POWRÓT25-11-2022

Nowy hybrydowy zegarek Garmin Instinct Crossover

Garmin zaprezentowała nową serię Garmin Instinct Crossover. Hybrydowe zegarki o cyfrowo-analogowej tarczy i spektakularnym czasie pracy baterii.


Sportowo-miejski zegarek Garmin Instinct Crossover

Instinct Crossover to hybrydowy zegarek powstały z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Nowoczesny sprzęt oferuje szerokie spektrum funkcji, dając możliwość wykorzystania ich w trakcie sportowych ćwiczeń oraz podczas podróży. Od teraz nie musisz wybierać pomiędzy nowoczesną technologią, a modnie wyglądającym uderzeniem — z Garminem masz to wszystko! Zegarki nawiązują do doskonale znanej sportowej serii Instinct, dodając jej bardziej miejskiego charakteru. Dostępne są 3 wersje tej hybrydy - 2 modele standardowe (w wersji czarnej i granatowej) 2 wersje z solarem (grafitowy i niebieski) oraz jedna wersja taktyczna (czarny kolor).

Garmin Instinct Crossover

Przygotowany na najtrudniejsze warunki

Wytrzymały zegarek Hybrydowy Instinct Crossover

We wszystkich modelach obszar wyświetlacza oraz wymiary urządzenia, pozostaje podobny do poprzedniej wersji. Zachowana w rozmiarze 45.0 x 45.0 x 16.2 mm koperta, wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz w rozmiarze 0,9 cala. Obudowę wykonano ze wzmacnianego włóknem szklanym polimeru, zapewniającego wysoką odporność na działanie warunków zewnętrznych i wstrząsy. Solidna konstrukcja zapewnia jednocześnie wytrzymałość na skrajne temperatury oraz wodoszczelność do 10 ATM, umożliwiającą nam pływanie z zegarkiem na nadgarstku. To dobra wiadomość dla wszystkich osób szukających niezawodnego towarzysza w miejskiej dżungli lub podczas outdoorowych wypraw.


Nowoczesna analogowo-cyfrowa tarcza

Niewątpliwie w zegarkach na uwagę zasługuje użyta technologia Memory-In-Pixel, gwarantująca wysoką widoczność odczytu. Transreflektywne szkło, pozostaje doskonale widoczne zarówno w pełnym słońcu, jak i w nocy. Nie mniej, zegarek posiada także analogowe wskazówki, pozwalając na podwójny sposób pokazywania czasu. Sterowanie wszystkimi funkcjami odbywa się za pomocą przycisków, co patrząc na zastosowanie modelu, pozostaje bardziej funkcjonalnym i wygodnym rozwiązaniem. Umożliwia on bowiem na łatwe i precyzyjne ustawienie wszystkich parametrów w każdych warunkach środowiskowych.

Zegarek hybrydowy Garmin Hybrydowy


Garmin Instinct Crossover

Garmin wykorzystał w Instinct Crossover rozwiązanie RevoDrive, zapewniające dokładny analogowy pomiar czasu. W przypadku wstrząsu podczas fizycznej aktywności zegarek zapewnia automatyczną kalibrację, gwarantującą dokładne odmierzanie czasu. Wskazówki i oznaczenia godzin pokryte są masą fluorescencyjną — elementy te świecą w ciemności jasnym i przyjemnym dla oka zielonym światłem.


Sport i codzienność, czyli funkcjonalność Garmin Instinct Crossover

Czujniki do aktywności zewnętrznych Garmin Instinct Crossover jak na zegarek miejsko-sportowy, może pochwalić się całkiem szeroką funkcjonalnością. Wbudowany moduł GPS i czujniki ABC pozwalają na wyznaczenie punktu docelowego, drogi do punktu początkowego (TracBack), a także zapis charakterystycznego punktu. Równie przydatnymi będą uzyskane przez smartwatch informacje na temat temperatury, czy położeniu słońca i księżyca. Wszystkie z nich przydadzą się podczas górskich wędrówek lub wielodniowych wypraw survivalowych.

Szary zegarek Hybrydowy Garmin Instinct Crossover


Funkcje monitorowania zdrowia w zegarku hybrydowym Garmin

Monitoring zdrowia Zegarek wyposażony jest w całą paletę czujników monitorujących codzienny stan zdrowia. Nadgarstkowy pomiar tętna z alertami nietypowo wysokiego pomiaru, sprawdzanie poziomu nadwodnienia, całodzienne śledzenie stresu pozwolą zadbać o samego siebie. Korzystnie na nasz wypoczynek wpłynie także codzienny pomiar snu, czy minutnik snu relaksacyjnego.


Śledzenie aktywności sportowych Garmin sprawdzi się podczas monitorowania różnego rodzaju sportowych aktywności takich, jak: bieganie, jazda na rowerze, żeglowanie, czy ćwiczenia na siłowni. W trakcie uprawiania ćwiczeń bardzo pomocnym okaże się funkcja mierzenia pułapu tlenowego, stanu wytrenowania, HRV i asystent regeneracji. Dzięki tym wszystkim opcjom otrzymujemy możliwość odbycia profesjonalnego, efektywnego treningu oraz stałego monitorowania własnej kondycji.

Śledzenie sportowych aktywności w zegarku hybrydowym Garmin


Kompatybilność hybrydowego zegarka Garmin z systemem android i apple

Funkcje przydatne na co dzień Po sparowaniu zegarka ze smartfonem przez Bluetooth, istnieje możliwość wyświetlania na cyferblacie przychodzących na telefon powiadomień oraz instalowania różnych wariantów tarcz. Bardzo przydatnym w codziennym korzystaniu ze smartwatcha okaże się możliwość płatności zbliżeniowej Garmin Pay, a także sterowanie muzyką. Dzięki funkcji "znajdź zegarek" lub "znajdź telefon" z łatwością odszukasz urządzenie, unikając niepotrzebnego stresu.


Nowoczesne źródło zasilania zegarków Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover zasilany jest baterią (wersje standardowe) lub systemem solarnym. Pierwszy z nich cechuje się niezwykle dużą precyzją wyznaczania czasu oraz nieprzerwanym działaniem do 70 dni na jednym ładowaniu. Edycja Solar posiada natomiast wkomponowaną soczewkę Power Glass, w której wystarczy, by zegarek miał odrobinę światła do podładowania baterii. W innym przypadku wytrzyma on bez ładowania 28 dni pracy i aż 110 godzin w trybie GPS.

Hybrydowy zegarek Garmin na energię solarną

Dyscypliny sportowe, które możesz uprawiać z zegarkiem Garmin Instinct Crossover

Profile sportowe w zegarku hybrydowym Garmin Instinct Crossover

Szeroka funkcjonalność zegarka Garmin Instinct Crossover daje możliwość uprawiania bardzo wielu dyscyplin sportowych. Jednymi z nich jest kolarstwo górskie i szosowe, jazda rowerem, czy snowboard. Ze smartwatacha skorzystają fani sportów wodnych w tym pływania na desce, wioślarstwa, kajakarstwa, a nawet… wędkarstwa! Nie brakuje tutaj pożytecznych dodatków dla wielbicieli jeździectwa, wspinaczek, tenisa oraz aktywności taktycznych. Dzięki tym wszystkim opcjom zegarek stanie się prywatnym trenerem, wspomagającym nasze ćwiczenia i motywującym do osiągania coraz lepszych wyników.Jak prezentują się zegarki Garmin Instinct Crossover? Przekonaj się sam!