Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki męskie na bransolecie

Zegarek męski na srebrnej bransolecie z ciemną tarczą w stylu sportowym marki Casio G-SHOCK

Zegarek męski na bransolecie stanowi ciekawą alternatywę dla pasków. Z jednej strony wydaje się mniej formalny, a z drugiej może stanowić część ozdobnej biżuterii. Różnorodność bransolet i ich sposobów wykonania umożliwia dobranie czasomierza w pełni odpowiadającemu naszemu gustowi.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 4080 produktów

Dlaczego warto wybrać zegarek męski na bransolecie

Element utrzymujący nasz męski zegarek na dłoni ma ogromny wpływ na wygląd i praktyczność czasomierza. Z tego też względu producenci często dostarczają modele w kilku wariantach na paskach oraz bransoletach. Odpowiednio dobrany model, pozwala bowiem podkreślić nasze cechy charakteru i uwypuklić te, które są szczególnie istotne. Męski zegarek z bransoletą w niezrównany sposób łączy twardość z klasą i elegancją, której oczekuje się od nowoczesnego mężczyzny. Co za tym idzie, nosząc męski zegarek na bransolecie, możemy łatwo unaocznić nie tylko swoją osobowość, ale wskazać na cechy oraz wartości, którymi kierujemy się w życiu.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z niebieską tarczą w klasycznym stylu marki Lorus
Zegarek na srebrnej bransolecie z czarną tarczą i czerwonymi elementami marki Casio Edifice

Męskie zegarki na bransolecie - materiały

Trudno przecenić wszystkie stylistyczne zalety bransolety - możemy ją z łatwością spotkać zarówno w czasomierzach sportowych jak i w ekskluzywnych modelach stworzonych na wyjątkowe okazje. Nie bez przyczyny zresztą James Bond, umiłował sobie właśnie męskie zegarki na bransolecie. Oczywiście benefity, jakie daje zegarek męski z bransoletą, nie biorą się znikąd. Źródłem tych atutów jest surowiec, z jakich jest on wykonywany. Stosowana w większości przypadków stal szlachetna wyróżnia się dużą wytrzymałością na wstrząsy i upadki. W ofercie marek możemy także natknąć się na męskie zegarki z bransoletą wykonaną z tytanu, a nawet z elementami ceramicznymi, które jeszcze bardziej zwiększają ich odporność. Co ważne, zegarki męskie na bransolecie z tytanu, posiadają antyalergiczne właściwości zabezpieczającymi przed ewentualnymi reakcjami skórnymi.

Zegarek na bransolecie męski w klasycznym stylu

Zegarki na bransolecie klasycznej cechują się dużą wyrazistością i męskim charakterem. Zbudowane z pełnych ogniw, łączą się w tzw. segmenty. W zależności od modelu mogą one przyjmować mocny lub bardziej subtelny charakter. Solidne skręcane ogniwa, które się nie rozciągają, wąskie tolerancje, zatrzaski, mikroregulacja - to wszystkie ulepszenia ostatniej dekady w bransoletach klasycznych. Stanowią one ciekawą alternatywę dla czasomierzy zawieszonych na paskach, pełniąc jednocześnie funkcję męskiej biżuterii. Zegarek męski na bransolecie klasycznej spotkamy tak naprawdę w każdej marce. Będą to zarówno typowo klasyczne modele, jak i bardziej sportowe. Przykładami są Seiko, Atlantic oraz Casio. Brandy te wykazując się bardzo dużą kreatywnością, posiadają w swoim portfolio zróżnicowane zegarki męskie na bransolecie. Znajdziemy tu bardzo masywne, proste egzemplarze, a także polerowane modele o zróżnicowanej wielkości poszczególnych ogniw. Choć najczęściej występują one w kolorze srebrnym, to występują również egzemplarze w złocie, czy czerni. Swój nowy zegarek znajdą także entuzjaści miejskiej stylistyki - Diesel proponuje bowiem duże zegarki męskie na bransolecie inspirowane architekturą i szybkim tempem życia.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z czarną tarczą marki Atlantic
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z czarną tarczą i powłoką szafirową marki Meller

Eleganckie zegarki męskie na bransolecie

Zupełnie wyjątkowo prezentuje się siatkowa bransoleta, zwana także mesh. Zbudowana jest ona z bardzo gęstej, wytrzymałej plecionki. Będzie świetne dopełniać wyglądu minimalistycznych zegarków, podkreślając ich nowoczesną formę. Takie zegarki na bransolecie znajdziemy w markach Obaku, Meller, a także Tissot. Przepełnione elegancją egzemplarze, będą dobrze chować się pod mankietami koszul. Lekkość i wygoda użytkowania bransolet mesh sprawia, że nawet po całym dniu noszenia czasomierza, nie będziemy odczuwać zmęczenia na nadgarstku. Tego typu czasomierze są idealne dla mężczyzn, poszukujących niebanalnego i modnego dodatku dopełniającego ich codziennego stylu. W sposób szczególny będą pasować panom o mniejszych nadgarstkach.

Do czego nosić zegarki męskie na bransolecie?

Zegarek męski na bransolecie będzie doskonale wyglądać w codziennych stylizacjach. Ożywi on najzwyklejszy strój, nadając mu modowego charakteru. Odnajdzie się w zestawie z T-Shirtami, koszulkami Polo, czy jeansami. Taki czasomierz z powodzeniem możemy zakładać także do popularnych w ostatnim czasie sportowych stylizacji. Nie musimy obawiać się połączenia zegarka na bransolecie z garniturem - ten rodzaj zapięcia może bowiem cechować się bardzo dużą elegancją, co świetnie poświadcza bransoleta typu mesh. Ważne w takim przypadku, aby czasomierz był w stonowanych kolorach i stanowił raczej dodatek do stroju, niż wybijał się na plan pierwszy. Podobnie jest w przypadku wszystkich stylizacji do pracy, gdzie czasomierz ma być funkcjonalnym dodatkiem, subtelnie uzupełniającym nasz wygląd. W takim przypadku jego obecność na nadgarstku będzie działał tylko na naszą korzyść.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z czarną tarczą w klasycznym