Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Instinct

10wyniki

Jeśli szukasz zegarka sportowego, któremu możesz zaufać - seria Garmin Instinct to obowiązkowa pozycja do rozpatrzenia. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz niesamowitym możliwościom, zegarki Garmin Instinct zyskały olbrzymią popularność na całym świecie. Cieszą się uznaniem sportowców, poszukiwaczy przygód oraz miłośników outdooru, a to za sprawą szeregu funkcji ułatwiających funkcjonowanie w terenie. Obecnie na rynku dostępne są aż 2 generacje tych niepowtarzalnych smartwatchy amerykańskiego producenta, a każda z nich zapewnia niezwykle szeroki wachlarz możliwości. 

czytaj więcej
Cechy szczególne zegarków Garmin Instinct

Marka Garmin słynie ze swoich urządzeń nawigacyjnych, dlatego oprócz smartwatchy typowo sportowych, nie mogło zabraknąć czegoś dla fanów trekkingu. Zegarki Garmin Instinct oraz Garmin Instinct 2 zdecydowanie wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością, która pozwala na wykorzystywanie ich możliwości w najtrudniejszych warunkach.


Norma wojskowa 810

Cała kolekcja zegarków Garmin Instinct wykonana jest zgodnie z amerykańską normą wojskową 810, co zapewnia im niesamowitą odporność. Doskonale radzą sobie one ze zmianami temperatur, upadkami oraz wstrząsami, co jest niezwykle rzadkie w przypadku zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Do tego nie mogło zabraknąć 100 m wodoszczelności, które pozwolą na swobodne pływanie, a nawet nurkowanie bez użycia akwalungu.


Wydłużony czas pracy

Męczy Cię konieczność codziennego podłączania Twojego smartwatcha? Zegarki Garmin Instinct pozwolą zapomnieć o tym problemie, dzięki ich przygotowaniu pod kątem naprawdę długich wypraw i treningów. Nawet najbardziej podstawowy model potrafi wytrzymać 14 dni w trybie smartwatcha, co zdecydowanie robi wrażenie na tle konkurencji. Warto wspomnieć, że niektóre modele z najnowszej serii Garmin Instinct 2 nie wymagają nawet ładowania w ogóle, co zawdzięczają zastosowanym w nich nowinkom technologicznym.


Obsługa wielu systemów satelitarnych  

Podczas wypraw w terenie, już nigdy nie będziesz martwił się o uciekający sygnał GPS. Zegarki Garmin Instinct korzystają ze wszystkich systemów satelitarnych czyli GPS, GLONASS oraz Galileo, które razem potrafią skutecznie śledzić lokalizację nawet w najtrudniejszych warunkach. 


Opcjonalne modele z panelem słonecznym

Wśród zegarków Garmin Instinct i Garmin Instinct 2, odnaleźć można modele z oznaczeniem “Solar”, co oznacza obecność panelu słonecznego. Dzięki jego wykorzystaniu, zegarki sportowe mogą działać zdecydowanie dłużej niż przy wykorzystaniu energii pochodzącej jedynie z baterii. Najbardziej zaawansowane modele potrafią funkcjonować w nieskończoność w trybie zwykłego smartwatcha lub przedłużyć swój czas działania w trybie GPS do niesamowitych 370 godzin.


Zmniejszone rozmiary w serii Instinct 2

Podstawowe modele zegarków Garmin Instict posiadają średnicę 45 mm, co jest potrzebne, aby zmieścić w nich całą elektronikę. Dzięki postępowi technologicznemu, w nowszej serii Garmin Instinct 2, udało się opracować mniejsze modele, które są oznaczone symbolem “S”. Ich średnica wynosi zaledwie 40 mm, co czyni je nawet mniejszymi od wielu klasycznych czasomierzy. Rozmiar ten doskonale dopasuje się do kobiecych nadgarstków, dla których standardowa średnica jest po prostu za duża.  

 

Najważniejsze funkcje zegarków Garmin Instinct

Dzięki zaawansowanym technologiom, nowoczesne smartwatche pozwalają Ci na realną poprawę warunków życia. W zegarkach Garmin Instinct nie brakuje całego wachlarza funkcji sportowych, survivalowych, a także monitorujących stan Twojego organizmu. 


Inteligentne treningi w aplikacji sportowej 

Zegarki Garmin Instinct to fenomenalne urządzenia do intensywnego uprawiania sportu w terenie, które pozwolą wynieść treningi na całkowicie nowy poziom. Fabrycznie załadowane profile do biegania, wędrówek, jazdy na rowerze, pływania i wielu innych pozwolą na monitorowanie swoich wyników oraz planowanie treningów. 


Powiadomienia i alerty z telefonu 

Dzięki możliwości połączenia się ze smartfonem, zapomnisz o konieczności ciągłego sięgania po telefon w trakcie aktywności. Zegarek Garmin Instinct pozwoli na odczytywanie SMS-ów, wiadomości e-mail i alertów z poziomu nadgarstka. Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą również odpisywać na wiadomości, co również będzie znaczącym ułatwieniem.


Czujniki ABC 

Podczas długich wędrówek lub wypraw trekkingowych, warto jest zachować dobrą orientację. W Garmin Instinct umożliwiają to czujniki ABC, które pozwolą odnaleźć się w terenie, a nawet przewidywać zjawiska pogodowe. Wysokościomierz pokazuje precyzyjne dane na temat aktualnej wysokości, barometr pokaże zmiany ciśnienia oraz ich tendencje, a 3-osiowy kompas elektroniczny, umożliwi łatwe ustalenie wszystkich kierunków świata.


Wyznaczanie trasy powrotnej 

Kiedy brniesz przed siebie, a widoki zapierają dech w piersiach, nie sposób jest nie zatracić się w magii chwili. Dzięki funkcji Trackback, zegarek Garmin bez problemu wskaże Ci drogę powrotną do punktu startowego, co pozwoli na swobodne eksplorowanie nowych tras.


Nadgarstkowy pulsometr 

Tętno jest jednym z najważniejszych parametrów każdego treningu, decydując o jego właściwościach oraz metabolicznym wpływie na organizm. W Garmin Instinct możesz dokonywać pomiaru tętna w czasie rzeczywistym, przy użyciu ulepszonej technologii optycznego pomiaru.


Pomiar stresu 

Realizując codzienne zadania często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak bardzo obciążamy nasz organizm. Dzięki wskaźnikowi pomiaru stresu zyskasz dostęp do prostego narzędzia, które pozwoli sprawdzić, czy Twój dzień był spokojny, zrównoważony czy stresujący.


Dodatkowe funkcje w zegarkach Garmin Instinct 2

Zegarki Garmin Instinct 2 posiadają wszystkie możliwości pierwszej generacji oraz cały pakiet nowych, niesamowitych możliwości. Dzięki nim jeszcze bardziej wnikliwie poznasz działanie swojego organizmu, spersonalizujesz wygląd zegarka, a także wykorzystasz go do ułatwienia sobie codziennych czynności.


Sklep Connect IQ 

Druga generacja Garmin Instinct pozwala na połączenie się ze sklepem Connect IQ, gdzie znajdziesz cały szereg interesujących dodatków. Różnorodne aplikacje i widżety pozwalają poszerzyć funkcjonalność danego modelu, a możliwość pobierania tarcz, umożliwi jeszcze lepszą personalizację.


Pomiar VO2 max 

VO2 max, czyli tak zwany pomiar tlenowy, jest najważniejszym wskaźnikiem poziomu wydolności. Dzięki tej funkcji dowiesz się, jak efektywnie Twój organizm wykorzystuje tlen, co umożliwi jeszcze lepsze przygotowanie się do treningu.


Asystent regeneracji 

Asystent regeneracji na bieżąco analizuje różnorodne czynniki, które decydują o tym, jak szybko regeneruje się Twój organizm. Wykorzystując dane z pomiaru stresu, dziennej aktywności czy intensywności ostatnich treningów, zegarek Garmin Instinct 2 powiadomi Cię o optymalnej porze na podjęcie następnego wysiłku.


Funkcje MTB 

Kolarstwo górskie cieszy się coraz większą popularnością, co nie umknęło uwadze projektantów marki Garmin. Dzięki funkcji MTB oraz pomiarom Grit™ i Flow™, poznasz cały wachlarz szczegółów na temat każdego treningu, w tym ocenę trudności trasy i płynności przejazdu. 


Monitorowanie i ocena jakości snu 

Dzięki tej funkcji uzyskasz pełny obraz swojego snu z uwzględnieniem podziału na wszystkie jego fazy. Garmin Instinct 2 oceni na tej podstawie jakość Twojego snu, przekazując przy tym odpowiednio dopasowane wskazówki.


Wiek sprawnościowy 

Na rzeczywisty wiek naszego organizmu wpływa nie tylko ilość minionych lat, ale również sposób w jaki dbamy o jego stan. Od teraz będziesz mógł go poznać przy użyciu swojego zegarka, który oszacuje wiek sprawnościowy na podstawie Twojej aktywności, tętna spoczynkowego, wskaźnika BMI oraz procentowej zawartości tkanki tłuszczowej.


Minuty intensywnej aktywności 

O prawdziwej intensywności treningu nie decydują jego parametry, ale to w jaki sposób przygotowane jest do niego nasze ciało. Niektóre ćwiczenia wymagają od nas zwiększonego wysiłku, co nie musi wynikać w cale z poziomu ich zaawansowania. Dzięki monitorowaniu minut intensywnej aktywności bez problemu zobaczysz, które ćwiczenia w największym stopniu obciążają Twój organizm, co pozwoli na zoptymalizowanie każdego treningu. 


Funkcje bezpieczeństwa 

Jeśli ruszasz w potencjalnie niebezpieczną trasę, koniecznie skorzystaj z funkcji wykrywania zdarzeń. Po sparowaniu zegarka Garmin Instinct 2 z telefonem, możesz ręcznie wysłać swoją lokalizację do wybranych kontaktów lub ustawić tą funkcje w tryb automatyczny, aby sama wykryła zagrażające życiu zdarzenie. 


Garmin Pay (tylko wersje SOLAR) 

Zegarki Garmin Instinct 2 Solar otrzymały funkcję Garmin Pay, pozwalającą na dokonywanie płatności zbliżeniowych. W ten sposób nie będziesz musiał stopować treningu wskakując do sklepu po wodę, a korzystanie z urządzenia na co dzień stanie się jeszcze przyjemniejsze.