Black Week 2022 promocje do -70%

Zegarki Daniel Wellington Męskie

Zegarki Daniel Wellington Męskie

Zegarki męskie Daniel Wellington mają korzenie w klasycznym wzornictwie, brytyjskiej tradycji i elegancji. Nie są jednak pozbawione nowoczesnych wpływów przejawiających się głównie w niestandardowej kolorystyce. Z bogatego portfolio szwedzkiego brandu możesz wybrać zegarek męski Daniel Wellington na pasku skórzanym lub NATO w różnych kolorach. Dla marki Daniel Wellington zegarek męski jest więcej niż tylko obowiązkowym gadżetem każdego mężczyzny. To wyraz prestiżu i klasy. Towarzysz sukcesów oraz codziennych radości, który przechowuje w tykaniu wskazówek najważniejsze momenty. Sam wreszcie dostarcza emocji, pobudzając estetyczny zmysł i przywołując wspomnienia. Dlatego męskie zegarki Daniel Wellington są eleganckie, wygodne, stworzone na każdą chwilę codzienności. Byś zawsze mógł mieć je przy sobie.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki męskie Daniel Wellington - elegancki minimalizm 

Kiedy twórca marki Filip Tysander przypadkiem natknął się w Australii na Daniela Wellingtona, zachwycił się jego brytyjskim, niewymuszonym szykiem. Zegarki Daniel Wellington męskie wyrastają bezpośrednio z tej fascynacji.

Projektując design czasomierzy, twórcy mieli przed oczami stroje angielskich arystokratów inspirowane ubiorem jeździeckim i myśliwskim, odpowiednie na mglistą, deszczową pogodę. Pozwoliło to stworzyć marce Daniel Wellington zegarki męskie, które są nie tylko klasycznie eleganckie, ale też wygodne i funkcjonalne. 

Zegarki męskie Daniel Wellington na paskach


Zegarki męskie Daniel Wellington do każdego stylu

Ich fenomen przejawia się w oszczędnym, szykownym wzornictwie. Różnorodność wprowadzają do niego kolory i różnego typu paski. Spójność wszystkim modelom nadaje natomiast nieprzeciętnie cienka koperta z subtelnie zaznaczonym brzegiem. Stanowi odpowiednio delikatną ramę dla minimalistycznego cyferblatu ze smukłymi indeksami kreskowymi.

Jest w takim projekcie doskonała harmonia, która nie domaga się uwagi, a mimo to nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Zaprojektowany przez markę Daniel Wellington męski zegarek okaże się więc wyrazistym i jednocześnie niewymuszonym uzupełnieniem niemal każdej stylizacji.  Zegarek męski Daniel Wellington na pasku NATO czy ze skóry?  

Jako oryginalny dodatek na co dzień okaże się męski zegarek Daniel Wellington na pasku NATO. Taki czasomierz miał na sobie Wellington w momencie spotkania z Filipem Tysanderem i to on stał się bezpośrednią inspiracją dla stworzenia marki. Zastosowane w obecnych modelach paski są dalekie od ich pierwotnej militarnej stylistyki, bliskie za to stylowi marynistycznemu i sportowej elegancji.

Ich delikatny splot podkreśla skromną konstrukcję koperty, a kolor doskonale współgra lub kontrastuje z bielą cyferblatu. Paski NATO występują w różnych odcieniach. Szczególną uwagę przykuwają jednak zegarki męskie Daniel Wellington z wielobarwnymi paskami, które nadadzą świeży look codziennym stylizacjom. 

Zegarki męskie Daniel Wellington na pasku NATO


Zegarki męskie Daniel Wellington pełen klasy

Na tym jednak nie kończą się propozycje marki Daniel Wellington. Męski czasomierz wywodzący się z klasyki nie mógł się również obyć bez paska ze skóry naturalnej. Ten element najdoskonalej wydobywa prostotę i wyrafinowanie cyferblatu. Kolorystyka modeli jest różnorodna, ale stonowana, ograniczona do brązów, czerni i bieli.

Możesz więc wybrać tradycyjny zegarek DW męski z białą tarczą i brązowym lub czarnym paskiem albo też model z ciemnym cyferblatem, który jeszcze bardziej podkreśli męski szyk.  


Dostosuj zegarek męski Daniel Wellington do swojego stylu 

Nie możesz się zdecydować na kolor paska? Nie musisz wybierać! Kupując zegarek Daniel Wellington męski z kolekcji Classic, łatwo wymienisz pasek na inny. Dzięki temu nie potrzebujesz kilku czasomierzy, aby każdego dnia przykuwać spojrzenia nowym dodatkiem.

Tylko od Ciebie, Twojego gustu i modowych upodobań zależy, jak ostatecznie będzie wyglądał i do czego pasował Twój męski zegarek Daniel Wellington.  

Zegarki męskie Daniel Wellington na stalowej bransolecie


Zegarki męskie Daniel Wellington z białą tarczą

Chcesz mieć zegarek DW męski na swoim nadgarstku? Kupując w ZEGAREK.NET, masz gwarancję, że otrzymasz w 100% oryginalny czasomierz szwedzkiego producenta.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i oferujemy bogaty wybór modeli dla mężczyzn. Zobacz wszystkie nasze propozycje i wybierz zegarek męski Daniel Wellington dla siebie!