Chcesz wyróżnić się z tłumu? Cenisz sobie funkcjonalność? Nie boisz się odważnych stylizacji? Poznaj dotykowe smartwatche DIESEL ON! Modele DIESEL ON to  znacznie więcej niż zwykłe zegarki. Nowoczesna technologia zamknięta w masywnej kopercie zmienia je w codzienne centrum dowodzenia.


Zegarek Diesel

Full Guard Smartwatch i Mega Chief Hybrid

Dostępne warianty Diesel ON to smartwatch z ekranem dotykowym oraz zegarek hybrydowy z analogową tarczą. Cyfrowy DIESEL Full Guard Smartwatch stanie się strażnikiem ważnych wydarzeń oraz codziennej aktywności. Dotrzyma szybkiego tempa współczesnego świata. Możesz mu w pełni zaufać ! Zegarek zadba o aktywny tryb życia, pomoże w organizacji dnia, a w wolnej chwili zapewni rozrywkę. Hybrydowy Mega Chief Hybrid wypełni wszystkie zadania równie dobrze, ale dzięki zwykłej tarczy będzie bardziej dyskretny. 

DIESEL ON DESIGN

Zegarki DIESEL ON powstały na bazie charakterystycznego dla marki DIESEL wzornictwa. Solidne wykonanie, projektowane z rozmachem kształty koperty, grube paski lub mocne bransolety niezmiennie robią imponujące wrażenie. Masz w sobie buntownika? DIESEL ON to SMARTWATCH stworzony dla Ciebie! Teraz daje Ci jeszcze więcej możliwości, a w tym nadgarstkowy pomiar tętna, płatności zbliżeniowe, wbudowany GPS i wodoszczelność! 


Jedyny w swoim rodzaju smartwatch to połączenie wolnego ducha i technologii światowej klasy. Zdaje się krzyczeć: Bądź sobą! Bądź Panem swojego czasu! Z tym zegarkiem po prostu nie da się wtopić w tłum. Zegarek stworzono po to, żeby Cię wyróżnić!

Zegarki Diesel

Musisz też wiedzieć, że kupując jeden z dotykowych smartwatchy DIESEL ON dopiero zaczynasz przygodę z kreowaniem własnego zegarka! Możesz całkowicie spersonalizować jego wygląd ekranu wybierając z mnóstwa dostępnych opcji i  dodatkowo je konfigurować na milion sposobów według Twojego uznania i potrzeb. Unikatowe efekty na ekranie zapewnią jeszcze większą satysfakcję. Imitacja pękniętej szybki przy otrzymywaniu prywatnych powiadomień, czy szałowe filtry pogodowe sprawiają, że DIESEL ON nie pozostawia sobie równych.

Wybierz swój DIESEL ON wśród wielu dostępnych opcji

Zegarki DIESEL ON są kompatybilne z systemami Android™ Devices 4.4+ i iOS 9.3+ / iPhone 5+

SMARTWATCH HYBRYDOWY

Szukasz rozbudowanej funkcjonalności w zegarku, ale nie potrafisz rozstać się z kultowym modelem DIESEL z analogową tarczą? Wybierz DIESEL Mega Chief Hybrid, który wygląda jak kultowy model, ale kryje znacznie więcej możliwości.

Zegarek Diesel-on    Zegarki Diesel