Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Seiko Męskie

160wyniki
Eleganckie zegarki Seiko na czarnym i brązowym pasku wystawione na szarej materiałowej teczce obok białej koszuli.Niewielu jest producentów mogących pochwalić się tak długą obecnością na rynku. Zegarki Seiko znane są światu od XIX wieku, a dzięki wysokim standardom towarzyszącym marce od początku, po dziś dzień cieszą się niesłabnącą renomą. Zegarki męskie Seiko to z resztą jedne z najbardziej pożądanych czasomierzy na polskim rynku. Źródłem tego fenomenu jest bez wątpienia połączenie długiej historii marki zestawionej z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
pokaż więcej
FILTRY0
Elegancki męski zegarek Seiko automatyczny z niebieską tarczą i srerbną bransoletą na ciemnym tle.

Dlaczego warto postawić na męski zegarek Seiko?

Męskie zegarki Seiko to jedne z najlepiej rozpowszechnionych czasomierzy na świecie. Ciężko znaleźć zakątek świata, w którym logo marki nie byłoby obecne i są ku temu konkretne powody. Jej historia sięga 1881 roku i zaczyna się od niewielkiego sklepu z zegarami i biżuterią. Jego założyciel Kintaro Hattori szybko przeszedł od handlu do produkcji, a w 1924 roku z jego zakładów wyszedł pierwszy egzemplarz o nazwie Seiko, która pozostała ona z nami aż po teraźniejszość. W tym czasie japoński producent stał się jednym z największych dostawców zegarków na świecie i zaliczany jest do elitarnego grona, które w toku dziejów branży zdefiniowało czym są klasyczne zegarki japońskie. Wiele modeli i całych kolekcji zyskało z resztą miano legendarnych, starczy wspomnieć tu męskie zegarki Seiko 5 z charakterystyczną piątką na cyferblacie. Dzisiejszy kult marki Seiko wynika też z faktu, że jest to jeden z nielicznych producentów, mogących nazywać się pełnoprawną manufakturą zegarmistrzowską. Zegarki Seiko są bowiem w całości projektowane i produkowane przez własne fabryki i zakłady, począwszy od pasków na zaawansowanych mechanizmach kończąc.

Klasyczny zegarek Seiko męski

Choć w ofercie Seiko znaleźć można naprawdę wiele, klasyczne zegarki męskie z logiem marki to coś obok czego nie da się przejść obojętnie. Jeżeli poszukujesz czegoś sprawdzonego, przygotowanego zgodnie z najlepszymi zegarmistrzowskimi tradycjami, kolekcja Seiko Classic będzie miejscem wprost doskonałym. Charakterystyczna japońska stylistyka widoczna jest tutaj w każdym modelu, dlatego męski zegarek Seiko Classic z pewnością zyska uznanie nawet wśród prawdziwych pasjonatów. Jeśli poszukujesz czegoś do garnituru, postaw na stylowy zegarek na skórzanym pasku, jeśli preferujesz coś co na co dzień podkreśli Twój męski charakter, wybierz elegancki zegarek na bransolecie. Kolekcja Seiko Classic zaczyna się od okolic 400 złotych, ale w ofercie marki bez problemu znajdzie się coś dla bardziej wymagających. Męski zegarek z automatycznym mechanizmem to zdecydowanie coś co musi znaleźć się w szkatułce prawdziwego miłośnika czasomierzy. Seiko Presage to prestiżowa kolekcja stworzona z myślą o osobach poszukujących klasycznego, japońskiego czasomierza, wykonanego z najwyższą możliwą starannością.
Eleganckie zegarki męskie Seiko na skórzanym pasku, prezentowane na ciemnobrązowym tle.
Dwa zegarki męskie marki Seiko, jeden z metalowym paskiem, drugi z gumowym, na drewnianym tle.

Zegarki męskie Seiko do nurkowania

Jednym z największych fenomenów w branży stały się z pewnością zegarki do nurkowania. Choć są to często specjalistyczne narzędzia, ich charakterystyczna stylistyka stała się tak kultowa, że współcześnie zegarek nurkowy na stałe wpisany jest w kanony zegarków tworzonych dla mężczyzn. Seiko Prospex to genialna kolekcja, w której znajdziemy właśnie czasomierze tego typu, w tym modele Seiko PADI tworzone we współpracy z Profesjonalnym Stowarzyszeniem Instruktorów Nurkowania. Bardzo wyraźne tarcze z indeksami zazwyczaj obficie pokrytymi masą luminescencyjną wyglądają naprawdę nietypowe, a w połączeniu z grubym pierścieniem antyrewersyjnym, charakterystycznym właśnie dla zegarków nurkowych, perfekcyjnie prezentują się na męskim nadgarstku. Kultowa stylistyka obecna jest również w kolekcji Seiko Sports Automat, będąca jedną z najbardziej unikalnych kolekcji marki. Męski zegarek z automatycznym mechanizmem i w nurkowej stylistyce to zdecydowanie coś czemu warto poświęcić dłuższą chwilę, szczególnie jeśli rozszerzasz swoją kolekcję o wzorcowe modele, które stały się inspiracją dla innych producentów.

Tradycja i nowoczesność zegarków Seiko męskich

Chociaż męskie zegarki Seiko cenione są za ponadczasowy wygląd, nie oznacza to, że marka stroni od najnowocześniejszych rozwiązań. Kolekcja Seiko Solar wyposażona jest w niesamowite mechanizmy, czerpiące energię z różnych źródeł światła. Wybierając zegarek męski z tej kolekcji zapomnisz na zawsze o konieczności nakręcania czy wymianie baterii, zachowując przy tym doskonały wygląd tradycyjnych japońskich czasomierzy. Fani technologicznych nowinek nie przejdą też obojętnie obok kolekcji Seiko Astron. Znajdujące się w niej męskie zegarki z GPS to prawdziwe crème de la crème oferty Seiko. Topowe modele producenta wyróżniają się jakością wykonania, solarnym mechanizmem i oczywiście wbudowanym modułem GPS, który wykorzystując sygnał satelitarny, samodzielnie skalibruje wskazania na analogowej tarczy. Warto zaznaczyć, że zegarki Seiko Astron potrafią rozpoznawać nawet zmianę strefy czasowej, co czyni z nich łakomy kąsek dla wszystkich podróżujących biznesmenów.
Czarny męski zegarek Seiko z czerwonymi akcentami leżący na czerwonym koralu. Czasomierz posiada czarną tarczę, czerwone wskazówki oraz indeksy, datownik przy godzinie trzeciej,  jest wykończony czarnym paskiem typu NATO.

Blog