanie nie będzie zaprzątać Ci głowy jeszcze dłużej. Venu 2 Plus nie zabiera też czasu na ładowanie. Podłączony na dziesięć minut do ładowarki działa potem przez dzień w trybie zegarka oraz do godziny z włączonym GPS i muzyką. 

Garmin Venu 2 PlusNiezwykle funkcjonalny, przekonaj się! 

Garmin Venu 2 Plus

System GPS i słuchanie muzyki z zegarka to tylko mała część tego, na co stać smartwatch Garmin. To przede wszystkim niezawodny trener osobisty, który daje wskazówki ćwiczeniowe i śledzi skuteczność treningów. Do wyboru jest aż 25 trybów sportowych, w tym ćwiczenia HIIT i treningi outdoorowe z obsługą GPS. Szereg czujników sprawi, że Twoje ciało nie będzie już miało przed Tobą tajemnic. Pomiar tętna, poziomu energii, nawodnienia, stresu, jakości snu, oddechu i wielu innych parametrów pozwoli świadomie zarządzać zasobami organizmu, aby przywrócić mu niezbędną równowagę. Obecność Venu 2 Plus na nadgarstku doceni również każdy, komu zależy na eleganckim, starannie wykonanym smartwatchu, który uzupełni funkcje smartfona i zastąpi kartę płatniczą. Akcesorium od Garmin umożliwia płatność zbliżeniową za zakupy. Na bieżąco przekazuje też powiadomienia z telefonu.Wykonuj i odbieraj połączenia z nadgarstka 

Dla amerykańskiego producenta to już standard. Możliwość prowadzenia rozmów jest jednak funkcją, do której nie zdążył nas jeszcze przyzwyczaić. Często nie udaje Ci odebrać telefonu, bo zapodział się na dnie torebki albo zawieruszył na drugim końcu domu? Zdarza Ci się zrezygnować z rozmowy, ponieważ trudno Ci sięgnąć po smartfon? Z Garmin Venu 2 Plus to już przeszłość! Nie tylko dowiesz się, że masz połączenie, ale też odbierzesz je albo wykonasz z poziomu nadgarstka. 

Garmin Venu 2 Plus

Zapytaj asystenta głosowego 

Garmin Venu 2 Plus

Można to zrobić kliknięciem na wyświetlaczu albo głosowo. Najnowszy smartwatch Garmin oferuje bowiem wsparcie asystenta Google, Bixby Samsunga lub Siri w przypadku urządzeń z systemem iOS. Masz zajętą dłoń? Nie chcesz tracić czasu na wyszukiwanie aplikacji? Po prostu wydaj polecenie głosowe, a inteligentna technologia stanie na wysokości zadania. Dzięki niej bez dotykania wyświetlacza nie tylko rozpoczniesz połączenie telefoniczne, ale też odpowiesz na wiadomość tekstową, zadasz dowolne pytanie asystentowi albo obsłużysz wybrane aplikacje i kompatybilne smart urządzenia w domu.

Garmin Venu 2 Plus zaprojektowany z myślą o Tobie 

Najnowszy smartwatch z serii Venu 2 został stworzony, by w każdej sytuacji dbać o Twoją wygodę i dobre samopoczucie. Kompleksowo monitoruje kondycję. Ułatwia codzienne zadania. A jego efektowny design pozwala czuć się elegancko i stylowo w każdej sytuacji. Masz ochotę go wypróbować? Zapoznaj się z naszą ofertą – w ZEGAREK.NET znajdziesz Venu 2 Plus w kilku wersjach kolorystycznych.