Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL Rasp

4wyniki

Zegarki DIESEL Rasp

Diesel Rasp to zegarki, których design w pełni oddaje wizerunek silnego i przebojowego mężczyzny Diesel z całym zestawem jego atrybutów. Wyraziste akcenty, prosta i surowa stylistyka zegarka czynią go zegarkiem doskonałym dla każdego, kto chce poczuć na nadgarstku moc i kocha wyraziste akcesoria. 

czytaj więcej
FILTRY0

Surowy i industrialny design

Marka Diesel od zawsze kojarzy się z zegarkami epatującymi męskim wizerunkiem — dużymi kopertami widocznymi i rzucającymi się w oczy detalami. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji zegarków Diesel Rasp, które intrygują wzornictwem koperty i tarczy. Kluczem do rozszyfrowania inspiracji tej szorstkiej, industrialnej stylistyki zegarków jest sama nazwa linii — rasp z ang.'piłować, tarka', a także 'pilnik'. Projektanci Diesla zdecydowali się w designie odwzorować właśnie elementy, które nawiązują do... narzędzi służących do obróbki elementów metalowych. Stąd koperta zegarka ozdobiona została dość charakterystycznymi nacięciami krzyżowymi, które dają w efekcie intrygującą fakturę i nietypowe zdobienie na bokach koperty.
Diesel Rasp


Ta sama faktura konsekwentnie pojawia się również na koronce, paskach z tworzywa sztucznego w wybranych modelach oraz pod przykuwającą wzrok na cyferblacie dużą cyfrą 9. Ostra, szorstka struktura i ponadstandardowych rozmiarów cyfra 9 to elementy, które wyróżniają te zegarki na tle innych. W przypadku modeli Diesel Rasp z chronografem dodatkowo pojawia się na lunecie 60-minutowa podziałka, która oprócz praktycznego zastosowania, wzbogaca stylistykę czasomierza. Odważne i masywne detale na tarczy i “chropowata” faktura dają nam w efekcie zegarek o śmiałej i zdecydowanej industrialnej stylistyce, który przypadnie do gustu ceniących wyraziste dodatki mężczyznom.


Koronka po lewej i wytrzymałe paski

Myślą o wygodzie użytkowania w modelach Rasp z chronografem koronka została przeniesiona na lewą stronę. W ten sposób noszenie zegarka o tak dużej kopercie (50 mm) jest bardziej komfortowe (koronka nie wbija się w nadgarstek). Nie sposób pominąć również pasków Diesel, które solidnością wykonania i wzornictwem współgrają z masywnymi konstrukcjami i designem zegarków. Efektowne przeszycia na paskach z naturalnej skóry czy faktura “pilnika” na powierzchni pasków z tworzywa sztucznego doskonale podkreślają męski charakter zegarków z kolekcji Rasp.

Dlaczego warto kupić zegarki Diesel Rasp?

Odważny design w industrialnym stylu. Zegarki Diesel Rasp oferują intrygujący design i nowoczesny koncept stylistyczny tarczy z rzucającymi się w oczy zdobieniami, masywnymi indeksami i niecodzienną fakturą koperty. Zegarki dostępne są wielu kombinacjach kolorystycznych kolorów i zestawień materiałów. Każdy wybierze model dopasowany do swoich gustów. Wygoda noszenia. Konstrukcja zegarka została zaprojektowana tak, aby gabaryty koperty (46 mm i 50 mm) pozwoliły na komfortowe noszenie zegarka na co dzień. W Diesel z chronografem (50 mm) umieszczono koronkę po lewej stronie, co umożliwia swobodne operowanie nadgarstkiem.


Precyzyjne mechanizmy japońskie. Zegarki z linii Diesel Rasp wyposażono w mechanizmy kwarcowe Miyota produkowane przez japońską firmę Citizen. Dają one gwarancję niezawodności i precyzyjności działania. Wodoszczelność 5 ATM. Zegarki Diesel Rasp posiadają klasę wodoszczelności, która daje optymalną ochronę przy codziennym użytkowaniu. Z Diesel Rasp na nadgarstku bez obaw możemy zanurzyć rękę w wodzie, a także kąpać się w wannie. Solidne i wytrzymałe paski. Paski i bransolety w zegarkach Diesel Rasp wykonano z wysokiej jakości materiałów. Ich wzornictwo doskonale pasuje do industrialnej, utrzymanej w nowoczesnej i surowej formie konstrukcji zegarków. Bez względu na to, czy wybierzemy zegarek na bransolecie, na skórzanym pasku czy wykonanym z tworzywa sztucznego — mamy gwarancję doskonałej jakości i trwałości.