Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Daniel Wellington na pasku

5wyniki

DANIEL WELLINGTON NA PASKU

Zegarek Daniel Wellington na pasku NATO to model, od którego zaczęła się historia marki. Na nim Filip Tysander zbudował rozpoznawalność swojej firmy i wykreował unikatowy styl. Te czasomierze do dzisiaj decydują o popularności brandu. Poza nimi znajdziesz też jednak w portfolio marki klasyki na skórzanym pasku będące ukłonem w stronę brytyjskiego szyku i zegarmistrzowskiej tradycji. Odkryj zegarki Daniel Wellington na pasku dla kobiet i mężczyzn.  

FILTRY0

Zegarki Daniel Wellington na pasku NATO dla kobiet i mężczyzn 

Zegarek Daniel Wellington na pasku typu NATO wskrzesił modę na te popularne w latach 70. XX w. czasomierze. W projekcie szwedzkiego producenta zatracił on jednak swój pierwotny, militarny wygląd na rzecz swobodnej elegancji. Efektem jest połączenie odrobiny luzu oraz szerokiej gamy kolorystycznej z minimalistycznym cyferblatem oprawionym w cienką, stalową kopertę.

Zegarki Daniel Wellington na pasku NATO w różowym kolorze

Tak wykonane czasomierze nie przynależą już tylko do męskiej stylistyki – w ofercie marki znajdziesz również zegarek DW damski na pasku NATO. Występuje w klasycznej, czarnej wersji, ale też wielobarwnych odsłonach z elementami kobiecego różu (Winchester) i energetycznej czerwieni (Canterbury).

Podobnie męskie modele (Oxford, Glasgow, Cambridge) zostały tu ożywione przez granat, czerwień i biel. Propozycje dla kobiet i mężczyzn są podobne w stylu, a odróżniają je od siebie jedynie rozmiar koperty, szerokość paska i dobór kolorów.Zegarek Daniel Wellington na pasku ze skóry – damskie i męskie modele 

Klasyczną elegancją wyróżniają się z kolei zegarki Daniel Wellington na pasku skórzanym. Brand dał się poznać z poszanowania dla tradycyjnej sztuki zegarmistrzowskiej.

Takich modeli nie mogło więc zabraknąć w jego portfolio. Ich pasek powstał z gładkiej skóry naturalnej, klasycznie i z niezwykłą starannością zszywanej na bokach.

Zegarki Daniel Wellington na pasku ze skóry


Zegarki Daniel Wellington na pasku z tworzywa sztucznego

Wyróżnikiem tych czasomierzy jest oszczędna tarcza z cienkimi indeksami kreskowymi zamknięta w wąskiej, bardzo delikatnej obudowie. Projektanci zdecydowali się tu na zastosowanie ciemnych cyferblatów, które w połączeniu z głębokim brązem skórzanego paska nadają czasomierzowi wyrafinowanej elegancji.

Taki jest model St Mawes na szerokim pasku dla mężczyzn oraz mniejszy i delikatniejszy zegarek DW damski na pasku. Jeśli natomiast cenisz sobie klasyczną biel, sięgnij np. po kobiecy model z białymi tarczą i paskiem.Zegarki Daniel Wellington na pasku – elegancja na co dzień 

Zegarek Daniel Wellington na pasku NATO doskonale pasuje do codziennych, niezobowiązujących stylizacji. Ożywia je barwami, przełamuje kolorystyczną monotonię i zachwyca nietuzinkowym stylem.

W dodatku zapewnia pełną wygodę noszenia przez długi czas. Pasek NATO jest bowiem znany z przyjemnej w dotyku faktury i dużej wytrzymałości.

Zegarki Daniel Wellington na pasku nato w czarnym kolorze


Zegarki Daniel Wellington na pasku z czarnej skóry

Wykonane w klasycznym duchu czasomierze z paskiem ze skóry mają w sobie naturalną, uniwersalną elegancję nieporównywalną z modelami na bransolecie czy paskami z innych materiałów. Taki zegarek założysz nie tylko do codziennych strojów, ale też zadasz z nim szyku podczas ważnych okazji. Spotkanie biznesowe, rodzinna uroczystość, wyjście do miasta ze znajomymi?

Zegarki Daniel Wellington na pasku powstały po to, by towarzyszyć Ci w każdej sytuacji. Dlatego paski z serii Classic i Petite możesz łatwo wymieniać na inne, aby jeszcze lepiej dopasować je do aktualnego nastroju i ubioru.


Cenisz sobie wygodę i elegancję, jaką obiecują czasomierze z paskiem? W ofercie naszego sklepu znajdziesz zegarek DW damski na pasku oraz ciekawe propozycje dla mężczyzn. Modele w ZEGAREK.NET są w 100% oryginalne, dostępne w wielu stylowych odsłonach.