Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL Złoty

20wyniki

Zegarki DIESEL Złoty

Z czym się kojarzy złoto? Oczywiście z luksusem, bogactwem i blaskiem. A jeśli do tego dodamy nieco ekstrawagancji, to powstanie nam prawdziwie wybuchowa mieszanka. Taki efekt uzyskujemy właśnie w pokrytych powłoką w odcieniu złota zegarkach Diesel. Stworzony przez markę Diesel zegarek złoty to efektowna propozycja tylko dla odważnych.

FILTRY0

Zegarek Diesel - złoty model tylko dla odważnych

Kolor złoty i zegarek Diesel? Czy to w ogóle pasuje? Oczywiście, że tak! Zestawienie industrialnej, odważnej stylistyki zegarków z barwą luksusowego kruszcu nie dziwi w przypadku tej marki. Marka Diesel, znana z innowacyjnego i nieschematycznego podejścia do designu, również w tym przypadku zadziwia nas nietuzinkowymi rozwiązaniami. Złoto, które symbolizuje bogactwo i wyrafinowany gust, pojawia się na detalach, które z luksusowym życiem nie mają nic wspólnego. Zamiast wysublimowanej stylistyki mamy zatem złote ponadwymiarowe koperty, złote śruby, czy złote pręty składające się na design zegarków. Ten zabieg nieco zaskakuje, ale jednocześnie sprawia, że złote zegarki Diesel są tak atrakcyjne dla oka i stanowią ekskluzywną propozycję dla mężczyzn z charakterem.
Caly złoty zegarek Diesel na bransolecie idealny dla każdego mężczyzny


Stylowy zegarek Diesel z czarną tarczą i pasekm na złotej kopercie.
Złoto żółte i złoto różowe pojawia się w zegarkach Diesel w różnym natężeniu i wariantach. Od propozycji w wersji total, po złoto zestawione z ponadczasową bielą lub klasyczną i ekskluzywną czernią. Zwłaszcza to ostatnie połączenie czerni z żółtym lub różowym złotem to iście królewska kombinacja. Złote detale wyeksponowane na tle głębokiej czerni tarczy stają się jeszcze lepiej widoczne i gwarantują klasyczny dieslowski efekt “wow”.

Zegarek złoty Diesel - jaki wybrać? 

Diesel prezentuje bogatą i bardzo zróżnicowaną kolekcję złotych zegarków. Bez znaczenia jest czy gustujemy w modelach o wzornictwie bardziej tradycyjnym i klasycznym czy oczekujemy od zegarka oryginalnej, przykuwającej wzrok stylistyki i efektownych zdobień. Jeśli szukamy nietuzinkowego, atrakcyjnego  dla oka złotego zegarka, na pewno znajdziemy tutaj coś dla siebie. Miłośnicy masywnych i dużych zegarków dla twardych facetów z pewnością z przyjemnością ubiorą na nadgarstek złote wersje z bestsellerowych linii Diesel Daddy czy Diesel Chief. Ci, którzy preferują mniej ekstrawaganckie propozycje, sięgną po modele z takich kolekcji, jak D-48 czy Rasp. A zwolennicy nowoczesnej stylistyki? Dla nich przeznaczone są złote warianty smartwatchy z kolekcji Diesel On.
Zegarek Diesel na złotej bransolecie ze złota kopertą

Jak nosić złoty zegarek Diesel? 

Oryginalny design zegarków Diesel sprawia, że wymykają się one schematom i trendom modowym. Z tego powodu nie ma sztywnych zasad, które narzucić można właścicielom złotych zegarków Diesel. Liczy się w końcu kreatywność, swoboda i pomysł na siebie. Z tego powodu złote zegarki Diesel doskonałą wpisują się w swobodny miejski styl, a wersje bardziej klasyczne można z powodzeniem założyć na oficjalne okazje. Jedno jest pewne - zegarki złote Diesel to doskonały wybór dla indywidualistów, którzy szukają ekskluzywnego, a zarazem nietuzinkowego designu i efektu "wow" na nadgarstku. Zaprojektowany przez markę Diesel złoty zegarek z pewnością przyciągnie wzrok i pozwoli się wyróżnić.