Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Diesel na bransolecie

57wyniki

Zegarki Diesel na bransolecie

Marka Diesel wyznacza nowe trendy na zegarkowym rynku. Niestandardowe połączenia form i kolorów tworzy zupełnie wyjątkową jakość. Zróżnicowane wzornictwo czasomierzy na bransolecie przyciąga uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale także wykonaniem. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że Diesel to zegarki dla osób stawiających na niezawodność w każdych warunkach.

czytaj więcej
FILTRY0

Rodzaje zegarków Diesel na bransolecie - wybierz model dla siebie

Zegarki Diesel na bransolecie
Zegarki Diesel charakteryzują się mocnym wyglądem zarówno w wersjach z bransoletami klasycznymi, jak i mediolańskimi. Wykonane ze stali szlachetnej lub tytanu modele, pozostają wytrzymałe na różnego rodzaju korozje. Wyposażone są one w zapięcia motylkowe lub G-Link, zapewniające wygodne zdejmowanie i zakładanie zegarka z nadgarstka. Wszystkie zamocowano na kopertach za pomocą klasycznych teleskopów, co umożliwia łatwą wymianę bransolety na pasek.Zegarki Diesel na bransolecie klasycznej

Zegarki Diesel na bransolecie klasycznej zbudowane są w większości przypadków z mieszanych ogniw, tworzących trzy lub cztero segmentowe kompozycje. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, by w modelach męskich podkreślać ich mocny charakter, a w damskich biżuteryjny wygląd. Utrzymane w czerni, srebrze i złocie bransolety skupiają swoją uwagę przede wszystkim na oryginalnym wzornictwie tarczy. Sytuując się na pograniczu różnych stylów, z powodzeniem odnajdą się we wszystkich codziennych warunkach.
Zegarki Diesel na bransolecieZegarki Diesel na bransolecie mesh

Zegarki Diesel na bransolecie
Gęsta plecionka bransolety mesh podkreśla nowoczesną i biżuteryjną formę czasomierzy. Zestawiona z dużą kopertą zegarka Diesel nadaje jej eleganckiego charakteru. Całość będzie idealnie prezentować się, jako modny dodatek do casualowych, oraz półformalnych strojów. Co ważne, sama bransoleta jest niezwykle lekka, dzięki czemu nawet po całym dniu noszenia zegarka nie będziemy odczuwać zmęczenia. Pomimo swojej subtelnej formy pozostaje także bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, przez co będzie nam służyć przez bardzo długi czas.