Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Seiko Biurkowe i naścienne

Seiko zegarek naścienny z białą tarczą

Przemyślana aranżacja wnętrz stała się bardzo istotna dla wielu osób. Nie tylko obrazy, doskonale wykończone meble czy krzesła są właściwie ze sobą komponowane. Zegary ścienne również dobierane są do stylu wykończenia wnętrz. Zegary ścienne Seiko przyciągają uwagę swoją prostotą i minimalizmem. Zegar ścienny Seiko ma okrągłą obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest wytrzymały, a jednocześnie prezentuje się elegancko. Marka posiada w swojej ofercie również budziki o ponadczasowym designie. Kupując budzik Seiko zyskujesz nie tylko piękny dodatek, lecz także funkcjonalny czasomierz. Głośny alarm wybudzi ze snu nawet największego śpiocha.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Budzik Seiko – funkcjonalność i uniwersalny design 

Każdy zaprojektowany przez Seiko budzik jest odpowiedni również do nauki godzin dla dzieci. Duże i widoczne oznaczenia godzin oraz ostre wskazówki pomogą z łatwością pojąć zasady działania zegarów. Niektóre budziki Seiko zamiast cyfr mają proste indeksy, które prezentują się bardzo stylowo. Wskazówka do ustawienia godziny pobudki jest w innym kolorze, co pozwala z łatwością sprawdzić ustawienie czasu. Stworzony przez Seiko zegar ścienny pasuje do salonu, kuchni czy pokoju dziennego. Sprawdzi się też w biurach czy miejscach użyteczności publicznej. 

Seiko budzik z czarną tarczą i białymi wskazówkami i indeksami

Zegary Ścienne Seiko – ponadczasowe i minimalistyczne 

Zegarek naścienny Seiko z białą tarczą i czarnymi indeksami godzinowymi

Zdarza się, że wystrój wnętrza zmieniamy co kilka lat, a czasem nawet co sezon. Kupując proponowany przez Seiko zegar ścienny nie musisz martwić się o wymianę tego dodatku. Wygląd czasomierza jest klasyczny i minimalistyczny, co sprawia, że pasuje do każdego wnętrza i stylu. Kolorystyka jest neutralna, z wykorzystaniem białych tarcz, dlatego dopasowanie do innych odcieni nie stanowi problemu. Analogowy sposób przedstawienia czasu jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Zegar ścienny Seiko działa w oparciu o niezawodny mechanizm kwarcowy. Takim sposobem zegar bez problemu będzie działał wiele lat i służył przez wiele sezonów. 

Zobacz całą kolekcję Seiko dostępną w naszej ofercie!