Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK

Zegarki Diesel ON

diesel

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Cenisz sobie funkcjonalność? Nie boisz się odważnych stylizacji? Poznaj dotykowe smartwatche DIESEL ON! Modele DIESEL ON to  znacznie więcej niż zwykłe zegarki. Nowoczesna technologia zamknięta w masywnej kopercie zmienia je w codzienne centrum dowodzenia.


Full Guard Smartwatch i Mega Chief Hybrid

Dostępne warianty Diesel ON to smartwatch z ekranem dotykowym oraz zegarek hybrydowy z analogową tarczą. Cyfrowy DIESEL Full Guard Smartwatch stanie się strażnikiem ważnych wydarzeń oraz codziennej aktywności. Dotrzyma szybkiego tempa współczesnego świata. Możesz mu w pełni zaufać ! Zegarek zadba o aktywny tryb życia, pomoże w organizacji dnia, a w wolnej chwili zapewni rozrywkę. Hybrydowy Mega Chief Hybrid wypełni wszystkie zadania równie dobrze, ale dzięki zwykłej tarczy będzie bardziej dyskretny. 

DIESEL ON DESIGN

Zegarki DIESEL ON powstały na bazie charakterystycznego dla marki DIESEL wzornictwa. Solidne wykonanie, projektowane z rozmachem kształty koperty, grube paski lub mocne bransolety niezmiennie robią imponujące wrażenie. Masz w sobie buntownika? DIESEL ON to SMARTWATCH stworzony dla Ciebie! 

Jedyny w swoim rodzaju smartwatch to połączenie wolnego ducha i technologii światowej klasy. Zdaje się krzyczeć: Bądź sobą! Bądź Panem swojego czasu! Z tym zegarkiem po prostu nie da się wtopić w tłum. Zegarek stworzono po to, żeby Cię wyróżnić !

Musisz też wiedzieć, że kupując jeden z dotykowych smartwatchy DIESEL ON dopiero zaczynasz przygodę z kreowaniem własnego zegarka! Możesz całkowicie spersonalizować jego wygląd ekranu wybierając z mnóstwa dostępnych opcji i  dodatkowo je konfigurować na milion sposobów według Twojego uznania i potrzeb. Unikatowe efekty na ekranie zapewnią jeszcze większą satysfakcję. Imitacja pękniętej szybki przy otrzymywaniu prywatnych powiadomień, czy szałowe filtry pogodowe sprawiają, że DIESEL ON nie pozostawia sobie równych.

Wybierz swój DIESEL ON wśród wielu dostępnych opcji

FUNKCJE ZEGARKA DIESEL ON

Zegarki DIESEL ON są kompatybilne z systemami Android™ Devices 4.3+ i iOS 8.2+ / iPhone 5+

SMARTWATCH HYBRYDOWY

Szukasz rozbudowanej funkcjonalności w zegarku, ale nie potrafisz rozstać się z kultowym modelem DIESEL z analogową tarczą? Wybierz DIESEL Mega Chief Hybrid, który wygląda jak kultowy model, ale kryje znacznie więcej możliwości. 

FILTRUJ: BransoletaPasek

ModelCena
1 - 5 z 5 produktów
zegarek Mega Chief Hybrid Diesel DZT1013Diesel DZT1013Mega Chief Hybrid
zegarek męski
1255
24h
zegarek Mega Chief Hybrid Diesel DZT1010Diesel DZT1010Mega Chief Hybrid
zegarek męski
1030
24h3d
zegarek Mega Chief Hybrid Diesel DZT1011Diesel DZT1011Mega Chief Hybrid
zegarek męski
1255
24h3d
zegarek Full Guard Smartwatch Diesel DZT2001Diesel DZT2001Full Guard Smartwatch
zegarek męski
1480
24h3d
zegarek Full Guard Smartwatch Diesel DZT2005Diesel DZT2005Full Guard Smartwatch
zegarek męski
1525
24h3d

FILTRUJ: BransoletaPasek 1 - 5 z 5 produktów

ANULUJ