Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL MS9

6wyniki

W kolekcji MS9 Diesel odwołuje się do modnych trendów. Nie wchodzi jednak w pełni w ich konwencję, wzbogacając czasomierze o designerskie dodatki. Tak powstały eleganckie, wodoszczelne zegarki z charakterystycznym wyżłobieniem w miejscu indeksu godziny 3.00. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że między modelami więcej jest różnic niż podobieństw. Każdy z nich stanowi odrębny, niepowtarzalny przykład zegarmistrzowskiego artyzmu. Znajdziesz tu najbliższe klasyce zegarki MS9, automatyczne skeletony i czasomierze z chronografem. Który z nich wybierzesz dla siebie?  

czytaj więcej
FILTRY0

Diesel MS9 – nowoczesna klasyka 

Diesel zasłynął z tego, że lubi stawać w opozycji do tradycyjnej sztuki zegarmistrzowskiej. Modele MS9 zaskakują jednak klasycznym wyglądem. Mają okrągłą kopertę i skórzany pasek lub bransoletę. A jedynym designerskim akcentem są w nich nietypowe wcięcia w tarczy w miejscach indeksów godziny 12:00, 3:00, 6:00 i 9:00. Nadają one klasyce nowoczesny wygląd z nutą fantazji. Powinny więc przypaść do gustu mężczyznom, którzy szukają świeżości i kreatywności w tradycyjnych formach. W tej kolekcji złoty zegarek z czarną tarczą DZ1865 uwodzi najbardziej. Przywołując skojarzenia z klasą i luksusem należy do najlepiej sprzedających się propozycji w portfolio Diesla.  

Diesel  DZ1865


Diesel DZ1865

Modowy styl zyskują natomiast modele utrzymane w energetycznej kolorystyce wzbogacone o elementy świadczące o ich pochodzeniu wprost z włoskiego domu mody. Mowa tu m.in. o zegarku DZ1927 z wyżłobionym napisem Diesel na plastikowym pasku czy DZ1992 z nazwą marki i hasłem przewodnim For Successful Living umieszczonym na czerwonym tle na białej tarczy. Tych propozycji nie powinni przeoczyć logomaniacy, którzy chcą podkreślić swoją przynależność do odważnej i bezkompromisowej społeczności Diesla.  


MS9 – industrialne modele Diesel Automatic i Chrono 

Dążenie marki Diesel do wchodzenia w kontrast z tym co znane i oswojone zostało z kolei silnie zaakcentowane w modelach Automatic i Chrono.  


Pierwsze odróżnia od reszty serii nie tylko zastosowanie automatycznego napędu, o czym informuje napis AUTOMATIC w miejscu indeksu godziny 3:00. Projektanci rezygnują tu również z datownika. Wprowadzają za to designerską tarczę typu skeleton, która zdradza skomplikowany układ mechanizmu, nadając całemu czasomierzowi industrialny rys. 

Zegarek Diesel MS9 AUTOMATIC DZ1966


Zegarek Diesel MS9 Chrono DZ4537

Podobnie industrialno-futurystyczny styl wyróżnia casualowo-sportowe chronografy. Zamiast typowych okrągłych pierścieni przyjmują one formę nietuzinkowo zaaranżowanych subtarcz, dyskretnie wkomponowanych w cyferblat. Tak zawieszone na bransolecie lub pasku zegarki łączą sportowy styl z elegancją, dopasowując się do każdej okazji.  

 
W kolekcji MS9 Diesel udowadnia, że klasyka może stworzyć wyrafinowany melanż z nowoczesnością. Podoba Ci się to połączenie? W ZEGAREK.NET znajdziesz najpopularniejsze modele z serii. Sprawdź je wszystkie!