Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL Daddies

6wyniki

Trudno wyobrazić sobie zegarki bardziej oddające ducha marki Diesel niż kolekcja Daddy. Te imponujące rozmiarami czasomierze z naturalną dla Diesla przekorą łączą nowoczesne wzornictwo z nostalgicznym powrotem do przeszłości — czasów stylowych motocykli i „buntowników bez powodu”. Nie bez przyczyny motywem przewodnim kolekcji Daddy jest hasło "Only The Brave", które w swoim założeniu skierowane jest do pewnych siebie i żyjących zgodnie z własnymi zasadami indywidualistów. 

FILTRY0

Zegarki DIESEL DADDY — czy podejmiesz wyzwanie? 

Wyzwanie z Diesel Daddy
Odważny design, solidne i wytrzymałe paski lub bransolety oraz zaawansowane technologicznie elementy sprawiają, że obok zegarków z linii Daddy po prostu nie można przejść obojętnie. Zegarki zdobyły popularność nie tylko ze względu na pokaźne gabaryty, ale przede wszystkim za znakomicie przemyślaną stylistykę łączącą nutę retro z nowoczesną formą.

Diesel Daddy - nowoczesność z mocną nutą retro 

Diesel Daddy czerpie inspiracje z popkulturowej, motoryzacyjnej i industrialnej spuścizny Ameryki. W wyglądzie tarczy widzimy wyraźne nawiązania do stylistyki motocyklowej. Nie trudno znaleźć aluzje do kultowych motocykli marki Indian — legendarnej amerykańskiej marki, której fanem był m.in. James Dean. Motocykle pod znakiem Indian zdobyły serce fanów nietuzinkowym designem i innowacyjnymi, jak na tamte czasy, rozwiązaniami.
Stylowy Diesel w ciemnych kolorach


Diesel czyli nowoczesność z retro
Motocyklowe inspiracje widoczne są m.in. w układzie i stylistyce chronografu i czterech (!) tarcz stref czasowych. Design podkreślają industrialne, zdobienia (śruby, metaliczne wstawki i łączenia) oraz charakterystyczne giloszowanie tarczy. Całość tworzy efekt “wow”, który niewątpliwie zapada w pamięci.

Dla kogo zegarki Diesel Daddy?

Diesel Daddy powstały dla „miejskich buntowników”. Dla wszystkich pewnych siebie, którzy idą pod prąd dyktatom mody i poszukują wyrazistych, bardzo męskich czasomierzy z nutą retro. To bez wątpienia zegarki dla odważnych, a średnica koperty 57 mm plasuje je w grupie zegarków o dużych rozmiarach. Z myślą o szerszym gronie odbiorców zaprojektowano zegarki też o mniejszych gabarytach — Diesel Little Daddy o kopertach ze średnicą 52 mm i jeszcze mniejsze Diesel Mini Daddy, w których koperta ma średnicę 48 mm.
Diesel Daddy z efektem wow

Dlaczego kupić zegarki Diesel Daddy?

  • efekt “wow” na nadgarstku -  stylistykę zegarków z kolekcji Diesel Daddy trudno porównywać do propozycji innych marek zegarkowych, ponieważ jest unikalna. Jeśli chcesz nosić na nadgarstku niepowtarzalny i rzucający się w oczy zegarek, kolekcja Diesel Daddy to najlepsza opcja. 
  • precyzyjne mechanizmy kwarcowe -  zegarki napędzane są przez sprawdzone i precyzyjne mechanizmy kwarcowe japońskiej produkcji. Masz gwarancję niezawodności działania. 
  • duża i czytelna tarcza zegarka - tarcza zegarka w klasycznym modelach Mr Daddy ma średnicę 57 mm. Pomimo takich rozmiarów zegarek nosi się komfortowo i doskonale prezentuje się na nadgarstku. Z pewnością nie zginiesz w tłumie. 


  • wytrzymałe paski i bransolety - zegarki posiadają doskonałej jakości paski oraz bransolety, które są dopełnieniem, atrakcyjnym dodatkiem podkreślającym styl. Wyróżniają się ponadprzeciętną grubością i solidnością wykonania. Zaskakują stylistycznym dopracowaniem, fakturami, intrygującymi detalami i łączeniem materiałów.
  • wskazuje czas w kilku strefach czasowych - chcesz wiedzieć jaki jest teraz czas w Nowym Jorku lub Hongkongu?  Nie ma problemu. Zegarki Daddy pokazują czas w czterech strefach czasowych -  można zabłysnąć wśród znajomych.
  • wodoodporność 3 ATM  -  zegarek  wytrzyma kontakt z wodą oraz drobne zachlapanie.


Zegarek Diesel Daddy warty wysokich cen
Zegarki z linii DADDY to czasomierze wszechstronne. Cechuje je precyzja działania, solidna konstrukcja oraz multifunkcyjność. To doskonały wybór dla kogoś kto od zegarka wymaga czegoś więcej niż jedynie wskazywanie czasu.

Autoryzowany sklep marki Diesel – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w sklepie zegarki marki Diesel są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora - Fossil Group. ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży. Do każdego zakupionego modelu zegarka z linii Diesel Daddy dołączona jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy, gdzie pracownicy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt i oryginalne części.