Zegarki z nietypowym szkiełkiem coraz chętniej wybierane są przez pewnych siebie mężczyzn, chcących podkreślić swój indywidualizm. Diesel Chief to niezwykle oryginalna seria znanego i cenionego na całym świecie projektanta. Wyrazisty design nie stanowi zlepka rozwiązań obecnych w branży od dawna, a autorski pomysł na stworzenie wielofunkcyjnego zegarka męskiego, sprawdzającego się w każdej sytuacji. Kontrastujące zestawienie tradycyjnych zegarków analogowych i sportowej dokładności pomiaru czasu pozwoliło na stworzenie nowoczesnych zegarków wyróżniających się harmonią w nowoczesnym wydaniu.

Najbardziej charakterystyczną cechą zegarków Diesel Chief jest niepowtarzalny sposób wyróżniania datownika. Podczas gdy inne firmy stawiają na klasyczne okienko zamieszczone z prawej strony tarczy, Diesel decyduje się na wprowadzenie innowacyjnej części do koperty. W ten sposób powstają dwa wycinki zbudowane na bazie trójkąta, pomiędzy którymi znajduje się wolna przestrzeń pozwalająca wyeksponować datę. Co więcej, środkowa część nakładki zbiega się z miejscem mocowania koronki zegarka, co silnie podkreśla symetrię zdobień. Jako że niespotykane nigdzie indziej wykończenie koperty przyciąga wzrok, w jego górnej części zamieszczono logotyp marki, zaś w dolnej wodoszczelność, która w modelach Diesel Chief sięga 10 brów. 100 m wodoszczelności zegarka męskiego jest wystarczającym udogodnieniem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowana technologia pozwala na swobodne pływanie nawet przez dłuższy czas.

Zegarek Diesel Chief

Nietypowe szkiełko zegarka to nie wszystko, czym urzekają starannie opracowane modele. Każda z bogatych w funkcje tarcz pozostaje przejrzysta. Dzięki zastosowaniu dodatkowych zegarów funkcyjnych, design zyskuje na dynamiczności, która już wcześniej została podkreślona przez nieregularny kształt koperty. Jednak to kolorystyka cyferblatów w znacznym stopniu buduje niesamowity efekt estetyczny. Monochromatyczne złote oraz czarne cyferblaty oraz te inspirowane podświetleniem deski rozdzielczej nie pozostawiają złudzeń - Diesel Chief jest miejscem łączącym zabawę formą z nienagannym stylem. Zegarek z chronografem jest jednym z najbardziej prestiżowych dodatków, który prócz doskonałej prezencji zapewni ponadprzeciętną dokładność pomiaru czasu oraz niezawodność.

Cieszy fakt, że choć w serii Diesel Chief królują masywne zegarki męskie o dużych tarczach, nie zapomniano o panach cechujących się nieco drobniejszą budową. Właśnie z tego względu powstało kilka nieco mniejszych modeli o wyważonych proporcjach, które zapewniając efekt masywności czasomierza, nie zdominują całego nadgarstka.

Duży zegarek męski Diesel o bezkompromisowym, wyrazistym wykończeniu to dodatek idealny dla panów chcących wyróżnić się z tłumu. Diesel Chief to zegarki z pazurem, które dodadzą pewności siebie niezależnie od tego, czy właśnie wychodzisz z treningu, czy wkraczasz na ważne spotkanie biznesowe! Stanowią futurystyczne czasomierze, w których nie zabrakło nutki klasycznego wzornictwa.