Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki DIESEL Griffed

Zegarki DIESEL Griffed

Diesel Griffed to kolejna odważna i czerpiąca z motoryzacyjnych inspiracji kolekcja zegarków z mottem "Only the brave". Nikt nie ma wątpliwości, że to zegarki dedykowane prawdziwym twardzielom. Wszystkim tym, którzy nie obawiają się stawiać przed sobą trudnych wyzwań.

czytaj więcej

Mocne motoryzacyjne inspiracje

Diesel, jak przystało na markę „tylko dla odważnych”, prezentuje zegarki epatujące siłą i mocnymi wyrazistymi detalami. Nie trudno doszukać się w ich nieszablonowym designie klarownych nawiązań do stylistyki motoryzacyjnej. W zegarkach Diesel Griffed od razu naszą uwagę przyciągają stalowe “pręty” obejmujące z trzech stron masywną kopertę zegarka. Te efektowne wzmocnienia przywodzą na myśl osłony silnika czy „bumpery” często dodawane do konstrukcji motocykli. Stalowe elementy nie tylko kierują nas ku motoryzacyjnym klimatom, ale mają również wymiar praktyczny — stanowią dodatkowe wzmocnienie konstrukcji koperty, a przy tym chronią szkło mineralne pokrywające tarczę zegarka przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Mocne motoryzacyjne inspiracjeZwracająca uwagę stylistyka

Zwracająca uwagę stylistyka
Diesel Griffed to zegarki “wagi ciężkiej”, które imponują rozmiarami i masywnością kopert (48 mm). Sama tarcza zegarka, zaprojektowana w rozpoznawalnym stylu Diesla, urzeka kolorystyką i przemyślanym designem. W każdym modelu tej linii znajdujemy coś, co przykuwa naszą uwagę — od stylowego połączenia czerni i żółtego złota w Diesel


Griffed DZ4522, poprzez wielobarwne szkło  w Diesel DZ4519, po wyróżniającą się żółtą wskazówkę w utrzymanym w sportowym duchu  modelu Diesel Griffed DZ4520. Dodatkowy efekt w niektórych modelach Griffed wprowadza szkło dichromatyczne okrywające cyferblat, które zmienia barwę w zależności od warunków oświetleniowych. 

Całości designu uzupełniają utrzymane w dieslowskim stylu, masywne, stylistycznie dopracowane paski. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z naturalną skórą, silikonowym paskiem czy bransoletą — każdy z nich prezentuje wysoką jakość wykonania.Dla kogo zegarki?

Diesel Griffed to zegarki zaprojektowane dla mężczyzn lubiących odważne dodatki do stroju, preferujących wyraziste, męskie akcesoria. Wszyscy, którzy cenią nietuzinkowy i innowacyjny design połączony z industrialno-motoryzacyjnymi inspiracjami i chcą poczuć się moc na nadgarstku — z pewnością będą zadowoleni z zakupu.
Dla kogo zegarki?Dlaczego Diesel  Griffed?

  • Odważny i nowoczesny  design - Nowoczesna stylistyka i charakterystyczne zdobienia w postaci  stalowych osłon  koperty - to elementy unikalne, których nie znajdziesz w innych modelach  markowych zegarków. 
  • Niezawodne mechanizmy japońskie - Moc zegarków to nie tylko design, ale  przede wszystkim to, co drzemie w środku. A sercem zegarków Diesel Griffed japońskie mechanizmy kwarcowe Miyota produkowane przez firmę Citizen. Dają gwarancję precyzyjności i solidności wykonania.
  • Optymalne rozmiary koperty - Gabaryty koperty (48 mm) sprawiają, że zegarek jest widoczny na nadgarstku, stanowi atrakcyjny i przykuwający wzrok element stylizacji, a jednocześnie komfortowy w noszeniu. 
  • Designerskie i wytrzymałe paski - Paski są wyrazem szczególnej dbałości o stylistykę, jakości wykonania i doskonałym dopełnieniem wizerunku zegarków z linii Diesel Griffed. Nowoczesne  faktury silikonowych pasków, efektowne przeszycia na paskach skórzanych doskonale współgrają z designem czasomierzy. 
  • Wodoszczelność 5 atm  - Optymalna klasa wodoszczelności, która pozwala na swobodne pływanie z zegarkiem Diesel Griffed na ręku.