Zegarki DIESEL Złoty

Z czym się kojarzy złoto? Oczywiście z luksusem, bogactwem i blaskiem. A jeśli do tego dodamy nieco ekstrawagancji, to powstanie nam prawdziwie wybuchowa mieszanka. Taki efekt uzyskujemy właśnie w pokrytych powłoką w odcieniu złota zegarkach Diesel.

czytaj więcej

Złoty zegarek tylko dla odważnych

Kolor złoty i zegarek Diesel? Czy to w ogóle pasuje? Oczywiście, że tak! Zestawienie industrialnej, odważnej stylistyki zegarków z barwą luksusowego kruszcu nie dziwi w przypadku tej marki. Marka Diesel, znana z innowacyjnego i nieschematycznego podejścia do designu, również w tym przypadku zadziwia nas nietuzinkowymi rozwiązaniami. Złoto, które symbolizuje bogactwo i wyrafinowany gust, pojawia się na detalach, które z luksusowym życiem nie mają nic wspólnego. Zamiast wysublimowanej stylistyki mamy zatem złote ponadwymiarowe koperty, złote śruby, czy złote pręty składające się na design zegarków. Ten zabieg nieco zaskakuje, ale jednocześnie sprawia, że zegarki Diesel są tak atrakcyjne dla oka i stanowią ekskluzywną propozycję dla mężczyzn z charakterem.


Złoto żółte i złoto różowe pojawia się w zegarkach Diesel w różnym natężeniu i wariantach. Od propozycji w wersji total, po złoto zestawione z  ponadczasową bielą lub  klasyczną i ekskluzywną czernią.  Zwłaszcza to ostatnie połączenie czerni z  żółtym  lub różowym złotem to iście królewska kombinacja.  Złote detale wyeksponowane na tle głębokiej czerni tarczy stają się jeszcze lepiej widoczne i gwarantują klasyczny dieslowski efekt “wow”.Złoty zegarek Diesla  - jaki wybrać? 

Diesel prezentuje bogatą i bardzo zróżnicowaną kolekcję złotych zegarków. Bez znaczenia  jest czy gustujemy w modelach  o wzornictwie bardziej tradycyjnym i  klasycznym czy  oczekujemy od zegarka oryginalnej, przykuwającej wzrok stylistyki i efektownych zdobień. Jeśli szukamy  nietuzinkowego, atrakcyjnego  dla oka złotego zegarka, na pewno znajdziemy tutaj coś dla siebie. Miłośnicy, masywnych i dużych zegarków dla twardych facetów z pewnością z przyjemnością ubiorą na nadgarstek złote wersje z bestsellerowych linii DieselDaddy czy DieselChief. Ci, którzy preferują mniej ekstrawaganckie propozycje, sięgną po modele z takich kolekcji jak D-48 czy Rasp. A zwolennicy nowoczesnej stylistyki? Dla nich przeznaczone są złote warianty smartwatchy z kolekcji DieselOn.Jak nosić złoty zegarek Diesel? 

">
Oryginalny design zegarków Diesel sprawia,  że wymykają się one schematom  i trendom modowym. Z tego powodu nie ma sztywnych zasad,  które narzucić można właścicielom  złotych zegarków Diesel. Liczy się  w końcu kreatywność, swoboda i pomysł  na siebie. Z tego powodu zegarki w odcieniach złota doskonałą wpisują się w swobodny miejski styl,  a  wersje bardziej klasyczne można z powodzeniem założyć na oficjalne okazje. Jedno jest pewne - złote zegarki Diesel to doskonały wybór dla indywidualistów, którzy szukają  ekskluzywnego, a zarazem nietuzinkowego designu i efektu "wow" na nadgarstku.