Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Vivosmart

1wyniki

Zaawansowane funkcje sportowo-zdrowotne w opasce fitness? Tylko w Garmin Vivosmart! Amerykański producent połączył w nim nową technologię z dbałością o dobry styl. Stalowa ramka wyświetlacza dodaje elegancji oraz zwiększa czytelność ekranu. Smukła konstrukcja i niewielka waga sprawiają zaś, że opaska nie daje odczuć swojej obecności, zapewniając wygodę nawet podczas treningu czy snu. Nie zdejmuj jej z nadgarstka, a będzie bez przerwy śledzić Twoją aktywność, mierzyć saturację i inne funkcje zdrowotne.  

czytaj więcej
FILTRY0

Korzystaj dłużej, gdziekolwiek potrzebujesz 

Zegarki Garmin Vivosmart

Na Garmin Vivosmart możesz liczyć w każdej sytuacji, nie zatrzymując się na częste ładowanie. Wydajna bateria działa nawet do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania SpO₂ podczas snu). Wysoka klasa wodoszczelności pozwala zaś bezpiecznie korzystać z opaski nawet na basenie i pod prysznicem.  Podkreśl swój styl 

Dzięki estetycznemu designowi nie musisz ograniczać się do noszenia smartbanda tylko na trening. Delikatna konstrukcja podkreślona przez stalową ramkę wyświetlacza ma w sobie elegancję, która efektownie uzupełnia casualowe i sportowe stylizacje. 

Zegarki Garmin Vivosmart


Zegarki Garmin Vivosmart

Siłownia, praca, basen, spotkanie z przyjaciółmi? Garmin Vivosmart zawsze dotrzyma Ci towarzystwa i sprawi, że się wyróżnisz. Możesz wybierać spośród kilku kolorów, aby jeszcze lepiej dopasować opaskę do swojego stylu. Odczytuj powiadomienia w każdych warunkach 

Bez względu na to, jaką wersję wybierzesz, czytelny wyświetlacz zapewni Ci wygodę korzystania z akcesorium w każdych warunkach. Włącza się tylko wtedy, gdy chcesz z niego korzystać i automatycznie dostosowuje do oświetlenia otoczenia. Dzięki temu nawet w pełnym słońcu bez trudu uruchomisz wybraną funkcję, odczytasz powiadomienia czy sprawdzisz treningowe wyniki. Natomiast gdy przestaniesz używać Garmin Vivosmart, ekran pozostanie wyłączony. 

Zegarki Garmin VivosmartMonitoruj zdrowie 

Smartwatch Garmin Vivosmart

Kierując się zasadą sport to zdrowie, smartband Garmin pomaga jeszcze lepiej je kontrolować. Poza standardowymi funkcjami takimi, jak pulsometr czy monitor snu zajdziesz w nim m.in. nadgarstkowy pulsoksymetr. Niewiele opasek fitness jest wyposażonych w ten czujnik, choć saturacja to jeden z najważniejszych mierników stanu zdrowia. Możesz go włączyć na całą noc albo uruchamiać w wybranych momentach dnia dla porównania wyników. Wskaże Ci, w jakim stopniu organizm wchłania tlen podczas snu, treningu, pracy czy odpoczynku.  Ćwicz tak, jak lubisz i śledź aktywność 

Garmin Vivosmart powstał również jako niezawodne wsparcie Twojej aktywności. Jest wyposażony w liczniki do monitorowania pieszych wędrówek, biegów, treningów siłowych, jogi, pływania na basenie oraz wielu innych dyscyplin. Automatycznie wykrywają one rodzaj ruchu i dostosowują do niego swój pomiar. 

Smartwatch Garmin Vivosmart


Smartwatch Garmin Vivosmart

Smartband policzy kroki, pokonane piętra i spalone kalorie, zmierzy całkowity czas ćwiczeń, intensywne minuty i pułap tlenowy. Dodatkowo możesz połączyć go ze smartfonem, aby korzystać z nawigacji GPS podczas ćwiczeń w nieznanym terenie. 


Chcesz osiągać sportowo-zdrowotne cele z Garmin Vivosmart? Zapoznaj się z ofertą tej kolekcji w ZEGAREK.NET.