TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki DIESEL Daddies

Trudno wyobrazić sobie zegarki bardziej oddające ducha marki Diesel niż kolekcja Daddy. Te imponujące rozmiarami czasomierze z naturalną dla Diesla przekorą łączą nowoczesne wzornictwo z nostalgicznym powrotem do przeszłości — czasów stylowych motocykli i „buntowników bez powodu”. Nie bez przyczyny motywem przewodnim kolekcji Daddy jest hasło "Only the brave", które w swoim założeniu skierowane jest do pewnych siebie i żyjących zgodnie z własnymi zasadami indywidualistów. 

czytaj więcej

Zegarki DIESEL Daddy — czy podejmiesz wyzwanie? 

Odważny design, solidne i wytrzymałe paski oraz zaawansowane technologicznie elementy sprawiają, że obok zegarków z linii Daddy po prostu nie można przejść obojętnie. Zegarki zdobyły popularność nie tylko ze względu na pokaźne gabaryty, ale przede wszystkim za znakomicie przemyślaną stylistykę łączącą nutę retro z nowoczesną formą.Diesel Daddy nowoczesność z mocną nutą retro 

Diesel Daddy czerpie inspiracje z popkulturowej, motoryzacyjnej i industrialnej spuścizny Ameryki. W wyglądzie tarczy widzimy wyraźne nawiązania do stylistyki motocyklowej. Nie trudno znaleźć aluzje do kultowych motocykli marki Indian — legendarnej amerykańskiej marki, której fanem był m.in. James Dean. Motocykle pod znakiem Indian, zdobyły serce fanów nietuzinkowym designem i innowacyjnymi, jak na tamte czasy, rozwiązaniami.


Motocyklowe inspiracje widoczne są m.in. w układzie i stylistyce chronografu i czterech (!) tarcz stref czasowych. Design podkreślają industrialne, zdobienia (śruby, metaliczne wstawki i łączenia) oraz charakterystyczne giloszowanie tarczy. Tarcza i wskazówki większości modeli Daddy pokrywa powłoka Neobrite. Indeksy delikatnie świecą w ciemnościach, nawet po krótkim naświetleniu, co wzmacnia efekt “wow” na designerskiej tarczy zegarków z tej linii.Dla kogo zegarki  Diesel DADDY?

Diesel Daddy powstały dla „miejskich buntowników”. Dla wszystkich pewnych siebie, którzy idą pod prąd dyktatom mody i poszukują wyrazistych, bardzo męskich czasomierzy z nutą retro. To bez wątpienia zegarki dla odważnych, a średnica koperty 57 mm plasuje je w grupie zegarków o dużych rozmiarach. Z myślą o szerszym gronie odbiorców zaprojektowano zegarki też o mniejszych gabarytach — Diesel Little Daddy o kopertach ze średnicą 52 mm i jeszcze mniejsze Diesel Mini Daddy, w których koperta ma średnicę 48 mm.Dlaczego kupić zegarki Diesel DADDY?

  • efekt “wow” na nadgarstku -  stylistyki zegarków z kolekcji Diesel Daddy trudno porównywać do propozycji innych marek zegarkowych, ponieważ jest unikalna. Jeśli chcesz nosić na nadgarstku  niepowtarzalny i rzucający się w oczy zegarek, kolekcja Diesel Daddy to najlepsza opcja. 

  • precyzyjne mechanizmy kwarcowe -  zegarki napędzane  są przez  sprawdzone i precyzyjne mechanizmy kwarcowe japońskiej produkcji. Masz gwarancję niezawodności działania. 

  • duża  i czytelna tarcza zegarka - tarcza zegarka w klasycznym modelach Mr Daddy ma średnicę 57 mm. Pomimo takich  rozmiarów zegarek nosi się komfortowo i doskonale prezentuje się na nadgarstku.  Z pewnością  nie zginiesz w tłumie. 

  • wytrzymałe paski - zegarki posiadają doskonałej jakości paski, które są dopełnieniem, atrakcyjnym dodatkiem podkreślającym styl. Wyróżniają się ponadprzeciętną grubością i solidnością wykonania. Zaskakują stylistycznym dopracowaniem, fakturami, intrygującymi detalami i łączeniem materiałów.

  • Neobrite -  specjalna powłoka na tarczy i indeksach, która sprawia, że te delikatnie świecą w ciemnościach, nawet po krótkim naświetleniu. Wzmacnia to czytelność i  wprowadza dodatkowy efekt  do stylistyki tarczy. 

  • wskazuje czas w kilku strefach czasowych - Chcesz wiedzieć jaki jest teraz czas w Nowym Jorku lub Hongkongu?  Nie ma problemu. Zegarki Daddy pokazują czas w czterech strefach czasowych -  można zabłysnąć wśród znajomych.

  • wodoodporność 3 ATM  -  zegarek  wytrzyma  kontakt z wodą, drobne zachlapanie  i krótkie zanurzenie.

Zegarki z linii DADDY to czasomierze wszechstronne. Cechuje je precyzja działania, solidna konstrukcja, multifunkcyjność. Doskonały wybór, dla kogoś kto od zegarka wymaga czegoś więcej niż jedynie wskazywanie czasu.Autoryzowany sklep marki Diesel – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w sklepie zegarki marki Diesel  są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora - Fossil Group. ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży.  Do każdego zakupionego modelu zegarka z linii Diesel Daddy dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy, gdzie pracownicy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt i oryginalne części.