Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Fenix

Zegarek, który pracuje do kilku tygodni bez ładowania? Wydaje się niemożliwe, ale Garmin Fenix to potrafi! Szkiełko Power Glass umożliwia ładowanie baterii energią słoneczną. Natomiast konfigurowalne tryby zarządzania energią pozwalają korzystać z niej maksymalnie długo. Dzięki temu smartwatch dotrzyma Ci kroku podczas najdłuższych wypraw, a Ty nie musisz przejmować się jego ładowaniem.  

Fenix niezawodnie sprawdza się jako zegarek taktyczny na dalekich górskich wędrówkach oraz podczas innych przygód w nieznanym. Wyposażony w funkcję trasy powrotnej i liczne funkcje sportowe (np. innowacyjną PacePro™) zmierzy Twoją aktywność oraz poprowadzi do celu w każdych warunkach. Jego solidna, a jednocześnie wyrafinowana konstrukcja spełnia amerykańskie normy wojskowe. Dzięki temu Garmin Fenix radzi sobie w kontakcie z wodą, w skrajnych temperaturach i podczas wstrząsów. Odczytuj trasę, powiadomienia czy treningowe rezultaty na dużym wyświetlaczu 1,3″ i bądź na bieżąco.  

czytaj więcej

Polegaj na mocy słońca 

Fenix wyróżnia się nieprzeciętnie długim działaniem, które zawdzięcza technologii solarnej. Ładowany energią słoneczną może funkcjonować przez 14 dni, a nawet dłużej. By maksymalnie wydłużyć jego żywotność, uruchom oszczędnościowy tryb wycieczki o niskim zużyciu energii.  

Zegarki Garmin Fenix


Zegarki Garmin Fenix

Zawsze docieraj do celu 

Lubisz odkrywać nowe miejsca? Zabierz Garmin Fenix ze sobą, a nigdy się nie zgubisz. Dzięki mapom TopoActive Europe oraz trasom Trendline wyznaczysz najciekawsze ścieżki na terenie Europy. Są wśród nich również szlaki narciarskie o różnych stopniach trudności w pobliżu aż 2 tys. kurortów.  


Droga już zaplanowana? Pozwól, by zegarek poprowadził Cię do celu. Opierając się na systemach GPS, GLONASS i Galileo, niezawodnie działa nawet w miejscach o ograniczonym zasięgu GPS. Z nim nie zaskoczy Cię żaden zakręt, podejście ani nachylenie terenu.  Pora wracać? Skorzystaj z podpowiedzi trasy powrotnej dostosowanej do zasugerowanego przez Ciebie dystansu. 

Zegarki Garmin Fenix


Otwórz się na przygody w terenie z Garmin Fenix 


Zegarki Garmin Fenix

Aplikacje sportowe 

Z Garmin Fenix trenujesz to, co lubisz, a on śledzi Twoje postępy. Obsługuje kilkanaście dyscyplin, w tym: biegi przełajowe i na torze krytym, pływanie, jazdę na rowerze, wędrówki, wiosłowanie, narciarstwo, golf, surfing czy wspinaczkę po sztucznych ściankach.


Rozpoznawanie narciarstwa skiturowego  

Funkcja rozróżnia zjazdy od podejść i automatycznie przełącza się między ekranami danych. Możesz dzięki temu odczytać różnice wysokości. 

Smartwatch Garmin FenixSmartwatch Garmin Fenix

XC Ski Dynamics 

Połącz Garmin Fenix z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym osobno), aby mierzyć obciążenie treningowe podczas biegu na nartach. 


Dynamika jazdy na rowerze górskim 

Uprawiasz kolarstwo górskie? Teraz możesz sprawdzać dynamikę jazdy, trudność trasy, płynność zjazdu i inne parametry.  

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Funkcje surfingowe 

Dzięki aplikacji Surfline Sessions™ otrzymujesz dostęp do video z Twojego serwowania. Masz ogląd na to, jak sobie radzisz i co musisz poprawić.


Monitor energii BODY BATTERY™ 

Trenuj we własnym rytmie z monitorem energii. Garmin Fenix podpowie Ci, kiedy podjąć aktywność, aby dać z siebie 100%. 

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Animowane wskazówki treningowe 

Wzbogacaj codzienne treningi, korzystając z animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka. Możesz wybierać spośród proponowanych ćwiczeń wydolnościowych, wytrzymałościowych, z jogi i pilatesu lub pobrać inne z aplikacji Garmin Connect.  


Asystent regeneracji 

Trening skończony i chcesz zaplanować kolejną aktywność? Asystent regeneracji w oparciu o intensywność treningu, wysiłek, ruch w ciągu dnia, sen i inne czynniki wskaże optymalny czas na następne ćwiczenia. 

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Sugestie codziennych treningów 

Garmin Fenix podpowie Ci również, jak biegać albo jeździć rowerem na miarę swoich możliwości. Otrzymasz od niego porady uwzględniające Twoją aktualną kondycję, obciążenie treningowe i stan wytrenowania.  


Technologia PACEPRO™ 

Funkcja PACEPRO™ przekazuje wskazówki nawigacyjne dostosowane pod kątem nachylenia terenu. Od teraz utrzymanie tempa biegu w górach nie stanowi już dla Ciebie problemu. 

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Pola golfowe 

Czy wiesz, że dzięki Garmin Fenix możesz sprawdzić lokalizację aż 42 tys. pól golfowych na świecie? Wybierz jedno z nich i rozwijaj umiejętności gry w golfa z funkcjami celowania oraz PlaysLike Distance.  


Monitorowanie nawodnienia 

Bez odpowiedniego nawodnienia nie uda się żaden trening ani wyprawa. Zapisuj więc spożycie płynów, aby otrzymać przypomnienia o nawodnieniu dostosowanym do codziennej aktywności.  

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Statystyki efektywności 

Garmin Fenix bardzo dokładnie monitoruje efektywność Twoich treningów. Z zaawansowanych pomiarów treningowych możesz np. odczytać dynamikę biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość czy sugestie dotyczące odpoczynku.  


Czujniki ABC 

W modelach Fenix wysokościomierz, barometr i 3-osiowy elektroniczny kompas łączą siły, aby nic nie zaskoczyło Cię w nieznanym terenie.  

Smartwatch Garmin Fenix


Smartwatch Garmin Fenix

Funkcja CLIMBPRO 

Dzięki możliwości planowania wspinaczek CLIMBPRO będziesz gotowy na każdy podjazd, nachylenie czy wzrost wysokości. Funkcja w czasie rzeczywistym informuje o zmianach terenu na pobranych trasach. 


 

Garmin Fenix to zegarek, którego Ci potrzeba? W ZEGAREK.NET znajdziesz go w kilkunastu odsłonach dla kobiet i mężczyzn. Sprawdź również inne kolekcje producenta z naszej oferty.