Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300
Nowy hybrydowy zegarek Garmin Instinct Crossover

Nowy hybrydowy zegarek Garmin Instinct Crossover

2022-11-25
Garmin zaprezentowała nową serię Garmin Instinct Crossover. Hybrydowe zegarki o cyfrowo-analogowej tarczy i spektakularnym czasie pracy baterii.

Sportowo-miejski zegarek Garmin Instinct Crossover

Instinct Crossover to hybrydowy zegarek powstały z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Nowoczesny sprzęt oferuje szerokie spektrum funkcji, dając możliwość wykorzystania ich w trakcie sportowych ćwiczeń oraz podczas podróży. Od teraz nie musisz wybierać pomiędzy nowoczesną technologią, a modnie wyglądającym uderzeniem — z Garminem masz to wszystko! Zegarki nawiązują do doskonale znanej sportowej serii Instinct, dodając jej bardziej miejskiego charakteru. Dostępne są 3 wersje tej hybrydy - 2 modele standardowe (w wersji czarnej i granatowej) 2 wersje z solarem (grafitowy i niebieski) oraz jedna wersja taktyczna (czarny kolor).
Garmin Instinct Crossover
Wytrzymały zegarek Hybrydowy Instinct Crossover

We wszystkich modelach obszar wyświetlacza oraz wymiary urządzenia, pozostaje podobny do poprzedniej wersji. Zachowana w rozmiarze 45.0 x 45.0 x 16.2 mm koperta, wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz w rozmiarze 0,9 cala.

Obudowę wykonano ze wzmacnianego włóknem szklanym polimeru, zapewniającego wysoką odporność na działanie warunków zewnętrznych i wstrząsy. Solidna konstrukcja zapewnia jednocześnie wytrzymałość na skrajne temperatury oraz wodoszczelność do 10 ATM, umożliwiającą nam pływanie z zegarkiem na nadgarstku. To dobra wiadomość dla wszystkich osób szukających niezawodnego towarzysza w miejskiej dżungli lub podczas outdoorowych wypraw.

Nowoczesna analogowo-cyfrowa tarcza

Niewątpliwie w zegarkach na uwagę zasługuje użyta technologia Memory-In-Pixel, gwarantująca wysoką widoczność odczytu. Transreflektywne szkło, pozostaje doskonale widoczne zarówno w pełnym słońcu, jak i w nocy. Nie mniej, zegarek posiada także analogowe wskazówki, pozwalając na podwójny sposób pokazywania czasu. Sterowanie wszystkimi funkcjami odbywa się za pomocą przycisków, co patrząc na zastosowanie modelu, pozostaje bardziej funkcjonalnym i wygodnym rozwiązaniem. Umożliwia on bowiem na łatwe i precyzyjne ustawienie wszystkich parametrów w każdych warunkach środowiskowych.
Zegarek hybrydowy Garmin Hybrydowy
Garmin Instinct Crossover
Garmin wykorzystał w Instinct Crossover rozwiązanie RevoDrive, zapewniające dokładny analogowy pomiar czasu. W przypadku wstrząsu podczas fizycznej aktywności zegarek zapewnia automatyczną kalibrację, gwarantującą dokładne odmierzanie czasu. Wskazówki i oznaczenia godzin pokryte są masą fluorescencyjną — elementy te świecą w ciemności jasnym i przyjemnym dla oka zielonym światłem.

Sport i codzienność, czyli funkcjonalność Garmin Instinct Crossover

Czujniki do aktywności zewnętrznych Garmin Instinct Crossover jak na zegarek miejsko-sportowy, może pochwalić się całkiem szeroką funkcjonalnością. Wbudowany moduł GPS i czujniki ABC pozwalają na wyznaczenie punktu docelowego, drogi do punktu początkowego (TracBack), a także zapis charakterystycznego punktu. Równie przydatnymi będą uzyskane przez smartwatch informacje na temat temperatury, czy położeniu słońca i księżyca. Wszystkie z nich przydadzą się podczas górskich wędrówek lub wielodniowych wypraw survivalowych.
Szary zegarek Hybrydowy Garmin Instinct Crossover
Funkcje monitorowania zdrowia w zegarku hybrydowym Garmin
Monitoring zdrowia Zegarek wyposażony jest w całą paletę czujników monitorujących codzienny stan zdrowia. Nadgarstkowy pomiar tętna z alertami nietypowo wysokiego pomiaru, sprawdzanie poziomu nadwodnienia, całodzienne śledzenie stresu pozwolą zadbać o samego siebie. Korzystnie na nasz wypoczynek wpłynie także codzienny pomiar snu, czy minutnik snu relaksacyjnego.
Śledzenie aktywności sportowych Garmin sprawdzi się podczas monitorowania różnego rodzaju sportowych aktywności takich, jak: bieganie, jazda na rowerze, żeglowanie, czy ćwiczenia na siłowni. W trakcie uprawiania ćwiczeń bardzo pomocnym okaże się funkcja mierzenia pułapu tlenowego, stanu wytrenowania, HRV i asystent regeneracji. Dzięki tym wszystkim opcjom otrzymujemy możliwość odbycia profesjonalnego, efektywnego treningu oraz stałego monitorowania własnej kondycji.
Śledzenie sportowych aktywności w zegarku hybrydowym Garmin
Kompatybilność hybrydowego zegarka Garmin z systemem android i apple
Funkcje przydatne na co dzień Po sparowaniu zegarka ze smartfonem przez Bluetooth, istnieje możliwość wyświetlania na cyferblacie przychodzących na telefon powiadomień oraz instalowania różnych wariantów tarcz. Bardzo przydatnym w codziennym korzystaniu ze smartwatcha okaże się możliwość płatności zbliżeniowej Garmin Pay, a także sterowanie muzyką. Dzięki funkcji znajdź zegarek lub znajdź telefon z łatwością odszukasz urządzenie, unikając niepotrzebnego stresu.

Nowoczesne źródło zasilania zegarków Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover zasilany jest baterią (wersje standardowe) lub systemem solarnym. Pierwszy z nich cechuje się niezwykle dużą precyzją wyznaczania czasu oraz nieprzerwanym działaniem do 70 dni na jednym ładowaniu. Edycja Solar posiada natomiast wkomponowaną soczewkę Power Glass, w której wystarczy, by zegarek miał odrobinę światła do podładowania baterii. W innym przypadku wytrzyma on bez ładowania 28 dni pracy i aż 110 godzin w trybie GPS.
Hybrydowy zegarek Garmin na energię solarną
Profile sportowe w zegarku hybrydowym Garmin Instinct Crossover

Dyscypliny sportowe, które możesz uprawiać z zegarkiem Garmin Instinct Crossover

Szeroka funkcjonalność zegarka Garmin Instinct Crossover daje możliwość uprawiania bardzo wielu dyscyplin sportowych. Jednymi z nich jest kolarstwo górskie i szosowe, jazda rowerem, czy snowboard. Ze smartwatacha skorzystają fani sportów wodnych w tym pływania na desce, wioślarstwa, kajakarstwa, a nawet… wędkarstwa! Nie brakuje tutaj pożytecznych dodatków dla wielbicieli jeździectwa, wspinaczek, tenisa oraz aktywności taktycznych. Dzięki tym wszystkim opcjom zegarek stanie się prywatnym trenerem, wspomagającym nasze ćwiczenia i motywującym do osiągania coraz lepszych wyników.

Jak prezentują się zegarki Garmin Instinct Crossover? Przekonaj się sam

Autor artykułu

Marcin Dębski- autor artykułu
Marcin DębskiDla niego sport to nie tylko pasja, ale przede wszystkim styl życia. Jako ekspert w dziedzinie sportowych smartwatchy, wie, jakie są ich możliwości. Czerpiąc z własnych doświadczeń górskich wycieczek i biegów, rekomenduje tylko to, co sam przetestował.