Wywodząca się z Włoch innowacyjna marka modowa Diesel jak najbardziej trafnie wybrała swoją dewizę. "Only the brave" jasno precyzuje do kogo skierowane są jej nietuzinkowe i bardzo oryginalne propozycje, a szczególnie dobrze ukazują to zegarki Diesel Daddies. W tej stylowej kolekcji znajdziemy prawdziwe męskie zegarki o charakterystycznym dla marki, sporym rozmiarze kopert, co pozwala im w jeszcze lepszy sposób wydobyć niezrównany charakter właściciela. Włoski temperament przebija się w każdym egzemplarzu, a to w połączeniu z naprawdę różnorodnym designem sprawi, że wśród modeli Diesel Daddies każdy znajdzie coś dla siebie.

Duże zegarki męskie od lat przyciągają charyzmatycznych użytkowników, szczególnie jeśli posiadają niestandardowo duże nadgarstki. Tego rodzaju czasomierze prezentują się bardzo wyraziście i nie sposób ich przeoczyć. Zegarki Diesel Daddies łączą imponujący rozmiar ze stylistycznym geniuszem, dzięki czemu nie jesteś już skazany na nudne czasomierze. Modowe zegarki Diesel Daddies zachowują bowiem prawdziwy, męski styl w krzyczącym o potrzebie niepowtarzalności świecie mody.

Duże zegarki męskie to jednak szeroko ujęta kategoria, w której Diesel Daddies stanowią kategorię wagi ciężkiej. Niesłychane 57mm średnicy niektórych modeli nie tylko imponuje, ale stwarza też rozliczne możliwości do odważnych, stylistycznych eksperymentów. Kwarcowe mechanizmy pracujące we wnętrzu modeli z tej kolekcji, napędzają nie jedną, lecz 2, a nawet 4 tarcze zawarte na jednym cyferblacie. Niepowtarzalna koncepcja nie tylko zaskakuje, ale wręcz zachwyca, za sprawą metod jakimi połączono je wszystkie tak, aby jednocześnie stanowiły jedną całość, jak i odrębną, czytelną sferę. Prawdziwe męskie zegarki charakteryzują się bardzo technicznym krojem, prezentując bardzo futurystyczne zapatrywania, typowe z resztą dla włoskiego producenta. Zegarki Diesel Daddies występują zarówno na bransolecie, jak i skórzanym pasku, lecz zawsze w bardzo charyzmatycznym wystroju.

Solidna stalowa konstrukcja wspaniale wpasowuje się w imponujący rozmiar, zapewniając nie tylko świetny, męski wygląd, ale przede wszystkim rzeczywistą trwałość czasomierza. Zegarki Diesel Daddies oferują też bardzo ciekawe kolorystyczne koncepcje, jak choćby jaskrawoczerwony zegarek na bransolecie czy w całości pokryte cyrkonią modele na pasku. Typowym dla tej linii modeli rozwiązaniem jest też nitowane łączenie lunety z kopertą oraz rozbudowana koronka, która w niektórych modelach znajduje się po obu stronach czasomierza. Zegarki Diesel Daddies to prawdziwe zegarki dla prawdziwych mężczyzn, stąd nie należy oczekiwać od nich jakichkolwiek kompromisów. Niniejsza kolekcja skierowana jest do najodważniejszych mężczyzn, którzy uwielbiają podkreślać swoją wyjątkowość na każdym kroku.