Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Diesel MR DADDY 2.0

Zegarki Diesel MR DADDY 2.0

Zegarki Diesel Mr. Daddy to najbardziej męskie czasomierze, jakie możesz sobie wyobrazić! Ogromna, 57 mm koperta, bardzo dynamiczny design oparty o tarczę z wieloma zegarami i industrialny sznyt czynią je synonimem wyrazistego zegarka. Chcesz mieć kokpit statku kosmicznego na nadgarstku? Nic prostszego. Wybierz model Diesel 2.0 i gotowe!

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 7 z 7 produktów

Ogromna koperta w Mr. Daddy 2.0

Seria Mr. Daddy 2.0 to absolutny numer jeden wśród dużych zegarków męskich Diesel. Inne modele całkowicie znikają, gdy postawisz przy nich dzieło projektantów tej marki. Wszystko za sprawą ponadprzeciętnie dużej koperty o ogromnej średnicy aż 57 mm. To o ponad 10 mm więcej niż koperta standardowego męskiego czasomierza. Iście amerykański rozmiar może oznaczać tylko jedno - model dla facetów, którzy nie stoją w cieniu.

Zegarki Mr Daddy 2.0


Diesel Mr Daddy 2.0

Solidnym wsparciem dla bezkompromisowego designu koperty jest stal, z której została wykonana. A nie jest to zwyczajna stal, bo Diesel zadbał o najmniejszy detal. Wśród wykończeń znajdziemy stal szczotkowaną, surową stal o strukturze pilnika i stalowe detale. Rozmiar koperty Mr. Daddy szczególnie ceniony jest przez mężczyzn o potężnych przedramionach i Panów, którzy chcą się pokazać. Obok tak masywnego zegarka nie można przejść obojętnie!


Tarcza Diesel Mr. Daddy 2.0 to dowód, że przyszłość jest teraz!

Diesel Mr. Daddy wnoszą design zegarków fashion na zupełnie nowy, wyższy poziom. Zachwyt nad futurystycznym, starannie dopracowanym projektem nie znika nawet po wielu dniach użytkowania. Za sukcesem całej kolekcji Mr. Daddy 2.0 stoi absolutnie niepodrabialna tarcza, która łączy surowe, industrialne elementy z dynamicznymi wskaźnikami. Duet idealny przeniesie Cię w świat zaawansowanych technologicznie rozwiązań i panelu sterowania, które dają pełnię władzy.

Zegarki męskie Diesel Mr Daddy 2.0


Diesel 2.0

Na tarczy znajdziesz aż 4 zegary, z których każdy odpowiada za inne wskazanie. Innowacyjny podział nie tylko efektownie wygląda, ale przede wszystkim jest przejrzysty i daje natychmiastowy dostęp do wszystkich pomiarów, w każdych warunkach. Jedno spojrzenie i znasz godzinę w wybranej strefie czasowej, datę, dokładną godzinę i wiele innych parametrów. Diesel 2.0 są analogowymi czasomierzami, które funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami zawstydzają szereg modeli cyfrowych.


A gdy poznasz już multifunkcje przyjdzie czas by docenić szereg detali na tarczy - hasło "Only the Brave", numer wybity na tarczy, blaszki i ćwieki stanowiące wykończenie desigenrskiego projektu.


Niezawodny mechanizm w zegarkach Diesel 2.0

Patrząc na tarczę czasomierza myślisz o precyzyjnej maszynerii. I bardzo dobrze, bo zegarki Diesel 2.0 to chronografy, którym nie umkną nawet części sekundy! Gwarancją niezawodności jest zaawansowany technologicznie mechanizm kwarcowy od renomowanej japońskiej firmy Citizen. Sercem zegarka Daddy 2.0 jest Mioyta o kaliberze JS15 (dla chronografu) i kaliberze 1L40 (dla pomiaru stref czasowych).

 Męskie zegarki Diesel


Diesel Mr Daddy 2.0 męskie

I nie musisz być pasjonatem zegarmistrzowskiego kunsztu, by je docenić! W codziennym użytkowaniu duet da Ci radość z noszenia zegarka. Jest całkowicie bezobsługowy i niezawodny. Wystarczy, że raz na kilkanaście miesięcy wymienisz baterie - to wszystko!


Czym wyróżnia się zegarek męski Diesel Mr. Daddy 2.0 DZ7333?

Najbardziej rozpoznawalnym modelem w całej serii jest złoto-czarny Diesel Mr. Daddy 2.0 DZ7333, który gości na nadgarstkach sportowców i biznesmenów. DZ7333 wyróżnia modne, bezkompromisowe i przykuwające uwagę połączenie prestiżowego złota z tajemniczą i głęboką czernią. Zestawienie kolorów powoduje "efekt wow", który świetnie prezentuje się na co dzień i od święta.

zegarek męski Diesel Mr Daddy 2.0 DZ7333


Jeśli szukasz wyjątkowego zegarka, który pozwoli Ci się wyróżnić, to on będzie strzałem w dziesiątkę!


Dla kogo są zegarki Diesel Mr. Daddy?

zegarki Diesel Mr Daddy

Hasłem przewodnim kolekcji Diesel Mr. Daddy jest "Only the Brave". Zegarki zostały stworzone z myślą o nieustępliwych indywidualistach, którzy sięgają po swoje. Mr, Daddy to kompan każdego dążącego do celu faceta, który nie boi się spojrzeń innych. Daddy 2.0 noszą sportowcy, właściciele firm i buntownicy XXI wieku. Nieważne, kim jesteś. Liczy się to, co masz w środku!


W końcu Diesel Mr. Daddy to nie tylko świetny design i zaawansowana technolohrgia, ale przede wszystkim filozofia, w której to Ty jesteś Panem własnego losu! Wybierz model dla siebie i wspólnie stawcie czoła wyzwaniom. Zobacz całą kolekcję zegarków Diesel Daddies!